Gönderen Konu: Caferiler?  (Okunma sayısı 27801 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Atsız Gök-Börü

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 236
 • Tek Dağ Başı Mezar Oluncaya Kadar !
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2011 »
   Söz gene dönüp dolaşıp başladığımız yere geliyor.... Keşke biraz sitede gezinip , bilgi almaya çalışsaydın..

  "IĞDIRDA  MHP kazandı ama bun parti için değildipartiler bizim için sadece araçtır  amaç içimizden birilerini meclise sokmak şükür ki 2 tane vekilimizi meclise soktuk"

      Bu sözün çok alçakçadır... Sizin maksadınız , meclise kürtler gibi milletvekili yerleştirip , Caferilik davasını güderek , Caferiliği yayma gayretinde misiniz ? Yani MHP araçsa , meclise girmekte sadece işi resmiyete dökmek mi oluyor ? Yani sözün açığı , mecliste Türk Devletinin ve Türk Milletinin hayrına karar versin diye giren vekillerden iki tanesi , gizli bir cemiyetin müdavimi gibi , bir Yahudi kalpazanlığında Caferilik için mücadele edecek ?

        Koca Türk Milletinin derdi bitti , Caferiliği yaymak için MHP'yi araç olarak kullanıp Caferiliği meclise sokmak davası mı kaldı ? Bu Türk Milletinin , canını yakan sorunları ikinci plana itip , kendi cemiyetini temsil ve yayma davasıdır ve bunu İstiklal Harbinde , Türk olmayan azınlıklar yapmıştır. Bu aleni bir vatan hainliğidir.

   "Sadece bu foruma giren arkadaşlara şu soruyu soruyorum hangimiz doğarken TÜRK-KÜRT-ARAP-FARS Vbb. doğmayı seçtiniz"


    Yeri gögü yaradan Allah, yeryüzünde hiçbirşeyi sebepsiz ve nedensiz yaratmamış. Eğer Türk olarak gelmişsek şu dünyaya , bu Allah'ın takdiridir. Türk doğmasaydık ne olacaktı ? Öldükten sonra Türklük ne işine yarayacak vesailre vesaire..
 
           Peki , erkek doğmuşsun... Genetik bir hastalık olarak , kadın hormonlarıyla doğsaydın. Yani eşcinselde olabilirdin değil mi ? Pek ala , Taksim sokaklarında Travestilik yapan bir yaratıkta olabilirdin. Hatta kendin gibi bir eşcinsel daha bulur , onunla evlenedebilirdin. O yüzden travestilere , lezbiyenlere varsa böyle başka yaratık türü onlarıda hürmetle ve doğal karşılamamız gerekmez mi ?

      Oturup uzun uzadıya Türk tarihinde ki , o arap , kürt , çerkez dediğin azınlıkların ihanetlerini saymaya benim zamanım yetmez ama biraz kitap okursan eğer akli bir geriliğin yoksa , birkaç örnekle ne denildiğini kavrayabilirsin sanırım.

     Örtü Allah'ın emri falan değil , düpedüz Arap- Fars kültürü.... Karşı olunduğumuz kadınların " başkasını tahrik edecek" yerlerin örtülmesi , Türk kızının , Türk'e yakışır şekilde sosyal hayatını devam ettirmesi , Türkçü ahlakın gereğidir. Sen bu sözlerini , solaklara söyle.. Burada bu sözünün muhattabı yok.  ;

     Kadının saçından ve yüzünden tahrik olacak kadar hastalıklı bir cinsi hayatın mahsülü bu kara çarşafı Türk'ün veya Türkçünün midesi kabul edemez. İstanbul'un o söz ettiğin semtlerinde kara çarşafla gezerek " bak ben cümlenizden daha müslümanım , şu sıcak altında simsiyah yüzüme kadar örtündüm " diyenlerle , Anadolumun herhangi bir köyünde yaşanan ve anlaşılan İslamiyet çok farklı. Çünkü Türk'ün köyünde kaç göç yoktur.Fakat kimse kimsenin ırzına bakmaz.

      Bir araştırıcı , Türkleri ve Arapları tanıdıktan sonra şu sözleri diyebilmiştir ;

    " Arapların ve Türklerin Allah'a bakışları çok farklı. Arab'ın Allah'ı sadece cezalandırırken , Türk'ün Allah inancında Allah koruyucu ve sevicidir" demektedir. İnanılan Allah ayn Allah olmasına rağmen " milli kültürün farklılıklarından dolayı bunda bile uçurumlar vardır.

