Gönderen Konu: Danıştay'a yapılan silahlı saldırı  (Okunma sayısı 4209 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı soyluırk

• Türkçü-Turancı
  • **
Irkdaşlarım,

Bildiğiniz üzere bugün sözde"allahın askeriyiz" diyerek  , Danıştay üyelerine yapılan şerefsiz saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyorum.
Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı şerefsiz ümmetçi zihniyetin son zamanlarda almış tavır büyük bir tehlikedir.
Provakasyonlara karşı çok dikkatli olmalıyız.

TANRI TÜRK IRKINI KORUSUN VE YÜCELTSİN.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
Ynt: Danıştay'a yapılan silahlı saldırı
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2006 »
Mustafa Yücel Özbilgin Beğ'e yapılan bu terörist saldırıyı lanetliyorum Allah rahmet eylesin; Ruhu Şad olsun... Ailesine ve geride kalan yakınlarınada sabırlar versin.

TTK
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2006 »
Mustafa Yücel Özbilgine Tanrı'dan rahmet ve Ailesine sabır diliyorum. Bir şehit daha verdik! YETER ARTIK!

Bu ümmetciler de en azınden kırolar gibi büyük bir tehlike!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN!

Çevrimdışı soyluırk

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2006 »
Irkdaşlarım,

Özellikle planlı ve programlı bir sekilde düğmeye bastı son zamanlarda birileri.Aslında bu plan ve programların hepsi mevcut ümmetçi zihniyetin yerleşmesiyle başladı.Zeminler çok güzel hazırlandı.

Dikkat edin Irkdaşlarım ; ırk kavramının en büyük düşmanı olan ümmetçi zihniyet ,kürtçülüğü ve diğer ideolojileri zerk etmekte topluma.Ve bunu toplumumuzu uyutarak yapmakta.Şerefsiz basınıda yanına alarak.
Basın uyuyor çünkü satılmış.Toplum uyuyor çünkü öğrenmiyor,saçma diziler ve yarışmalarla uyutuluyor.

Saldırılar arttı.Çok tehlikeli bir sürece doğru ilerliyoruz.

TANRI TÜRK IRKINI KORUSUN VE YÜCELTSİN.

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2006 »
Mustafa Yücel Özbilgin Beğ'e tanrıdan rahmet diliyorum.

Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

Türk'ün intikamı, -hele Türkiye Cumhuriyeti'nin bir hukuk adamına kurşun sıkma cüreti gösterilebiliyorsa- korkunç olacaktır.

Ruhun şad olsun Özbilgin Beğ!

''Tanrı Türkünü Korumalı.''

Turansoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2006 »
ŞEHİT ÖZBİLGİN ambulansa bindirilirken kameralara ayakkabısının tabanın delik olduğu yansımıştır.ÖZBİLGİN BEĞ e yapılan saldırı TÜRK ırkının ayıbı değildir.ancak ŞEHİDİMİZİN ayakkabısının tabanın delik  oluşu TÜRK ırkının ayıbıdır.ayrıca ŞEHİT ÖZBİLGİN BEĞ in cebinden küçük bir kuran-ı kerim çıkmış ve bu kuran-ı kerim laiklik yanlısı insanları dinsizlikle itham eden mahluklara en iyi cevap olmuştur. :asker:elbet intikam alırız TAM LAİK TAM TÜRK BİR TÜRKİYE kurulacaktır.

Çevrimdışı adembeg

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2006 »
BU TİPLER İSLAMA YA DA KENDİLERİNE UYMADIĞINI İDDİA ETTİKLERİ DEVLETİN ARKASINDA DURMAZLAR. NİTEKİM DURMADILARDA. BAŞBAKANDA BİR GÜN ÖNCE DALGA GEÇER GİBİ TÜRBANLILARI TOPLAYIP BERABER YÜRÜDÜLER BU YOLLARDA. YÜRÜSÜN BAKALIM. UNUTMASINLAR BU ARKASINDA DURMADIKLARI CUMHURİYETİ ATATÜRK BUNLAR OYNASIN DİYE KURMADI. BUGÜN TÜRBANLI YA DA HER NE CEHENNEMSE GEZEBİLİYORLARSA O YÜCE İNSANA VE REJİMİNE BORÇLUDURLAR. İSİMLERİ MONİKA, CENIFIR VEYA YOHANNİS OLMADIYSA VE KENDİLERİNİ BU KADAR MÜSLÜMAN HİSSETTİRECEK CUMHURİYETE SAHİP ÇIKMIYORLARSA BU NAMUSSUZLUKTUR KALDI Kİ ATAM OLMASAYDI BİR MÜSLÜMAN HALK KALIRMIYDI O DA AYRI BİR KONU.