Üyelik Sözleşmesi

LÜTFEN DİKKAT: Uyarılar


ÖNEMLİ! ÜYE KAYDI YÖNETİCİ ONAYLIDIR. ÖNCELİKLE SİZE GELEN EPOSTA ONAY BAĞLANTISINI ONAYLAMANIZ GEREKMEKTEDİR. 1-3 GÜN ARASI OLABİLİR. SÜRECİ HIZLANDIRMAK İSTİYORSANIZ LÜTFEN otag {{@]]}} posta.hunturk.net ADRESİNE YA DA soruhunturk {@} gmail [.]com ADRESİNE E-POSTA ATINIZ.


Eski Forum Kullanıcıları Tekrar Üye Olmasına Gerek Yoktur. Üyelik Bilgileri İle Sisteme Girebilirler.
Hun Türk Türk Otağı;

Türkçülerinin Milliyetçilerin fikir alış-verişinde bulunması, haberleşmesi, Türk gençlerinin bilinçlenmesi sorunlara çözüm üretmesi için kurulmuştur. Ağ elinde düzeyli, ciddi saygın bir biçimde yayın yapmaktadır.
Hun Türk Türk Otağı Türkçü Fikriyata sahip, Türk ırkının üstünlüğünü benimsemiş Türk Otağıdır. Türkçü Fikriyat dışında ki görüşleri benimsemez. Türkçülüğe zararı olmuş ya da olmakta olan hiç bir kuruluş, topluluk v.b oluşumlar içinde olmaz.
Türkçü düşünceye sahip, Türk soyundan gelen her Türk otağımıza üye olabilir. Otağımız kurallarından, çizgisinden kesinlikle taviz vermemektedir.

Kısacası bizler Türk Milletinin yani Türk Irkının üstünlüğünü benimsiyoruz.
Burada yazılı olan kurallar size uygun değilse lütfen üye olmamayı tercih ediniz.Genel Kurallar


a-Otağda adı geçen kurumlar, kişiler, internet siteleri, doğrudan ya da dolaylı olarak Hun Türk Türk Otağı ile bağlantısı olmayabilir.

b-İletiler de adı geçen internet sitelerinin içeriği, iletinin yazarına aittir. Otağ da yayınlanması Hun Türk Otağ ile bir ilişkisinin olduğu anlamını taşımaz.

c-Otağımız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlıdır. Türk Otağı Devletçidir! Laiktir! Kendi içinde Demokrattır!

d-Yasal mercilerce gelen uyarılar dikkate alınarak, istenilen iletiler/başlıklar kaldırılır.

e-Gönderilen iletilerin sorumluluğu yazarlarına aittir.


Gizlilik:

Kişisel bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslara verilmez. Girmiş olduğunuz şifreler "md5" , "sha1" şifreleme ile ayrı bir şekilde şifrelenir. Şifrelerinizi basit(örn:
adınız, memleketiniz, doğum tarihiniz v.b) şifrelerden oluşturmayınız.

Bu sözleşme "hunturk.net" Türk Otağı ile üyelik başvurusunda olan üye ile yapılmıştır. Üye olanlar yukarıda ki maddeleri oku
duklarını, onayladıklarını kabul ve garanti eder.

Üye istediği an üyeliğinin sona ermesini ya da üyeliğinin silinmesini isteyebilir. Üye silindiği zaman kişisel bilgilerde silinir. Kurallara uymayan, argo ya da küfürlü yorum yazan kullanıcılar sistemden silinir.

Önemli! Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.