Gönderen Konu: Hun Türk Otağ Sistemi Yenilendi  (Okunma sayısı 3809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Hun Türk Otağ Sistemi Yenilendi
« : 22 Nisan 2008 »
Esenlikler,

Ana sayfamıza biraz değişikliğe gidildi. Öncelikle GNU lisanslı css deri php sistemimize entegre edilerek dış görünüm şuan için değiştirildi. Dosyalar sayfamızdaki dosyaların büyük bir bölümü kendi sunucumuz üzerinden indirilmesi sağlandı.

Haber, dosyalar, videolar, resim & fotoğraf ve şiir sayfamıza sadece üyelerimizin yorum / görüş bildirebileceği eklentiler yapıldı. En son yapılan yorumlar ana sayfada sağ bölümde listendirildi. Adres uzantıları arama motorları için daha uygun (seo) hale getirildi. Bu forum sayfamız içinde geçerli. Hazır eklentiler yerine bu sistemi kendimiz için sıfırdan yaptık.(E-posta ile seo eklenti sorularına cevap olmuş olur sanırım) Sadece güncel konular için, ana sayfa üzerinden forum yazılımından bağımsız tartışma bölümü yazıldı (Şuan aktif değil. Aktif olunca güncel tartışma başlığı ile açılacaktır). Ana sayfa üzerinden üye girişi bölümü yapıldı.

Ana sayfadaki üye girişi ile forumdaki üye girişleri birbirinden bağımsızdır. Ancak ana sayfa üzerinden çıkış yapıldığında "hunturk.net" etki alanından üyelik isteyen her yerden çıkmış olursunuz.

Not: Otağ bakımı bitti. Ancak otağımızın açılması biraz daha zaman alabilir.

Saygılar
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: Hun Türk Otağ Sistemi Yenilendi
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2008 »
Arkadaşlar,
Forum köprülerinde site-agaci.html sayfasına giden bağlantı(lar) varsa aşağıdaki iletişim formundan ilgili bağlantıya yazabilirseniz hemen düzeltebiliriz.

Saygılar

http://www.hunturk.net/hun-yardim.html#iletisim
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !