Gönderen Konu: İSPANYADA REZİL TAHRİK  (Okunma sayısı 4864 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı baybars

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
İSPANYADA REZİL TAHRİK
« : 01 Mart 2006 »
''İspanya?da büyük bir Müslüman nüfusa sahip Ceuta kentinde düzenlenen karnaval kapsamındaki şarkı yarışmasında Müslümanları ?hayvan? diye aşağılayan bir şarkının birinci gelmesi büyük tepki yarattı. İspanya?da Osmanlı döneminden kalma bir alışkanlıkla, Müslümanları anlatmak için kullanılan ?Türkler? kelimesinin şarkıda yer alması ayrıca dikkat çekti.''

----DAHA KARİKATUR KRİZİ BİTMEDEN YENİ BİR TARTIŞMA BAŞLATILMASI TESADÜFMÜ ? BENCE KESİNLİKLE DEĞİL. ÖNCE MÜSLÜMAN DEVLETLER OLARAK BAŞLATTIKLARI VE AÇIK AÇIK İFADE ETTİKLERİ HAÇLI SAVAŞINDA İBRE YİNE YÜCE MİLLETİME DÖNMEYE BAŞLADI.. AMA ELBET BUNLARIN HESABI SORULACAKTIR............

YARAYI FAZLA KAŞIMAYA BAŞLADILAR........

kerim

• Ziyaretçi
İSPANYADA REZİL TAHRİK
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2006 »
ne is buya  simdide  milletimize mi  valla  cok musamahali davraniyoruz boyle olmas  ulan bunlar ne etmek lazim   ben olsam  ispanya  konsolosuguna giderim urayi yakardim  hic olmasa bir sey ler yap maya calisirdim   ulan bunlar unutular  turk lerin ne oldugunu  ata larimiz  bunlari duymus mudur  topragin altinda rahahat yata biliyormu  eger  yapa bilseydi atalarimiz  kalkip bizden  sanimizi   turkmilletinin  sanini korumadigimiz icin bizden hesap sorar di  utanmaliyiz  utanin utanin ata larimizi ornek  almamiz lazim hic  milletimize  namusumuza sahip cikamiyoruz  burda lafla olmaz tabiki   ama bir seyler  yap mamiz gerekiyorsa  en onde ben varim hazirim

Çevrimdışı adembeg

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
İSPANYADA REZİL TAHRİK
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2006 »
BU HAKARETE OLMAZYA BAŞBAKAN KARŞI KOYMALIDIR. İSPANYA BAŞBAKANI DENYOYLA BERABER MEDENİYETLER UZLAŞMASINI SAVUNAN BUNLARDI. AHA TAM OLDU ŞİMDİ. PİÇİN BİNİ BİR PARA. YÜRÜ BRE İSPANYA SENİDE SEVEN OLUR!!!

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
İSPANYADA REZİL TAHRİK
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2006 »
GUYRUK ACISI DİNMEZMİŞ VARSIN DESİNLER SIRASINI BEKLEMEZLERSE ONLAR BİLİRLER HERŞEY SIRAYLA DEĞİLMİ
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE