Gönderen Konu: FETHULLAH GÜLEN DGM DOSYASI FETÖ  (Okunma sayısı 165979 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: FETTULLAH GÜLEN DGM DOSYASI
« Yanıtla #10 : 06 Haziran 2006 »
SAYIN IRKDASLARIM SU F.G. ERMENI TOHUMUNDAN BEY DIYE HITAP ETMEYIN.TÜRKIYE ICIN NE YAPTIKI BEY DIYE HITAP EDIYORSUNUZ.O BIR ERMENI KÖPEGIDIR.ONU KORUYANLAR ZATEN BUGÜN TÜRKIYEDE BASBAKANLIK YAPYOR HERIF ISTEDIGI GIBI HAREKET VE HAKERET EDYIOR TÜRKLERE KARSI.ELBETTE BIR GÜN ASILCAK O KÖPEK.VE BIR KAC KISI DAHA.

SAYGILARIMLA

BOZKURTLAR BYUN EGMEZn TÜRK ASLA EGMEZ
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı almila_hun

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2006 »
    Herkese selam
    Biz neyin tartışmasındayız anlam veremiyorum.
    Abdullah Öcalan denen zat ülkemizde bir adamızı resmen gasp etmiş keyifte,hunharca bir çok insanı katletti ve cezasını aldı aslında bu onun için bir mükafaat adamı resmen emekli ettik biz....
    Fettullah Gülen ne yaptı peki? Hepimizin nüfüs hüviyetlerinin arkasında yazan fakat birçok kişinin bilmediği ,tanımadığı ya da yanlış anladığı gereklerini yerine getirmediği İSLAM dinini bizlere anlatmaktı ve bunun da mükafatı ya da cezası sınır dışı edilmek bir başka deyiş ile eğer ülkene gelirsen bu düşüncelerin yüzünde ne kadar hapiste kalacağın belli değil.
     Artık ceza ile mükafatın karıştığı bir ülkedeyiz.
     Neden insanlara hep önyargı ile davranıyoruz ki bu davranışımızın bize zarar verdiğini görmüyor muyuz?
     Ve hangi hakla o insana lağım faresi diye hitap edebiliriz.Ne hakkımız var buna ?Bizim dinimizde böyle birşey var mı? İnsanlara kötü sıfatlarla hitap etmek, kaldı ki bizler böyle sıfatlar kullanırsak ülkemizi nasıl bir arada tutarız?Nasıl örnek oluruz gençliğimize?Nasıl bizim hakkımızda cahiller diyen insanların ağızlarını tıkarız biz söyler misiniz?
     Dini yaşamak kötü birşey değil aslında yaşamıyor olmamız bizler için büyük talihsizlik....
     Toplantılarımıza, konserlerimize Peygamber Efendimizi konuşarak tekbirler getirerek başlıyoruz şimdi dinini yaşayan bir insana nasıl olurda kötü sözler,kötü sıfatlar,eleştiriler yapabiliriz ki???
     Kimse dört dörtlük insan değildir elbette herkesin yanlışları olabilir.Ama bizler bu yanlışları yüze vurmak yerine sessizce kişiyi uyarmalı açığı da kapatmaya çalışmalıyız.

ALLAH'A EMANET OLUN.....
ALLAH HER DAİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN....

Çevrimdışı kutadgubilig

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2006 »
ya bi akıllı ol ya
ne dini ne kitabı ne diyon sen ya akıllı ol

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2006 »
Sayın Almila Hun! Burası Türk Irkcıların Otağı! Böyle bir otağın belirli kuralları var! Siz okumaktan aciz misiniz' de böyle saçma sapan şeyler yazıyorsunuz? Irkcı Otağına niye üye oluyorsunuz? Amacınız nedir? Bu site ülkücülere ve ümmetcilere asla ve asla kulak asmaz! Lütfen başka bir kapıya!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2006 »
Bazı zihinsel özürlüler için bu tür başlıklar iyi oluyor. Uzun zaman önce üye olup şimdiye kadar bir şey yazmayanlar, kuyruğuna basılmış kedi miyavlamaya başlıyorlar.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2006 »
Dosyayı indirmede zorluk çekenler için burdan indirebilirler.

https://www.hunturk.net/fethullah-gulen-feto-dgm-dosyasi
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı serdarkaba07

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2006 »
BU SITEDE BU DINSIZI SAVUNAN ARKADASLARI GORMEK UZDU BENI..CAHIL KALMAYIN BU ADAMIN GERCEK YUZUNU HALA BILMIYORANIZ..

TanriKutMete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2006 »
Arkadaşlar,

Burası internet dünyası ! Üye olacak adam kavun olmadığı için de ne yazık ki anlayamıyorsunuz üyelik başvurusu yaptığı zaman. Dikkat ediyorsanız zaten bu tip adamlar barındırılmıyor sitede. Farkedildikleri anda atılıyorlar. O yüzden otağda bunları savunan falan yoktur, "bu sitede bunlar nasıl oluyor" gibi, sanki bunlara göz yumuluyormuş gibi saçma söylemlere girmeyin lütfen.

İkincisi, bu fırıldağa "fettullah gülen beyefendi" şeklinde hitap eden kim? Lütfen yazıları düzgün okuyalım !

Saygılarımla,

TTK

Afrasyab

• Ziyaretçi
Üyelik İptali
« Yanıtla #18 : 07 Haziran 2006 »
      Amacım bu adam hakkında yazdıklarınıza cevap vermek değil.Bu adam beni uzaktan yada yakından ilgilendirmiyor.Üyeliğimin iptali talebimi buradan yapmamın sebebi gönderdiğiniz maildeki link ten siteye bağlanmak.

Ben Türk Milliyetçisi, Ülkücü bir Türk olarak sizlerle aynı fikirlere sahip olmadığımı ve hiçbir zamanda olmayacağımı belirterek üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

Sizlerin Ülkücülere saygısı yok,daha doğrusu kendinizde dahil hiçkimseye saygınız yok.Neyse fazla uzatmayayım çünkü birkaç ay öncede sizlere birşeyler anlatmaya çalıştım ama anlayamadınız.Sitenizi ziyaret etmeyeli bayağı bir zaman oldu.Fakat bugün de görüyorum ki sizlerde gelişme namına hiç bir değişiklik yok.

Ülkücülere saygısı olmayana saygı duymak gibi bir lüksede sahip olmadığım için ÜYELİĞİMİ İPTAL edin.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 07 Haziran 2006 »
Sevgili gardaşımız?Diyelim mi? sen kimsin?asıl sen bize saygın yok !!!!!
 Eğer öyle bir teveccühün olsaydınj bu siteye kayıt yaptırmazdın...CAHİLMİSİN??okuma yazmanda var;,e geriye ne kaldı okusana be adam bizim girişteki üyelik paketini sanamı kaldı bize akıl vermek???Körde değilsin, anlaşılan bir de aylar sonra gelmiş mızmızlanıyorsun !!kuklamıyız biz senin istediğin yola girecek???
   SEN başındaki uşakları ne kadar tanıyorsun da onlara uşak oldun birde vatan sever olacaksın??? Senin tabi oldukların gelsin karşımda konuşsunda göreyim cahil yok karşında!!!!BUNU BİL!!!!
               AMA ülkücülerin içinde bizim gibi olanlar yok der isek sende bende yalan söylemiş oluruz..Ve bizler başladığımız yolda başka kuklalar yada emeller güdenlerden değiliz!!!!!!
     Sen sürü olursun;BEN İSE HEM KURT,, HEMDE KARTAL OLURUM ......
Ben ALLAHINA KADAR GİDERİM YOLUMDA ,,ama sen yardakçılar ararsın,,,,aramızdaki farkı anla!!!!

VE GELELİM DEDİĞİN ÜLKÜCÜ KELİMESİNE;;;SEN ÜLKÜ'NÜN ANLAMINI BİLSEYDİN BURADA SAÇMA SAPAN KONUŞMAZDIN....

ÜLKÜ:::TARİH BOYUNCA TÜRK IRKININ TURAN YOLNDA YÜRÜDÜKLERİ YOLA DENİR....
   KELİMELERİN  ANLAMINI VE BİLGİLERİNİ PEKİŞTİRDE ÖYLE GEL BİR DAHA BU OTAĞA TAMAM MI????DERS İSTER İSEN SANA DOYANA KADAR VERİRİM AMA;sütünde kanında karışıklık var ise benden de otğımızdan da ırag ol.....
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE