Gönderen Konu: Türk oğlu, Türk kızı : Türklüğünü koru!  (Okunma sayısı 12823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gurturk

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 330
Ynt: Türk oğlu, Türk kızı : Türklüğünü koru!
« Yanıtla #10 : 08 Kasım 2007 »
Daha düne kadar apocu denen bölücü örgütüde aralarına alarak  toplantılarında anıran bu kitleden bazılarının ellerine bayrağımızı alarak istiklal marşımızı''Düne kadar sosyalist enternasyoneli okurlardı''okumaları  hiçde inandırıcı ve elit değil.Hele hele sol söylemlerle entellektüel yazılar yazan sebetaist ve devşirmelerin bugün birer hızlı ulusalcı kesilmeleri ne diyecek tek tümce vardır ;Avanak avniler.

Çevrimdışı BezAt

 • Türkçü-Turancı
 • **
 • İleti: 29
 • %100 Türk
Ynt: Türk oğlu, Türk kızı : Türklüğünü koru!
« Yanıtla #11 : 08 Kasım 2007 »
Afsar Beyi  ve TÜRK-KAN  hakkimda olan dusunceleriniz icin tesekkurederim. Evet ne sizleri ne de Atsiz bey diye birinin varligindan dahi siteye girene kadar haberim yoktu!
Fakat ben Türk üm deyince gurur duyabiliyorsam burdaki yazilari okurken Tüylerim diken diken oluyorsa ve ülkemdeki parcalanma ve yikilmalara karsi göz yaslarimi tutamiyorsam eger; kendimin tam bir Türk oldugu inanci icerisindeyim!

Icim yaniyor ve kanim kayniyor ülkemizde yasanan bölünmelere ve cikmazlara dayanamiyorum, konusmaktan öte birseyler yapmak istiyorum!Ben ve Milletim
Tanrı'nın kırbacıyız
Tanrı kendi yolundan
çıkanları cezalandırmak
için bizi gönderir.!
ATTİLA

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2256
Ynt: Türk oğlu, Türk kızı : Türklüğünü koru!
« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2007 »

Fakat ben Türk üm deyince gurur duyabiliyorsam burdaki yazilari okurken Tüylerim diken diken oluyorsa ve ülkemdeki parcalanma ve yikilmalara karsi göz yaslarimi tutamiyorsam eger; kendimin tam bir Türk oldugu inanci icerisindeyim!

Icim yaniyor ve kanim kayniyor ülkemizde yasanan bölünmelere ve cikmazlara dayanamiyorum, konusmaktan öte birseyler yapmak istiyorum!
Sayın CeHeNNeT,
Siz de takdir edersiniz ki burası sanal bir ağ ve kimin ne olduğunu ve ne amaçla gelip yazdığını kestirmek çok güç.
Muhataplarımız sadece rumuzdan ibaret.
Bizler mümkün olduğunca toleranslı davranarak Türk Çocuklarının yitip gitmemesine çalışıyoruz. Ancak bizim bu davranış biçimimizin çoğu kez istismar edildiği, sulandırılıp bir müddet sonra da asıl renklerin belli edildiği de bir vakıa.
Özetle sanal tutumlara kıymet vermiyor, gerçekte Türkçü mücadeleye katılmayanlara fazlaca itibar etmiyoruz.

Birde; bir çok kişi bir çok konuda, aynı şeyleri söyleyebilmekte ama, söyleme biçimleriyle, niyetleri farklılık göstermektedir.
Türk soyculuğunu kabul etmeyen birisi ağzıyla kuş tutsa değil Türkçü Soycusu, kültür milliyetçisi bile olamaz. Zaten Türkçülerle aynı literatürü kullanmaya özenen sol cenah kendilerini ulusalcı ve vatansever diye tanımlayarak, söylemlerindeki niyetlerinin biz Türkçülerin niyetinden ayrıştığını ortaya koymaktadır.
Türkçülük için vazgeçilmez iki temel kişi vardır. Birisi Başbuğumuz Atatürk, diğeri yol başımız Uluğ Bilge Atsız Ata'dır. Türk solu adını taşıyan eskinin marksistleri, hemen herkesin kafasına göre kendisine kalkan ve maske yaptığı Atatürk'ü alıp alakasız kişilerle aynı çerçevenin içerisine koymalarına rağmen iş Türkçülük Ülküsünün sistematiğini ve fikri temellerini yapılandıran Atsız Ata'ya gelince, hemen reddetmeye ve hatta inkara yeltenerek kendi kendilerine tarif ettikleri sözde milliyetçilik içinde bile çelişkiye düşerler.
Bu maraz sadece Türk soluna mahsusu bir şey değildir. Aynı çelişkiyi MHP çizgisinde de görmek mümkündür. Türk solu eski sosyalist ve marksist kalıntıları Atatürk'ün şahsında sentezlerken, MHP cenahı da, Türk Milliyetçiliğini, ümmet anlayışıyla cıvıtıp mecrasından çıkartmaktadır.
Türkçülerin anladığı ve doğrusu olan Türk Milliyetçiliği ile, gerek Türk Solunun ve gerekse MHP nin ortaya koyduğu, sözüm ona, Türk Milliyetçiliği şeklen benzermiş gibi gözükse de amaç, muhteva ve uygulama bakımından taban tabana zıtlıklar taşımaktadır.
Bu arada, Doğu Perinçek namlı şahıs ise doktora tezi olacak kadar, başlı başına klinik bir vakıadır.

