Gönderen Konu: Tanrım Artık Sabır Verme , İZİN VER  (Okunma sayısı 3603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karatonn

• Türkçü-Turancı
  • **
Bildiğiniz yabancı diller bölümüne 'Türkçe' yazan DTP'li vekillerin milletvekili başvuru formu düzeltildi.

30.07.2007 16:22
TBMM Özlük İşleri, Türk’ün ve Karakaş’ın milletvekili kayıt doldurma formularını, formatına uymadığı ve resmi dilin Türkçe olduğu gerekçesiyle düzelttiler. Ahmet Türk, kayıt formundaki, “bildiğiniz diller”, “Konuşabildiğiniz diller” diye anladığını söyledi.

Milletvekili kayıt işlemleri sırasında DTP destekli Bağımsız Milletvekilleri Ahmet Türk ve Nezir Karakaş'ın "bildiğiniz dil" beyanı TBMM Özlük İşleri tarafından düzeltildi.

ANKA'nın edindiği bilgiye göre, Türk, formunu doldururken, “Bildiğiniz Diller” bölümüne Türkçe yazarken, Nezir Karakaş ise hem Türkçe hem Kürtçe yazdı.
TBMM Özlük İşleri tarafından yapılan inceleme sonrasında Türk’ün ve Karakaş’ın doldurduğu formların “Milletvekili kayıt doldurma formu” formatına uymaması ve resmi dilin Türkçe olduğu gerekçesiyle formlardakı beyanları sildiler.

-"YABANCI DİL DİYE ANLAMADIM"

Mardin Bağımsız milletvekili Ahmet Türk ANKA’ya yatığı açıklamada, sorulan soruyu yanlış anladığını belirterek şunları söyledi:

"Formu doldururken “bildiğiniz diller” sorusunu konuşabildiğiniz diller diye anladım. Aslında kastedilen bildiğiniz yabancı diller diye anlamadım. Konuşabilen dil diye anladım. Onun üzerine yeniden formu düzelttik. Türkçe”yi yabancı dil kategorisinde görmedim.”

Edinilen bilgiye göre; yaptığı yanlışı anlayan Türk, Meclis’e danışmanını göndererek yanlışın düzeltilmesini istedi.Karakaş’ın ise Türk’ten sonra yeniden kayıt formunu düzeltmek istediği öğrenildi. Ancak her iki form da TBMM Özlük İşleri birimi tarafından düzeltildi.

Haberi siz kandaşlarımla paylaşmak istedim

Tanrım artık sen Türk'e sabır sebat verme,Tanrım sen hep Türk'ün yanında oldun asla  bizleri terk edip bir başımıza bırakmadın

Tanrım bir işaret ver Asil Türk'e  ki tüm dünya görsün bu ülkenin ekmeğini yiyip suyunu içen çakallar dan nasıl hesap soruluyor

Tanrım bir işaret ver ki katledilen askerlerimizin intikamını alalım

Tanrım bir işaret ver ki mecliste ki ayan beyan dolaşan iki ayaklı kuyrukluların defterini dürelim

TANRIM TÜRK'Ü KORUSUN,YÜCELTSİN  [/b]

Meçhul kaderin çizdiği yoldan gideceksin,
Bilmem ki bu meçhulleri hep Tanrı mı yazmış?
Öyleyse bırak,ruh bütün işkenceyi çeksin,
Bin kere ölmeksizin insan yaşamazmış.

TÜRK TANRININ İZNİ İLE DOĞAR,VATANI İÇİN YAŞAR, ŞEREFİ İÇİN ÖLÜR

berke tigin

• Ziyaretçi
Ynt: Tanrım Artık Sabır Verme , İZİN VER
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2007 »
        Anlamamışmış.Alayı çakal bunların andam.Kendi çapında propaganda yapmış.Aslında bu tip haberler bile onlar için propaganda niteliği taşımakta.Üzerinde konuşulmaya bile değmez bunlar.Ancak paylaşım için sağol.
                                                                             TTK!

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2007 »
Bu ve benzeri gelişmelere çokça şahit olacağız.
berke tigin Beğ'in de dediği gibi bu tür haberler için müstakilen başlık açılmamasını bütün arkadaşlardan rica ediyorum.
bu ve buna benzer yeni gelişmeleri; Otağımızda benzer şeylerin anlatıldığı başlıklara ekleyerek, bizlerle paylaşabilirsiniz.
Bu arada ;"sabır verme ,İZİN VER" iyi laf doğrusu.
TTK

Çevrimdışı Uruk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2007 »
Bu ve benzeri gelişmelere çokça şahit olacağız.

kesinlikle

sabrımızı fena zorluyorlar...

Çevrimdışı BİLGEKURT

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2007 »
AKP bunları, milletin başına bela etti. Tanrı yardımcımız olsun.
EY VATAN! GÜZEL TURAN!
SANA FEDA BİZ VARIZ.
DÜŞMAN OĞLU MEYDANA ÇIK!
KAHRAMANLIK KİMDE İSE ANLARIZ!

Çevrimdışı kartalTÜRK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2007 »
bu daha baslangic gibi görünüyor.
OLMA BÖYLE SiNSi CAKAL, YAHUT ENGEREK!
BOZKURT GiBi,KARTAL GiBi DÖGÜSMEK GEREK!