Gönderen Konu: GÜRCİSTAN TÜRK BİRLİĞİ'NE GİRİYOR!!!!  (Okunma sayısı 2803 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilteris12

• Ziyaretçi
GÜRCİSTAN TÜRK BİRLİĞİ'NE GİRİYOR

-Gürcistan'da Devlet Başkanı Saakaşvili ülkede 15 günlük sıkıyönetim ilan etti. Buradaki olayları nasıl değerlendiriyorsunuz. Tesadüf mü?

-Gürcistan, önümüzdeki mart ya da nisan ayında açıklanacak olan Türk Birliği'ne girecek. Gürcistan'ın Türkiye'ye yanaşması, bazı sıkıntılar yaşamasıyla eş anlamlı. Gürcistan, Türkiye ile siyasi birlikteliğe gireceğini geçen yıl açıkladı. Bu sene de onu uygulamaya devam ediyor. Türk Birliği açıklandığında Türkiye, Türk Cumhuriyetleri ve Gürcistan bu birliğe girecek. Gürcistan, son dönemlerde Türkiye ile çok yakın ekonomik ve siyasi ilişkiler içerisine giriyor. Bu durum da haliyle ABD'yi rahatsız ediyor.

15 Kasım 2007 / 18:30
Eski Zaman gazetesi yazarı
      Tamer Korkmaz

İlginç iddialarla dolu söyleşinin tamamı için http://www.stratejikboyut.com/news_detail.php?id=1694 adresine bakabilirsiniz.

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: GÜRCİSTAN TÜRK BİRLİĞİ'NE GİRİYOR!!!!
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2008 »
başımızdaki gürcü sağolsun ne diyelim ki!!!!!!

Çevrimdışı ALperen Sencer

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Büyük Turan İmparatorluğu
« Yanıtla #2 : 20 Şubat 2008 »
Bre Adı Üstünde Türk Birliği.Ne İşi var stalinin Çocuklarının,Türk Birliğinde.Bunlar Türk Birliğinide Yozlaştırmaya Çalışıyor.
Hiç Kimse Kardeşimiz Değildir.Sadece Zamanında Sizlerin Çıkarınız İçin Yaptığınız Geçici Dostuzdur.Yalnız Ben Atalarımdan Düşkün Milletlere Yardım Etmeyi Öğrendim.Her Ne Kadar İyilik Yapıp Karşılığında Sırtımızdan Hançerlensekde.Benim Atalarım ''İyilik Yap,Denize At''dedi. Onların Bu davranışını ve Bu sözünü Reddetmek,Atalarımı Ve Cihana Nam Salan Osmanlıyı Reddetmek demektir.

Çevrimdışı Akhal Teke

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2008 »
Gürcistanda Türk bir azınlık mevcuttur onlar açısından iyi olabilir belki..
Lakin Gürcistanda Kürt mevcuttur çok ciddiyim paranoya falan değildir tanıdığım var soyu Kürt olan azınlıklarda vardır.

Oradaki azınlık durumundaki kardeşlerimiz için iyi olcaksa ki olacağına inanıyorum.
Hayırlı olsun diyelim. :-)
Türkler, Türkçülük ile güçlenecek, kurtulacak, ilerleyecek, yükselecektir.  -Hüseyin Nihal Atsız-

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2008 »
Birileri gel demiştir!