TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRK - TURAN DÜNYASI

ATATÜRK'TEN ATSIZ'A TÜRKÇÜLÜK ve SİYASET

<< < (4/4)

TÜRKİYEM:

--- Alıntı yapılan: Kanpusat - 16 Mart 2013 ---
ÇAĞRIBEY

yazılarımdan rahatsızlık duyduysanız, isterseniz artık yazmayabilirim.

--- Alıntı sonu ---

Kanpusat Bey  bunu rahatsızlık duyma değilde otağın bir kuralı olarak düşünürseniz isabetli olacak bende bu otağda ve başka otağlarda aynı ikazlarla karşılaştım paylaşılmış bir konuyu tekrar paylaşmak uygun görülmez dediğim gibi sadece buraya mahsus bişey değil, şöyle yapılabilir aradığınızda aynı konu varsa bişeyler yazıp güncelleyebilirsiniz.

Otağın Durgunluğu meselesi çok çeşitlidir insanlar face gibi sosyal ağlar dururken böyle yerlere pek rağbet etmiyor, çok iyi biliyorsunuzki Türkcü fikriyat yanlız ve taraftarı azdır birde işin acı tarafı son zamanlardaki akp'nin etkisiyle insanlar çevrimiçi olmak yerine ziyaretçi olmayı tercih ediyor çekiniyorlar açıkcası(Taksimde Türkcüler ermenistan aleyhine pankart açtı diye 5 ay ceza aldılar, bugünkü haber izmirde sosyal medyada bdp mitingine saldırmak için propaganda yapan 8 kişiyi tutuklamışlar)

Otağın durgunlugu sadece buraya mahsus bişey değil genel olarak sakindir her taraf, sonuçta günlük magazin haberi paylaşılmıyor yinede çok'ta durgun sayılmaz

Son olarak Çağrıbey'e biraz saygılı olursanız iyi olacak. kendisi otağın bel kemiğidir.

Antepli Bozkurt:
Kanpusat:

Sayın Çağrıbeyin ikinci kez uyarısını anlamak yerine, çapsız ve saldırgan tutumunu devam ettirmenden dolayı seni yasaklıyorum

YALNIZKURTKARAGÜLLE:

--- Alıntı yapılan: Kanpusat - 16 Mart 2013 ---Türkçülüğü şahlandırmanın tek bir yolu vardır, o da; Türk milletini bilinçlendirmektir.

--- Alıntı sonu ---

Ana tema doğru,

--- Alıntı yapılan: Kanpusat - 16 Mart 2013 ---ÇAĞRIBEY

Ben sizinle aynı fikirde değilim.
Paylaştığım yazıların hepsi ''Türkçü Propaganda'' içerikli yazılardır ve Türk milletinin gözlerindeki sis perdesini indirerek
gerçekleri görmesini sağlama gayesindedir. Türkçülüğü şahlandırmanın tek bir yolu vardır, o da; Türk milletini bilinçlendirmektir.
Paylaştığım yazılar hala güncelliğini korumakla beraber ajitasyon özelliği taşımaktadır. Bu bakımdan bu tür yazıların sürekli
gündemde tutulması Türk gençlerinin bilinçlendirmesi açısından biz Türkçülerin lehinedir. Ama derdiniz başka ise yani eklediğim

Bu arada madem eski yazılardan sıkıldınız, daha güncel ve daha doyurucu yazılar yazında biz de kıvanç duyarak okuyalım.

Kimseye akıl vermek benim haddim değildir lakin gördüğüm kadarı ile Otağ'da yoğun bir sirkülasyon yok. Sayıları 10 binleri bulan internet kullanıcı Türkçü var buna rağmen neden otağ bu durağanlık içerisinde yüzüyor sizce? Sizi düşünmeye davet ediyorum.

Saygılarımla

--- Alıntı sonu ---

Ancak ifade ve yöntem ukalalık içeriyor.

--- Alıntı yapılan: Çağrıbey - 16 Mart 2013 ---Sayın Kanpusat,
Otağa eklediğiniz hemen bütün konular yıllar öncesinden beri otağda var olan konulardır.
Yeni konu açarken ARA düğmesini kullanırsanız aynı konuyu bir kez daha eklemek gereksizliğini ortadan kaldırmış olursunuz.

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...
Saygılarımla.
Çağrıbey

--- Alıntı sonu ---

Usul ve yöntem çok açık bir şekilde söylenmiş.

Otağa gelen ziyaretçi ve üyelere bilgiyi tam verebilmek için KONU BÜTÜNLÜĞÜ ESASTIR.

Bu otağda uyarı ve tehdit hakkına henüz haiz değilsiniz. Çünkü kimliğiniz sanal.

TTK.

Çağrıbey:

--- Alıntı yapılan: Kanpusat - 16 Mart 2013 ---ÇAĞRIBEY

Ben sizinle aynı fikirde değilim.
Paylaştığım yazıların hepsi ''Türkçü Propaganda'' içerikli yazılardır ve Türk milletinin gözlerindeki sis perdesini indirerek
gerçekleri görmesini sağlama gayesindedir. Türkçülüğü şahlandırmanın tek bir yolu vardır, o da; Türk milletini bilinçlendirmektir.
Paylaştığım yazılar hala güncelliğini korumakla beraber ajitasyon özelliği taşımaktadır. Bu bakımdan bu tür yazıların sürekli
gündemde tutulması Türk gençlerinin bilinçlendirmesi açısından biz Türkçülerin lehinedir. Ama derdiniz başka ise yani eklediğim

Bu arada madem eski yazılardan sıkıldınız, daha güncel ve daha doyurucu yazılar yazında biz de kıvanç duyarak okuyalım.

Kimseye akıl vermek benim haddim değildir lakin gördüğüm kadarı ile Otağ'da yoğun bir sirkülasyon yok. Sayıları 10 binleri bulan internet kullanıcı Türkçü var buna rağmen neden otağ bu durağanlık içerisinde yüzüyor sizce? Sizi düşünmeye davet ediyorum.

Saygılarımla

--- Alıntı sonu ---

Kanpusat,
Diğer yönetici arkadaşlar üyeliğini yasaklamış ve cevap verebilme olanağın kalmamış. O nedenle sana hakettiğin cevabı vermeyeceğim.
Şu yukarıya alıntıladığım sözlerinin benim uygarca yaptığım uyarıyla ne ilgisi var, söyler misin? Seni üç-beş gündür otağa oradan, buradan bulduğun yazıları kopyala yapıştır şeklinde yürüttüğün işler dışında hiç tanımazken seninle ne derdim olabilir, be adam! Rahatsızlık duyduğumuz eklediğin yazıların içeriği değil senin hal ve tavırlarındır.
Sana insanca otağda var olan konuları tekrardan ekleme denildi. Ama sen bu otağda bulunan kişilerin senin kopyala yapıştır yaptığın yazıların içeriklerini bilmiyorlarmış gibi davranıp, bildiğini okumaya devam ettin.
Bizim için sanal sadece duyuru yapma ve fikir paylaşma yeridir. Buraları teşkilat gibi görmek gerçek mücadeleyi askıya almak demektir. İşte bunun için yıllardır sanal üzerinden yürütülen, senin onbinler dediğin, Türkçülük bir arpa boyu yol alamamıştır.
Otağda sirkülasyon yok diyorsun? Varsın olmasın. Bizim için sanaldaki bin kişiden gerçek hayatta Türkçü uğraşa el ve gönül veren bir tek kişi daha değerlidir. Ayrıca gerçek hayatta Türkçü uğraşa el, omuz ve gönül verenlerin sayısı, haklı olarak durgun dediğin, bu otağda yazan ve bulunanların bir kaç yüz katıdır. Bunu otağda yer alan Gökbörü Türkçüler Derneğine ait etkinlik konuları, resimleri ve videolarından rahatlıkla görebilirsiniz. Bizim için önemli olan gerçek hayatta verilen Türkçü uğraştır. Türkçü uğraş sanalda da olsa iyi olur-ki olması için de buraya da vakit ayırıyoruz- ama olmadığında da dünyanın sonu değildir.
Neyse size yaşamınızda mutluluklar dilerim.

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana...
Saygılarımla.
Çağrıbey

gökyeleli:
Yazı için teşekkürler.
Esenlikler dilerim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git