Gönderen Konu: Bizim HEDEFIMIZ nedir?  (Okunma sayısı 13934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OrkanBey

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ATAM Türküm,övünüyorum ve izinden yürüyorum
Ynt: Bizim HEDEFIMIZ nedir?
« Yanıtla #20 : 30 Temmuz 2012 »

Degerli Irkdasim,
 Cesurca yazdiklarin beni cok etkiledi.Eger dogru anladiysam siz de yurtdisinda yasiyorsunuz.Duygularinizin artik eylem yapmaya dönüsmek istemesini cok iyi anliyorum.Ayrica düsündügünüz fikirlere de sicak baktigimi belirtmeliyim.T-Shirtler bastirmak, logomuzu günlük hayatta memleketimizin her yerinde daha fazla görmek, özümüze dönmek, en güzelide parlemantoya girmek sonunda da iktidar olmak...
 Cok güzel fikirler gercekten, ancak dikkatli, organize ve planli yüretemezsek, daha suya inmeden parcalanan gemiye döneriz. Cok fazla detaya girmeyecegim sadece su an sözde bozkurt partisi MHP nin ne durumda oldugu daha dogrusu ne duruma getirildigi ortada.    Ben bu Otaga üye olarak sizin gibi bir cok degerli Irkdasimin fikirlerlerini okuyor, zamani geliyor yeni seyler ögreniyor yeri geldiginde de edindigim fikirleri Otagimizla paylasiyorum.Güzel olan sey, gercek disi ve kötü maksatli sahislarin Baskanimiz tarafindan görülüyor ve eleniyor olmasidir.Böylelikle ileride bizmle gercek Irkdaslarimizla ( bizi satmadan, arkamizdan vurmadan) beraber mücadele edebilecegimize  inaniyorum.Türk'ün en büyük özelligi SABIR.Ancak tabii biz de bos beklemeyip, kendimizi o günlere bilgi olarak, örgütlenme olarak en hazir seviyeye getirmeliyiz, yoksa biz daha ortaya cikmadan bizi engellemeye calisirlar diye düsünüyorum Kardesim.
  Ayrica inancim o günlerin fazla uzakta olmadigidir.
  Tanri Üstün Türk Irkini KOrusun
 :trbayrak

Alma Türk'ün AHINI
Cikar elbet bir gün ACISI
SABIR nedir en iyi biz biliriz
Kalmaz yerde hicbirimizin asil KANI