Gönderen Konu: Esen Kalın.TTK.  (Okunma sayısı 1998 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
Esen Kalın.TTK.
« : 05 Haziran 2016 »
Kimse yok mu ? :police:  Kendimi deli gibi hissetmeye başladım iki gün zarfı içinde. :twisted:
Bütün yazılarımın, fikirlerimin ve yaptıklarımın sorumluluğunu üzerime almaktan bir an bile çekinmem.. Fikir ve kanaatlerimde samimiyim.. Olayların pundunu bularak yaşamadım.. Esen rüzgara göre dönmedim... Yalnızlıktan korkmadım..Namert köprüsünden geçmemek için selde boğulmayı tercih ettim..

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Esen Kalın.TTK.
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2016 »
Kimse yok mu ? :police:  Kendimi deli gibi hissetmeye başladım iki gün zarfı içinde. :twisted:

Yazdıklarını okuyoruz kandaşım.
Deli gibi hissedecek bir şey yok. Yazdığın çizdiğin, yani senin yaptıkların, normal.
Yazmayı sürdürürsen biz de okumaya, gerekli durumlarda da size eşlik etmeye devam ederiz.
Tanrı kalemini keskin eylesin.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Çevrimdışı Sencer Atmaca

• Türkçü-Turancı
Ynt: Esen Kalın.TTK.
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2016 »
Kalemimiz  tüm berraklıgı ile gerçekleri  yansıta biliyor isek ne Mutlu bizlere.

Saygılar Kurt Kaya Kandaşım.

Tengri Biz Menen

:asker: :prbay :asker:
Bütün yazılarımın, fikirlerimin ve yaptıklarımın sorumluluğunu üzerime almaktan bir an bile çekinmem.. Fikir ve kanaatlerimde samimiyim.. Olayların pundunu bularak yaşamadım.. Esen rüzgara göre dönmedim... Yalnızlıktan korkmadım..Namert köprüsünden geçmemek için selde boğulmayı tercih ettim..