Gönderen Konu: Selam Olsun!!  (Okunma sayısı 5238 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OrhanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
Selam Olsun!!
« : 07 Ağustos 2013 »
Merhaba Soydaşlarım,
Adım uzun zamandır 'soydaşlarımın' birleştiği,fikirlerini paylaştığı bir yer arıyordum ve sanırım buldum lakin benim bundan öte sanalda değil gerçek hayatta birleşip fikirlerimizi paylaşmak ögrenmek,ögretmek..
Ben Gaziantep'liyim burada Soydaşlarımla görüşmek tanışmak isterim..
''...Salondan çıktıktan sonra bir kaç gazeteci beni kuşattı. Bir tanesi zamanın ruh durumunu gösteren bir soru sordu:

- Siz Nazım Hikmet'e mi ''Köpek'' dediniz?

ATSIZ: Evet

- Nasıl olur? O bir şair.

Cevabım gayet kesindi;

ATSIZ: Fakat Komünist!..''

Hüseyin Nihâl ATSIZ

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Selam Olsun!!
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2013 »
Otagmiza hosgeldin  Andam
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2013 »
Gökbörülerin Otağına hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz değerli OrhanBey kardeşim.
Esenlik bulmanız dileğiyle, kutlu olsun!

Alıntı
Ben Gaziantep'liyim burada Soydaşlarımla görüşmek tanışmak isterim..

Burada bulunan kişilerin büyük çoğunluğu gerçek hayatta da resmi ve kurumsal Türkçü bir kuruluşun mensupları olarak Türkçülük uğrunda her türlü uğraşı vermektedirler.
Antepli Bozkurt kullanıcı adıyla burada da yazan kandaşımız Antep'te yaşamaktadır ve en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı OrhanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2013 »
Hoşbulduk kandaşlarım.Sağolun ilgileriniz için.
''...Salondan çıktıktan sonra bir kaç gazeteci beni kuşattı. Bir tanesi zamanın ruh durumunu gösteren bir soru sordu:

Cevabım gayet kesindi;

Hüseyin Nihâl ATSIZ

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2013 »
Hoş geldiniz Orhan bey Gardaşım.  Gaziantebi kürt gibi gösterme gayreti içinde olan, hain! kanı bozuklara inat!!!!  Antep Uşakları! her zaman heryerde! Türk'ün gururudur

Üçoklu Ağabeyimizin emirleri doğrultusunda, sizinde arzu etmenizle görüşebiliriz.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2013 »
Hoş geldiniz OrhanBey. Esenlikler.

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı OrhanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2013 »
Hoşbulduk.Esenlikler.

Cevabım gayet kesindi;

Hüseyin Nihâl ATSIZ

Çevrimdışı OrhanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2013 »
Bu görüşmedeki amacı Gaziantepliler'le birlik olmak istememin sebebi,Türkçülüğü,milliyetçiliği daha uygun kosullar sağlayarak bilinçlendirmek bilgilendirmek gelecek neslin doğru yolu bulmasını 'benliğini' unutmamasını sağlamak.

Bir kaç örnek üzerinden anlatayım malum zor bi davadayız ve yeni nesli bizde uzaklaştırma çabaları var bugün gerek G.Antep'de gerek Türkiye'de Komünist,Marksist sistem 'popülerliğe' düşmüş bilinç altına yerleşerek gençliği ele geçirmeye çalışmakta, bugün Türkçü bir kitap bile bulamaz olduk 'yeni şeyler ögrenmemizi bilgilenmemizi bilgilendirmemizi istemiyorlar' biz somut olarak birlikte olup G.Antep'de kandaşlarımızla birlikte birbirimize destek olup ögrenmeyi ögretmeyi başarmalıyız popülerlikten kurtarmalıyız gençliği nice durumlarda görüldügü gibi artık kılıcın değil kalemin keskin oldugu devirdeyiz biz burada birleşip bilgilerimizi paylaşıp insanların görüşlerimizi ögrenmesi için katkıda bulunabilirz en azından Türkçü bir kitap bulabilsinler.

Esenlikle kalın..

Cevabım gayet kesindi;

Hüseyin Nihâl ATSIZ

Çevrimdışı OrhanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 13 Ağustos 2013 »
Kandaşlarım bu düşüncem hakkında hepiniz fikirlerini düşüncelerini almak isterim.

Cevabım gayet kesindi;

Hüseyin Nihâl ATSIZ