Gönderen Konu: buluşalım  (Okunma sayısı 4738 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BOZKURT71

• Türkçü-Turancı
  • **
buluşalım
« : 12 Mayıs 2008 »
andalarım,ben antalya da yaşıyorum.bende safkan Türküm..ve Türkçüyüm..sizlerle tanışmak ve bu teşkilatlanmanın içinde olmayı istiyorum..özel ileti atıp telefonumu da verdim ama kimseye ulaşamadım.aslen kırıkkale keskinliyim..ama antalya da yaşıyorum..hepimiz çalışıyoruz o yüzden toplantılara katılamıyorum.buralarda toplantı yapamazmıyız..en azından afyon taraflarıda olabilir.günü birlik gelebiliriz.zaman birlik zamanı..türklük için savaş zamanı..

Çevrimdışı ATİLLA-TORUNU

• Türkçü-Turancı
  • тєηgяi_кυят || α∂šız ||
Ynt: buluşalım
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2008 »
Temenniniz hoş Anda...Yalnız yazılarımızda imlâ ve noktalamaya dikkat eder isek;bizim karşımızda kendini bir güç unsuru gören soysuz dürzülerin eline koz vermemiş olur ve olması gerektiği gibi bir TÜRK genci,bir TÜRKÇÜ olabiliriz diye düşünmekteyim...

Sanal ya da gerçek...Her alanda bir TÜRK duruşu sergilemeliyiz.Hitâp,yazı dili vs....

Umarım bu güzel isteğinize yanıt gelir...Benimde yüreğimden geçen şey budur...
Yalnız bu davada eski olan ve çok şey görmüş,geçirmiş ağabeylerimizde iyi bilirler ki;samimiyet çok önemlidir bu tür durumlarda...

Evelllallah bizler samimiyiz...Ya onlar???

Gönüllerimizin bir olduğunu bilmekteyiz...Gün gelirde Tanrı nasip ederse omuz omuza çarpışmayı bizlere,eminim ki;hiç bir yabancılık çekmeden kaynaşacağızdır...Belki de yüzyüze tanışma imkânımız öyle bir ortamda olacaktır....

TÜRK Irkı'nın asil genç Asena ve Bozkurtları...Selam olsun sizlere...
Ulu Tengri'nin Kut'u üzerinize olsun...Nasip eylesin Yaradan inşallah bu temenninizi...

Esenlikler.TTK.

Çevrimdışı BOZKURT71

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2008 »
kandaşım ben teşekkür ederim.bundan sonra daha dikkatli olurum yazılarımda.ben kendi şahsıma söyleyeyim,sanal bi karakter değilim.sonuna kadar Türküm ve her yerde her ortamda davamı savunan bir insanım.çevremde kendi görüşümde olan arkadaşlarım fazlasıyla var.ben kendimi açıklamaktan çekinen bi insan değilim.çünkü bende gerçek Türkçüyüm.ben sadece kendi davamdan olan insanlarla tanışmaktan onur ve mutluluk duyarım.Hain kansızlar,nasıl birlik oluyosa,biz neden birlik olupta  güç birliği yapmayalım.hepimiz Atatürk ün izinde safkan TÜRK üz..TÜRKÇÜYÜZ..

Çevrimdışı İnançu Apa Yargan Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2008 »
Andam ben Antalyalıyım istersen görüşebiliriz.Özel iletiyle ulaşabilirsin bana :wink:

Çevrimdışı BOZKURT71

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2008 »
tamam andam tanışalım.özel ileti atamadım..

ilteris7

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2008 »
tamam andam tanışalım.özel ileti atamadım..

Özel iletiniz açıldı. Atabilirsiniz.