       İkincisi sorduğun soruya ; ARAP,FARS,KÜRT müslümanmı önemli yoksa hristiyan olmuş yahudi olmuş bi TÜRK MÜ diye sormuşsun...

       Arap , Fars ve Kürt ve unutulan bir hain topluluk Çerkezler ve hatta üstüne yeni yeni filizlenen Lazlar , Türk olmadığını bildikleri , Türk vatanına ve Devletine gönülden bir bağlılık duyamıyorlar. Siyasi İslamcı olmuşlardır , kendi soylarının yararına çalışmışlardır. Komünist olmuşlar , kendi soylarının yararına çalışmışlar ve burada zararlı çıkan tek millet Türk olmuştur. Bir kürt çıkıp " kürdistan " için seferber olur ama bir Hristiyan Gagauz çıkıp İseviliği yaymaya çalışmaz üstüne üstüne  Sevgi Erenerol gibi yiğit bir Türk kadını çıkıp ;

      - Bizler Fener Rum Patrikhanesinden millyet açısından ayrılmaktayız. Onlar kendilerini Bizansın devamı olarak görmektedirler , bizler ise özbeöz Türk soyundanız , demektedir.

       Ve bunu nerede söylemiştir biliyor musun ? Ülkü Ocakları Dergisinin 2005 Şubat ayındaki söyleşisinde. Şimdi bu özbeöz Türk soyundanız diye övünen bir Hristiyan Türk kadını , Arap , Kürt , Çerkez , Boşnak vb. gibi azınların kaçına bedeldir ?

       O müslüman azınlıklar ki , Türk'e ihanet kazanları kaynadığı zaman Hristiyan Yunanla , İngilizle , Ermeniyle ortaklık yapmaya kalkışmışlardır. Arap Şeyh Hüseyin kaç İngiliz altınına , Türkleri katletti ? Kürt Şeyh Said kaç İngiliz altınıyla ayaklandı ? Çerkezler kaç Yunan parasıyla çeteleştiler ? Ve dahi Çerkezlerin Yunan ordusu safında katlettiği Türkler ve Kürtlerin kurtardığı Ermeni asiler...

      Zira bu meselenin dini yoktur. Mesele Türk'e geldiğinde her dinden Türk olmayanlar , ortak bir düşmanlık bulabiliyorlar. Bir Gagauz Türk'ü nazarımızda , İsevi olduğu için değil , Türk olduğu için kıymetlidir. Keza Türkleri dini olarak bölmek gibi bir amaça düşseler işte o zaman gene en sert tepkiyi gene Türkçülerden göreceklerdir.

        Velhasıl genç adam bu gece yatağına yatmadan önce biraz düşün... Dindar olmak Türkçü düşünceye engel değildir. Eğer yarın birgün Türk Milleti zora düşerse eğer bilinki , bunun mesuliyeti Türkçülerin değil , Türk olupta , ümetçiliğin , eşitliğin , sosyalizm gibi düşüncelere kapılıp gidenlerin olur. Çünkü bunların zararı zaten görülmüştür. Türk ırkının geleceği kumar değildir. Kimse kendi oğlu üzerinde kumar oynatmaz. Bir Türk olark bende , gelecek nesillerim için " ümmetçilik kumarı , sosyalizm kumarı , bir daha deneyelim kumarı "  OYNATMAM....

      

        
GAYRI RAHATTA BULDUM CANIMA "İLK HARAMI "!

Çevrimdışı İsmail İpek

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 663
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2011 »
Azer üyeliğin iptal edilmiştir.
Burası Türkçülerin Otağı.
Hadi başka kapıya.

Çevrimdışı Çağrıbey

 • [GÖKBÖRÜ ANKARA]
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2149
 • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #12 : 04 Temmuz 2011 »

Selamun Aleyküm arkadaşlar İnternette gezerken şans eseri gördüm sayfayı bir AZERBAYCANTÜRKÜ VE CAFERİ olarak bu konu
hakkında bişeyler yazmak istedim... bu gün türkiyede yaklaşık 2-3 milyon arası CAFERİ vardır (Allaha Şükür)...
Tanrı selamıyla gelmişsin selamını aldık ve Türk olduğunuzu belirttiğiniz için Türk Töresinin gereği olarak da hoş geldiniz diyoruz.
Türkiyede 2-3 milyon Caferinin varlığına niçin şükür ediyorsunuz ki? Bu sayı daha az olsa şükür etmeyecek veya daha çok olsaydı şükrünüz artacak mıydı?
Bize mezhep taassubuyla yaklaşmanız sizinle kuracağımız bağı peşinen kopartma sebebidir. Çünkü biz Türk Milletini şu veya bu adlarla ayırmayı değil bir bütün olarak görmeyi esas alan Türkçü bir anlayışa sahibiz.

ama şuda varki CAFERİ inançına göre samimi müslümanları memnun ettiği gibi TÜRKİYEDEKİ CAFERİLERİDE MEMNUN ETMİŞTİR .Artık İnsanlar onu bir rehber bir önder,lider gibi görüyor.
Neye inanıyor olursan ol, kimi sevip baş tacı edersen et ama bunu gelip buralarda bizlere dayatmaya kalkışma.
Anlaşılan o ki sen mezhebin dinin bir şubesi olduğunu bile hiçe sayıp mensubu olduğun mezhebi dinleştirerek milliyetini bile ikinci plana itmişsin. Bu neresinden bakarsan bak arızadır, tutarsızlıktır, milli kimliğin kaybedilmesidir.

Sizin BAŞBUĞ ULU ÖNDER ddediğiniz kişileri Bİ AZERBAYCAN TÜRKÜ ASLA KABUL ETMEZ
Bak orada duracak ve haddini bileceksin.
Sen mezhep taassubuyla milli modellerini Farslaştırıyorsun diye bütün Azerbaycanlı ve Şii soydaşlarımızın da senin gibi düşündüğü varsayımıyla onlar adına sözcülüğe kalkışamazsın.
Bu sözlerinden anlaşılıyor ki sende ciddi bir milli bilinç yoksulluğu var.
Bizim için Türk Milleti bir bütün olduğu gibi Türklüğe hizmet eden bütün ulularda değerlidir, başımızın tacıdır. Tabii kastettiğin Başbuğ Atatürk özel bir istisnadır.
Bizim Mehmet Emin Resulzadeyi, Ebul Feyz Elçibeyi, Bahtiyar Vahapzadeyi, Şah İsmail Hıtayiyi, Rüstem Behrudiyi ve daha nice Türklük hizmetkârlarını bilmediğimizi, sevmediğimiz mi sanıyorsun.
Özbeğiyle, Türkmeniyle, Uyguruyla, Tatarıyla, Kırgızıyla, Azerbaycanlısıyla bütün Türkler bir ulu çınarın dallarıdır. Bu ulu çınarın dallarını her ne ad ve iddiayla olursa olsun birbirinden ayıramazsın.
Sana tavsiyem Türklüğün en büyük evlatlarından birisi olan Başbuğ Atatürk'ü iyi öğren ve kendine örnek al.
Türklüğün en büyük evlatlarından birisi olan Başbuğ Atatürk sadece Batı Türkili (Türkiye) nin değil dünya üstünde yaşayan bütün Türklerin atasıdır. Çünkü Başbuğ Atatürk varlığını Türklüğe adamış bir ulu kişiliktir.
Başbuğ Atatürk'ten herhangi bir kişiden bahseder gibi bahsetme. Seninle hiçbir sebepten kapışmasak bile bu sebepten kapışır ve çok fena paylarız ki bu sözlerimizi bir tehdit olarak değil bir tavsiye olarak al.

Sadece bu foruma giren arkadaşlara şu soruyu soruyorum hangimiz doğarken TÜRK-KÜRT-ARAP-FARS Vbb. doğmayı seçtiniz ??? Bide şunu sormak istiyorum sizin için  ARAP,FARS,KÜRT müslümanmı önemli yoksa hristiyan olmuş yahudi olmuş bi TÜRK MÜ ????
Evet, doğuştan ırk seçmek gibi bir olanağımız yoktu. Bizleri Türk olarak bütün milletlerden üstün olarak Yüce Tanrı yarattı. Bunun için Tanrımıza şükürler olsun.
Biz kişileri inançlarına göre değil soylarına göre değerlendirdiğimiz için bir kişinin Müslüman, Hıristiyan veya herhangi bir dinden olması o kişinin daha üstün kişi olması anlamına gelmez.
Biz üstünlüğü kanda ve soyda görür ve bütün ırkların üstünde de Türk Irkını görürüz.
Türk, tercih ettiği inançlarıyla değil, taşıdığı kanıyla üstündür!
Bu aynı zamanda Tanrının iradesidir.

Bilmem anlayabilecek misiniz?