http://www.hunturk.net/forum/index.php/topic,2520.0.html köprüsünden   
BAŞBUĞUN İZİNDEN YENİDEN AMASYA, YENİDEN ERZURUM, YENİDEN ANKARA!!!

ve

http://www.hunturk.net/forum/index.php/topic,2670.0.html  köprüsünden   
ANKARA TOPLANTISINA DAİR AÇIKLAMA

başlıklarını inceleyebilirsiniz.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı YABGU KAGAN

 • Türkçü-Turancı
 • ***
 • İleti: 86
 • Savaşa Hazır!
Ynt: Türk oğlu, Türk kızı : Türklüğünü koru!
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2007 »
Türk Solu Dergisinin internet sitesini sıkça okuyorum ve oldukça tutarsız buluyorum.

Daha dün marksizme,komünizme tapanlar bunlar değilmiydi?
Türk milliyetçilerine kurşun sıkanlar bunlar değil miydi?

İki üç ağdalı söz ile milliyetçi,Atatürkçü olunmaz!

Çevrimdışı ırkıTÜRKağan

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 7
NEDİR BU YÜKSELEN SOL MİLLİYETÇİLİGİ
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2007 »
daha düne kadar kürtler kardeşimiz diyen yaşasın halkların kardeşligi dien solcular bugun biz bu vatanın gerçek sahipleriyiz biz herzaman bu vatanı savunduk diyor ne çabuk unutuldu 68 ve 80 olaylarında yaptıkları geçmiş bu vatana verdikleri zararlar tamamen çıkar amaçlı siyaset için sadece rol degil çizgisini degiştiren solcular rus sempatizyanı deniz gezmişi önder gören yılmaz güney denen kürt milliyetçisine tapan solcular bugun ne yüzle bizler milliyetçiyiz diyorlar anlayan varsa banada anlatsın
vatan ne TÜRKİYEdir TÜRKlere ne TÜRKİSTAN vatan büyük ve mübbet bir ülkedir TURAN...ırkı TÜRK olanlar sagolsun..

Çevrimdışı ırkıTÜRKağan

 • Yeni Üye
 • *
 • İleti: 7
kirletme o pis agzınla TÜRK birligi lafını
« Yanıtla #15 : 20 Kasım 2007 »
çıktıgı her programda gittigi her mitingde kendini  amerikan düşmanı gösteren ve hedefim büyük TÜRK birligini kurmaktır diyen dogu perinçek daha düne kadar ziyaret ettigi pkk kamplarını elinden çiçek aldıgı maymunu ne çabuk unuttu ne çabuk unuttu daha 10 sene öncesine kadar kominizmi savundugunu ne çabuk unuttu yaşasın halkların kardeşligi diyip vatan hainleriyle aynı safta bulundugunu?bunun gibi adamlar KİNİMİZİN ŞİDDETİYLE BOGULACAKTIR...
IRKI TÜRK OLANLAR SAGOLSUN...TTK
vatan ne TÜRKİYEdir TÜRKlere ne TÜRKİSTAN vatan büyük ve mübbet bir ülkedir TURAN...ırkı TÜRK olanlar sagolsun..

Çevrimdışı KORKUT07

 • Türkçü-Turancı
 • **
 • İleti: 69
Ynt: Türk oğlu, Türk kızı : Türklüğünü koru!
« Yanıtla #16 : 18 Aralık 2007 »
BİZİM DÖNEKLERLE SOLCULARLA İŞİMİZ ORTAK PAYDAMIZ OLAMAZ,
BU KİŞİLERİ KONUŞUPTA YÜCELTMEYELİM

KORKUT