Gönderen Konu: Tek tip kıyafetimiz olmalı mı?  (Okunma sayısı 7101 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Tek tip kıyafetimiz olmalı mı?
« : 06 Ocak 2012 »
Türkçü milliyetçi camiadaki bizler, sokakta gezerken belirli bir tip kıyafet giymelimiyiz ?
Giymeliysek, bu ne olmalı?
Siyah gömlek, siyah pantolon diyenler var. Bu olur mu?

not: ben siyah giymeyi severim.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı Böri

• Türkçü-Turancı
Ynt: Tek tip kıyafetimiz olmalı mı?
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2012 »
İtalyan Faşist Kara Gömleklilere benzer ki, ne gereği var! Türkçülük, Faşizm demek değildir!

Nihal Atsız'ın Mussolini'ye yazdığı  "Davetiye" adlı şiiri okumanızı tavsiye ederim...
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2012 »
Bunu içtenlikle söylediğinize inanmıyorum. Faşist ya da sosyalist değiliz. Onlar gibi de görünmeyiz.
Tanri Türk'ü Korusun

Çevrimdışı Utacı Börü

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2012 »
Tam olarak Türkçülerin tek tip giyinmesi değil de, önceden "komando" ismindeki Türkçü ağabeylerimizin yaptığı gibi hepimiz bir bozkurt rozeti taksak güzel olur.

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2012 »
Tarih: 8 Şubat 1969. Yer: Adana

O gün şehir merkezi çok hareketliydi. Mavi gömlek giyen dokuz genç, motosikletlerle kentte tur atıyordu. Dokuz motosiklet; Alparslan Türkeş’in doktrini “dokuz ışık”ı temsil ediyordu.

Mavi gömlek neyin simgesiydi? Bilinmiyor. Bilinen, Mussolini’nin yarı-askeri gençlik örgütü militanlarının kara gömlek giydiğiydi. Motosikletli gençler gerekli ilgiyi topladıktan sonra kent merkezine geldiler.

Burada, 16 bağımsız Türk devletinin bayraklarını taşıyan 16 gençle buluştular. Alana gelen mehter takımı, ara vermeden büyük bir coşkuyla çalmaya başladı. Kalabalık giderek artıyordu. Alparslan Türkeş ve parti yöneticilerinin gelmesiyle yürüyüşe geçildi.

VEYA

Bir zamanlar
takım elbise altına beyaz çorap giyen ülkücü ;toplumdan dışlamamız gereken tür. bu görgü kuralı diye adlandırabileceğimiz şey de zaten kişiden kişiye değişir. hem kim koyuyor ki zaten bu kuralları? kim demiş yani takım elbisenin altına beyaz çorap giyilmez diye?

bizim ildeki ocaktan adamları görüyorum hep bu tip giyiniyorlar. bir gün sordum ' beyler ne iş? beyaz çorap giymeyi toplum yadırgıyor. sizde ki bu cesaret nerden geliyor?' dedim.

bu ülkücülerin bana anlattığına göre, bu uygulamayı başbuğ alparslan türkeş tsk dan ayrıldıktan sonra başlatmış. sonra devlet bahçeli bu geleneğin temsilcisi olmuş. son olarak da üşüyen insan muhsin yazıcıoğlu ekol haline getirmiş. bu yüzden bütün ülkücü gençlik böyle takılıyormuş.

bence doğrusunu yapıyorlar. toplumun yarattığı ahlak yasası boyunduruğu altına girmeyip kendi ahlak yasasını oluşturan bi tek nietzsche i biliyorum ben. bir de ülkücü soydaşlarımı!

AL SANAL DA KAYITLI İKİ REZİL OLAY. KONU İLE İLGİLİ İKİ DURUM,KONUMUNU ORTAYA KOY. Kİ BUNLAR GEÇMİŞTE OLANLAR.

TANRI KORUSUN BİR DE DÜŞÜNSENE,BİRLEŞMEYİ BECEREMEYEN TÜRKÇÜLERDEN ; DÜŞÜK BEL PANTOLON,SAFTİRİK MONT VE JÖLELİ SAÇLI BİR GÜRUH ORTAYA ÇIKMIŞ...NE YAPARIZ SONRA... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2012 »
İtalyan Faşist Kara Gömleklilere benzer ki, ne gereği var! Türkçülük, Faşizm demek değildir!

Nihal Atsız'ın Mussolini'ye yazdığı  "Davetiye" adlı şiiri okumanızı tavsiye ederim...

Ben italyanları kahverengi gömlekli diye biliyordum.

Siyah benimseniyor Türk milliyetçileri arasında. Siyah pantolon, siyah gömlek, siyah ceket, siyah ayakkabı....
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2012 »
:evil: :evil: :evil: AMA BU TEK TİP KIYAFETİ TUTTUM....TAM BENİM GİBİ FAŞİSTÇE.... :evil: :evil: :evil:
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.