Gönderen Konu: israil pkk ya Askeri Eğitim veriyor  (Okunma sayısı 3551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Güneydoğulu

• Türkçü-Turancı
KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, yaptığı açıklamayla gündeme bomba gibi oturdu

A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programı'nın bu haftaki konuğu KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu'ydu. Derviş Eroğlu programda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden canlı yayınlanan programda İsrail – Türkiye gerginliğine de değinen, Derviş Eroğlu, İsrail'in Kıbrıs Rum Kesimi'ndeki PKK kamplarında 3 bin PKK militanına askeri eğitim verdiğini, şu ana kadar eğitimden geçen 15 bin PKK'lının da Kandil'e gönderildiğini söyledi.

Eroğlu,Kıbrıs Rum Kesiminin tek başına Avrupa Birliği’ne alınmasının büyük bir hata olduğunu belirtirken, bundan sonraki süreçte de Türkiye ile birlikte hareket edeceklerini sözlerine ekledi..

İSRAİL, GÜNEY KIBRIS RUM KESİMİ’NDE 3 BİN PKK”LIYA ASKERİ EĞİTİM VERİYOR..

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden canlı yayınlanan programda İsrail –Türkiye gerginliğine de değinen, Derviş Eroğlu, İsrail’in Kıbrıs Rum Kesimi’ndeki PKK kamplarında 3 bin PKK militanına askeri eğitim verdiğini, şu ana kadar eğitimden geçen 15 bin PKK’lının da Kandile gönderildiğini ileri sürdü…

İSRAİL- RUM TATBİKATI TÜRKİYE’YE KARŞI YAPILDI.

KKTC Cumhurbaşkanı, Derviş Eroğlu, geçtiğimiz aylarda Akdeniz’de gerçekleşen İsrail- Kıbrıs Rum Kesimi tatbikatının da Türkiye’ye karşı gerçekleştirildiğini belirtti. Güney Kıbrıs’tan İsrail’e, İsrail’den de Kıbrıs Rum Kesimi’ne gemilerle silah taşındığına dikkat çeken Eroğlu, Avrupa Birliği’nin Rumlar’a göz yummasını eleştirdi…

RUSYA, GÜNEY KIBRIS ÜZERİNDEN SURİYE’YE YARDIM EDİYOR

Derviş Eroğlu , Rusya’nın Kıbrıs Rum kesimi üzerinden Suriye’ye ciddi manada silah yardımı yaptığına dikkat çekerken, “Suriye’nin Türk Savaş Uçağını düşürecek bir teknolojiye sahip olmasını da Rusya”ya bağlıyorum” dedi…

yahudi severlere duyrulur
Güneydoğuda TÜRK!! Dimdik! Ayakta!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: israil pkk ya Askeri Eğitim veriyor
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2012 »
Malumun ilani gibi bildigimiz seyler . Yahudi severlerden kastin bizim iktidarsa ne ala ,hala yahudi üstün hizmet madalyasi ,demoklesin kilici gibi gürcünün boynunda asili .  Iste 30 senedir ugrasmamiza ragmen terörün neden bitmediginin sebebi bu haberde desifre olmus . Teröre verilen destek yahudilerle sinirli olsa hakkindan gelirdik . En büyük destegi siyasi iktidardan aliyorlar . Terörle mücadele eden askerlerin savas suclusu olarak yargilanmasi Oslo protokollerinde kabul edilip imza atildi . Böyle devam ederse itin kürtün neslini kesecegiz gibi bir his var icimde . Sonrada Ermeniler gibi aglasir dururlar . Bizi batili devletler kandirdi ,yoksa bizim Türkiyede her hakkimiz vardi deyip kafalarini duvarlara vururlar.
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

KaraTekin

• Ziyaretçi
Ynt: israil pkk ya Askeri Eğitim veriyor
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2012 »
Yalpalayan, rehavete kapilan, ordusu bozulan milletlerin Anadolu gibi gevsekligi affetmeyen cetin bir cografya da yok olduklarini tarih kitaplari yazar...Türk milleti bugün her zamankinde daha fazla uyanik ve bilincli olmalidir, düstügü an kimse gözünün yasina bakmaz !