Gönderen Konu: İŞTE HAİN KÜRTLERİN İTİRAFI  (Okunma sayısı 9737 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
Re: İŞTE HAİN KÜRTLERİN İTİRAFI
« Yanıtla #10 : 18 Nisan 2006 »
mersin'in kürtleşmesi hazin bir öykü.hazin bir öykü olduğu kadar gayet bilinçli bir stratejik oyun. israil kurulmadan 50 sene önce nasıl yerleştiyse ortadoğuya, kürt hayvanları da aynen öyle stratejik yerleri, liman şehirlerini o şekilde çekirge misali istila ediyor.
mersinliler mersinli'yiz demekten utanır, antep gaziliğini, maraş kahramanlığını, urfa şanlılığını unutur oldu.
kendimiz için değil; hanım olacak kızlarımız, beğ olacak oğullarımız için kürt hayvanını kanımızın bulaştığı topraklardan temizlemek gerek.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
İŞTE HAİN KÜRTLERİN İTİRAFI
« Yanıtla #11 : 19 Nisan 2006 »
HAKLISIN SOYDAŞ BARKİSEFAL.ÇÖZÜM TEK!
SOYKIRIM!

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı SAVASANLAR1

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 19 Nisan 2006 »
SELAM ÜLKÜDAŞLARIM BEN BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM ..VE İLK DEFA DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞIYORUM...BU KÜRT DENEN IRK IRK TA DEMEK YANLIŞ BEN CE İTTT SÜRÜSÜ ALAYI KORKAK YÜREK OLMAYAN İNSANDAN BAŞKA HER (....)ŞEYE BEN ZEYEN BU İNSAN MÜSFETTELERİ ZATEN ÖYLE OLMASALARDI TARİHTE BİR DEVLET KURARLARDI AMA BUNLAR DA OCESARET OLMADIGINDAN DOLAYI ADAM SATMAK SIRTINDAN VURMAK HERTÜRLÜ ŞEREFSİZLİGİ YAPMAK KONUSUN TECRÜBE KAZANMIŞLAR DIR...YAPILACAK TEK BİR ŞEY VARDIR..BUNLARIN KÖKÜNÜ KAZIMAKKK!!! BEŞİKTEKİ COCUKLARINA VARINCAYA KADAR..APO DENEN KÖPEK BIRAKSAİDİKTE HEPSİNİ KESSE İDİ BUKADAR APTAL BİR KOYUN SÜRÜSÜ DÜNYA YÜZÜN DE VARMIDIR MERAK EDİYORUM ALLAHA EMANET OLUN EN İYİ KÜRT ÖLÜ OLANDIR

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #13 : 19 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: ALP-ER-TUNGA
HAKLISIN SOYDAŞ BARKİSEFAL.ÇÖZÜM TEK!
SOYKIRIM!

Biraz daha gerçekçi olmak gerekirse bence çözüm tehcir...Rumlara yaptığımız gibi...Haaa olur da isyan eden olur memnuniyetle başlarını ezeriz.Nereye olursa artık....Kuzey Irak belki....He hepsi oraya yığıştıktan sonra bakarsın ordu mordu kurup bizden toprak isterler biz de yanıtımızı bütün şiddetiyle veririz.Ki bu çok temiz bir yok edilim olur...

Saygılar...

TTK

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
« Yanıtla #14 : 21 Nisan 2006 »
BENİM ÖNCEKİ YAZILARIMDA SENİNLE TAMAMEN PARALELDİ.ÖNCE TEHCİR SONRA UYMAYANA SOYKIRIM DİYORDUM.HALADA DİYORUM AMA ARTIK ONLARA KARSI NEFRETİM BİRAZ DAHA COĞALDI.NE GEREK VAR UGRASMAYA TEHCİRLE KÖKÜNE SOYKIRIM UYGULAYALIM DEMEYE BAŞLADIM.
SAYGILARIMLA...
TTK

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı Kayrakan_GokBoru

• Türkçü-Turancı
    • KKGB
« Yanıtla #15 : 21 Nisan 2006 »
Alıntı yapılan: ALP-ER-TUNGA
BENİM ÖNCEKİ YAZILARIMDA SENİNLE TAMAMEN PARALELDİ.ÖNCE TEHCİR SONRA UYMAYANA SOYKIRIM DİYORDUM.HALADA DİYORUM AMA ARTIK ONLARA KARSI NEFRETİM BİRAZ DAHA COĞALDI.NE GEREK VAR UGRASMAYA TEHCİRLE KÖKÜNE SOYKIRIM UYGULAYALIM DEMEYE BAŞLADIM.
SAYGILARIMLA...
TTK

Gene de sabırlı ve temkinli olmalıyız.Sonra dışarıdan bakan avanaklar "Bu Türkçüler sadece 'Yok olsun Kürtler,Aşağılık Kürtler ' demekten başka bir şey bilmiyor" diyor.Hatta bazı arkadaşlar toplama kampları gibi öneriler getirebiliyorlar.Arkadaşlar yapmayın etmeyin.Zaten bizi nazicilikle suçluyorlar siz bir de gidip kürtleri toplama kampında sabunlaştıralım diyorsunuz.Bunu okuyan da rahatlıkla Türkçüye nazici damgasını yapıştırıyor.Hem sonra toplama kampı önerisi Türk'ün töresine-ahlakına uygun değil.Ve onları kim kuracak,kim düzenleyecek.Onlar düzenlenene kadar Kürt şehirlerinin üzerine bomba yağdırmak daha mantıklı...Biz sadist,kan dökmekten zevk alan caniler değiliz.Sadece soyumuzun bu kuşatmadan ve tehditten kurtulmasını diliyoruz.Her şeyin bir zamanı ve yöntemi var.

Saygılarımla...

TTK

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Ynt: İŞTE HAİN KÜRTLERİN İTİRAFI
« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2007 »
Arkadaşlar Türk Millleti tarihin hiç bir döneminde soykırım yapmamıştır yapacağını da sanmıyorum. Bu kesinlikle bir çözüm olamaz olmamalıdır. Bizim üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur yeterki harekete geçelim. Soykırım aciz milletlerin, başa çıkma gücüne sahip olamayan milletlerin işi diye düşünüyorum. Dikkat ederseniz fıransızların cezayire, almanların yahudilere, amerikanın kızılderililere vs... liste uzar da uzar...  Bizim bunların arasında olmayışımız, bu milletlere iftira atma (sözde ermeni soykırımı) ve kendi durmularını 'bakın dünyada bir çok millet bunu yapmış' deme fırsatını oluşturma ve bizi zor durumda bırakma (daha bir çok nedeni var tek bu değil örnek: ermenilere toprak sağlama bölme...) nedenlerine dayanmaktadır. Eğer bir çözüm yolu varsa bence bunları bir yere zorla göç ettirme yolunu denemek lazımdır diyorum ben. Bu ırak'ın kuzeyi olursa o bölge tamamen onlara kalmış gibi olur zaten Türk Şehri Kerkük'ü ve diğerlerini elerine almak için çokça bir uğraşıyorlar bilemiyorum bu da biraz tehlikeli duruyor o bölgeyi iyiden iyiye onlara bırakmış gibi oluruz... Sözü çok uzattım toplamak gerekirse Türk Irkı'na soykırım lekesi sürdürülmemelidir.
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

tardu kağan

• Ziyaretçi
Ynt: İŞTE HAİN KÜRTLERİN İTİRAFI
« Yanıtla #17 : 09 Haziran 2007 »
                Kandaşlarım bu aşağılık soysuzlar,amerikanın ağızlarına sürdüğü bir parmak balla kendini dev aynasında görüyor hepsi bu.B salaklara sağlam bir devlet kurup versen,bir kaç yılda içine eder bırakırlar.Tarih her şeyi yazıyor .Kafalarını kaldırıp tarih okusunlar ki ne kadar aciz ve zavallı olduklarının farkına varsınlar.Bunlar 20. yy da hala aşiretten öteye geçememiş eşkiyalar onlar kim devlet kurmak kim...