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 540
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #13 : 08 Ağustos 2011 »
Azer denen kişi senin bir Azerbaycan Türkü olman yazılarından anlaşıldığına göre zayıf bir ihtimal! eğer gerçek bir azeri'isende bozulmuş,Türk'e fitne fesattan başka bişey getirmeyecegin apaçık belli yazdıklarından açıkca anlaşılıyor. Türk'e en çok darbeyi senin gibi dost görünen ahmaklar vurmuştur. Sen iyice paranoyak olmuşsun iki millet vekilini  partiyle aracı olarak meclise girdi diyerek Sinan Oğan gibi Türklükle yoğrulmuş birine caferilik peşinde koşuyor iması yaparak,büyük bir iftira attığının farkındamısın İrandaki milyonlarca Azerinin Adına  konuşma hakkını nerden alıyorsun?

Çevrimdışı TÜRK-KAN

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2182
 • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #14 : 08 Ağustos 2011 »
 Sayın ANTEPLİ BOZKURT,

 İletinizde şahsa yönelik doğrudan hakaret içeren bölümü sildim. Zaten malum şahsa gereken cevap verilmiş ve Otağ Yöneticimiz tarafından atılmıştır. Gökbörülerin Otağı olan Huntürk'te TÜRKLÜK ve TÜRKÇÜLÜK gibi  en büyük kutlu dava dururken tarikat, cemaat peşinde koşanlara yer yoktur.

 ULU BİLGE ATSIZ ATA biz Türkçü olmaya çalışanlara yol gösteren bir sözünde: "Öfkelenip hicvettiğin zaman bile asaletini korumakla görevlisin" demektedir. Bizde Türkçüler olarak bu çizgiye sadık kalmakla mükellefiz.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı ULUKAY

 • Türkçü-Turancı
 • **
 • İleti: 72
 • ULUKAY'IN SADIK ERİYİM ACUNA KAAN ONA ÇERİYİM.
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #15 : 09 Ağustos 2011 »
Mezhep aşkıyla gelmiş mezhebinin reklamını yapmaya koçum hiç merak etmiyoruz Türk Tanrısı ve onun asil yolundan başkası bizi bozar .
Yüzyıllardır uyduruk inanç öğretilerinizle uruğumuzun ruhunu kirlettiğiniz yeter .Giderken o mezhebini de al gitde budunum sami oğullarının uydurmalarını konuşarak kendini yormasın .
TÜRK TANRISI !
TANRI !
TÜRK YARATMADIĞIN GAYRILARI,
TÜRK GİBİ GÖRÜNEN GAYRILARI,
KURT POSTU GİYMİŞ ÇAKALLARI,
ALBIZLARA KARIŞMIŞ CANAVARLARI
MEYDAN BULUP ŞIMARANI.
KENDİNİ TÜRKTEN ÜSTÜN GÖRMEYE KALKINMIŞLARI GÖRDÜM.
ŞİMDİ ONLAR BENİ GÖRMELİ  DAYANABİLECEKSİNİZ BAKIN KİTAPLARINIZDA YAZAN KIYAMETİNİZ BENİM !

Çevrimdışı Aze Bozkır Savaşçısı

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 222
Ynt: Caferiler?
« Yanıtla #16 : 07 Aralık 2011 »
(AZƏR) demişki:

Alıntı
"Sizin BAŞBUĞ ULU ÖNDER ddediğiniz kişileri Bİ AZERBAYCAN TÜRKÜ ASLA KABUL ETMEZ"
                                                                                                                                 

Şexsen men və bütün Azeri türkleri qəbul eləyir. Atatürkə və digər ulu öndərlərin hamısına böyük hörmət və rəğbət bəsləyirəm.

Bizim sünni qardaşlarımızla heç bir sorunumuz yoxdur!! Qaldı ki, eyni yolda yürüdüyümüz yoldaşlarımızın, qandaşlarımızın dini məzhəbi məni heç ilgiləndirməz. Azərbaycanda çoxlu dostlarım var. Xəzər, Azəri və Osmanlı Türk dostlarım! Türkçü dostlarımla internetdə, forumlarda tanış olur, bir araya gelir görüşürük. Və kimsə Kimsəyə də hansı dinə, hansı məzhəbə, hansı inanca mənsub olduğunu belə sormaz! AZƏR kimi insalar aramıza sızan, Türkçülüyü, İslamı bölməyə çalışan, öz millətini ayaqlar altına atan ikiyüzlü insanlardır.

Belə hərəkətlər türklərdə bağları güçləndirmək yerinə zəyiflədir. Tanrı belə insanlara lənət eləsin!!!!