Gönderen Konu: CUMHURİYET MİTİNGLERİ İÇİN YABANCI YORUMLARI  (Okunma sayısı 3341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KORKUT07

• Türkçü-Turancı
  • **
MERHABA,

CUMHURİYET MİTİNGLERİMİZ HAKKINDA YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARININ YORUMLARINI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

KORKUT

Çevrimdışı toygar mete

• Türkçü-Turancı
  • **
Güzel bir paylaşım olmuş ancak gazetelerin  yada yazarların adını verseydiniz daha iyi olabilirdi.

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
Ynt: CUMHURİYET MİTİNGLERİ İÇİN YABANCI YORUMLARI
« Yanıtla #2 : 01 Haziran 2007 »
MERHABA,

CUMHURİYET MİTİNGLERİMİZ HAKKINDA YABANCI ÜLKE VATANDAŞLARININ YORUMLARINI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

KORKUT
Sevgili kandaşım ;
Emekleriniz için sağ olun.
Dosya içeriğini prağraflar halinde sayfaya eklerseniz tek düze bir okuma şekli oluşacaktır.
Ben yapabilirdim ama ,size ait bir çalışmayı ,sizin düzenlemeniz yerinde olur diye düşündüm...
Esenlikler dilerim....
TTK.

savas

• Ziyaretçi
Ynt: CUMHURİYET MİTİNGLERİ İÇİN YABANCI YORUMLARI
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2007 »
cumhuryet mıtınglerı ağizlarına bu zamana kadar Türk kelımesını almayı ar bılen ınsanların sırf akp düşmanlığı karşısında tavır takıntıklarından kullandıklarını bılıyorum..YOKSA ORAYA GELENLER BU ZAMANA KADAR Türklük adına en ufak bır faydaları olmamıştır zarardan başka..içinde halıs nıyetlı olanlar vardır bu memlekette sadece milliyetci olduğu için mıllıyetıyle gurur duyduğu için insan öldüren bu zıhnıyet mhp den daha mı Türkçü oldu onlara gösterdığımız hoşgoruyu mhp den mı sakınıyoruz bugun ATSIZ  ATANIN  kıtaplarına bakın her ocakta görursunuz bunlar TÜRKÇÜLRİ zindanlara tıkmadılar mı hayatta en buyuk düşmanım chp zıhnıyetıdır ve akp zıhnıyetıdır..Türklüğüyle kım gurur duymuyorsa onun karşısında olmayı bır yücelık sayıyorum. sadece Türk olmak  YETMIYOR BIRILERINE TÜRKLÜĞÜ SAVUNMAKDIR TÜRKLÜK mhp gıbı ınadına bu secımde mhp