GENEL KONULAR OTAĞI > GÜNCEL

GENETİĞİ BOZUK KAŞAR'LAR

(1/24) > >>

Yüzbaşı Sançar:
GDO gündemimize bir girdi, pir girdi.
Biz sanıyoruz ki, sadece mısırda, soyada kanolada var, öyle sanıyorduk. Son yapılan tahlil ve analizlerde KAŞAR'da da GDO olduğu belirlendi. Hele eski KAŞAR'lardaki GDO'nun çoktan uç boyutlara ulaştığı ve bunların Genetiklerinin tamamen değiştiği, kendi özgenetiklerini kaybettikleri, tamamen farklı bir nesneye dönüştükleri de anlaşıldı...
İşte belli başlı bilinen ve genetiği her an  değişen organizmaların en başlıca eski KAŞAR'ları aşağıda görülüyor. Belirli markaları yok ama "çabuk karakter değiştirebilme özelliği olan" diyerek de bulunabiliyormuş.. Bunlardan alınması, hatta bakılması bile insan neslinde onulmaz yaralar açıyor, stresler oluşturuyor. Zaten her markette de kabul görmüyorlarmış..
Gerisi size kalmış...
   
Yorumsuz olarak sunuyorum. Hepimiz tanıyoruz...

Her ikisinin içeriği de  ambalajları  gibi. Kirli. Şimdi de ana dilde eğitim, kürt federe devleti kurulsun, askerlik tasfiye  edilsin, her şey  para ile olsun, istiklal marşı kaldırılsın, bayrak törenleri iptal edilsin, jandarmaya gerek yok  deme cüretsizliğini gösteriyorlar.
Son önerileri  çıldırtacak cinsten .. Genelkurmay Başkanılığı lağvedilsin, aynı RTÜK (Radyo televizyon Üst Kurulu), EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) , Şeker Kurumu gibi  Savunma Düzenleme Kurumu oluşturulsun, başına başbakan bir müsteşar atasın, başbakana bağlı olsun, Jandarma tasfiye olsun, diğer bütün komutanlıklar bu başkana  bağlı olsun.
Herkesi kendileri gibi sanıyorlar galiba..   Akla eski bir atasözü geliyor;   eceli gelen... Cami duvarı  gibi...

Yasemin Çongar  Taraf Gazetesi genel yayın müdürü 
 Kocası kayıtlı  CIA  ajanı. Şimdiki kartviziti  ABD.'li   küresel  emniyet mensubu.
 Küresel iş adamı Yahudi Sami Ofer 'in  sermayesi ile Türk karşıtı küresel  Taraf gazetesini  kuran ortağı  ve  küresel  başyazarı.. Aile kökeni ermeniye dayanıyormuş.. Kocası ile tanışması şaibeli.
 Evlenme planı  aşk gibi değil, akit gibi, karşılığında ne aldığı bilinmiyor.
 Nedense bütün  kritik, çok gizli, Türk askerine hakaret eden uydurma haberler, tutuklama kararları, iftira başlangıçları, ev baskınları, aramalar, sahte mahkeme kararları  " ilk " ondan duyuruluyor.
 Kocasının  Müneccim şirketinde çalışma  özelliğinden olsa gerek ....
Menemen 'de Kubilay Asteğmenin başını testereyle kesip şeriat bayrağının tepesine takan sapık katilin  torununa suikast uydurması ile  giriş zemini yaratılan Kozmik odada ele geçirdikleri devlete ve orduya ait çok gizli ulusal bilgilerin de, yakında  ABD 'deki  gazetelerde yazı  serisi  olarak çıkacağı söyleniyor. 
Türk, T.C., Devlet,  Atatürk, Millet, Bayrak ,Ordu, Silahlı Kuvvetler gibi kavramlar duyunca hemen  küf yapıyor.. nefret  ediyor... çıldırıyor.. Ona göre  aşırı yağışların sebebi  Silahlı Kuvvetler , dolardaki artışın sebebi  Atatürk ,  kayıp çocukların artma nedeni İstiklal Marşı,  trafik kazalarının nedeni  Genelkurmay, küresel ısınmanın nedeni  Türk bayrağının kırmızı olması, hava kirliliğinin nedeni Anıtkabir, kanser vakalarının artma nedeni kürtçe eğitimin olmaması,  iflasların nedeni  Albaylar  imiş......


Sevan Nişanyan,  taraf gazetesi  yazarı. Televizyonlarda  ermenistanın üstünlüğü, Türklerin ermenilere katliam yaptığı , Erzurum 'dan doğusunun Ermenistana ait olduğu gibi boş konularda sık sık  hararetle anlatan  malum  zat....   

Çandarlı Halil'in soyundan geldiğini iddia ediyor ama dedesinin ajanlığı  bilinmiyordu. Güneydoğuyu verin, Ağrı'yı verin  diyenlerin başı... tarif edilen şeyleri söylediği için  her ay hesabına yurtdışından düzenli , çok yüksek   maaşlar havale edildiği  belirtiliyor...Futbolun " f " sinden anlamaz, feneri çok iyi kullanıyor. Kendisini  sanki  normal bir gazeteci,  iyi bir vatandaşmış gibi göstermek için maç yorumuna da çıkıyor. Aslında fenerli de değilmiş. Hep kirli planlar ve kurnazca taktik. Onun yüzünden fener tv. deki katıldığı proğram çıkınca herkesin çişi geliyormuş. Proğramı sadece ürologlar destekliyorlarmış.
 

 Artık birşeyler yapmalı,
 Koyun gibi tıpış tıpış sürüye katılmamalı....
 Alacağımız gazeteyi doğru ve isabetli seçmeliyiz..
 O gazetelere ve düşüncelerine reklam yoluyla destek veren firmaları ve ürünlerini  iyi  değerlendirmeli,  evimize sokarken sorgulamalıyız  :
 " Normal mi  yapıyorum, yoksa dolaylı olarak Vatanıma ihanet mi ediyorum ? " diye .
Bu tür kirli gazeteleri alan kişilerle seviyeli olmak , çok samimi olmamak, tartışmalarına  katılmamak , görüş vermemek yerinde olabilir..
İşyerlerine  o gazeteyi alıp Devletimize, Atatürk 'e ve Ordumuza hakaret içeren başlıklar göze çarpsın diye  uluorta sehpalarında teşhir eden  otel, kafe, avukat, berber, kasap, muhasebeci, lokanta, muayenehane, eczane  gibi  işyerlerini tercih etmek de bana ters geliyor.Daha da önemli ve haini bütün okulların kantinlerinde mutlaka ve onlarca var...Masaların, sehpaların üzerlerinde.. Kim alıyor, parasını kim karşılıyor ?   Niçin ?
Kamu yararına mı, yoksa güzel ülkemizin zararına mı ?
 Hatta gazete satış raflarında en üst sıraya bunları koyan  gazete büfeleri çoğunlukta.
Ayrı bir avantaj bile verebilirler. Bir mesaj vermek istiyorlar. " Yoldan geçen bile görsün, zihinlerinde kalsın " diye .....
Dikkat edin, sinsice Yeniçağ , Cumhuriyet, Sözcü, Vatan  gazetelerini ise görünür yere koymuyorlar..Sorunca  içeriden veriyorlar, isteksizce..
Bu sinsice planlara karşı bir şeyler yapmalı.....
 Kaplumbağa gibi kabuğumuza mı çekilelim....
Anızda tarla yakılınca onlar da kabuklarına çekilirlermiş...
Nesilleri tükenenler listesine girdi...
 Bizim okuduğumuz , şimdi AB uyum paketiyle zararlı ve gereksiz görülüp  kaldırılan  " Yurttaşlık Bilgisi " diye bir dersimiz vardı....
 
Birşeyler  yapmalı...O kağıt parçaları , yağmurda ıslak yerlere koyup suyu çektirmeye, klozetin yanında çöpe koymaya  yarar ancak..
 İş işten geçmeden....... 
Türk düşmanı- ermeni hayranı, AB-D uşağı olmayan, yarım paket makarna, bir torba kömüre satın alınamayan  dostlara.

Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.

Kaynak: Yukarıdaki yazı bir dostum tarafından gönderilen e postadır.
 
 

Almıla:
Bu kaşarların hepsine uyuz oluyorum olmasına da şu Yasemin Çongar denilen cia ajanı kanı bozukla burada adı yer almayan ama "genetiği bozuk kaşar" rütbesini layıkıyla hakeden Yazgülü adlı aşüfte beni hepten çıldırtıyor.
Tanrım sana yalvarıyorum.
N'olur bizi böyle sınama!

TTKvY

Üçoklu Börü Kam:

--- Alıntı yapılan: Sançar - 17 Aralık 2011 ---Çandarlı Halil'in soyundan geldiğini iddia ediyor ama dedesinin ajanlığı  bilinmiyordu.

--- Alıntı sonu ---
Hep deriz ya:
"Sanma fıtrat değişir, kan yine aynı kandır"
diye...

Kanını ........

Tövbe, tövbe...

TTK.

Böri:
Cengiz Çandar'ı Fenerbahçe Televizyonuna kimler çıkarıyor? (Yöneticilerin bilgisi dışında çıkabilir mi?)


- Ben de Fenerliyim ama şikecileri desteklemem! -

___________________________________

Bir de Amberin Zaman vardır... Bangladeşli midir, nedir?

Fatih:

--- Alıntı yapılan: Çağrıbey - 19 Nisan 2011 ---SOYDUR ÇEKER!
Soya çekim olsa gerek, bu aile milliliğe karşı hep tavırlı ve eylemli.
Ermeni kahpeliğinin kurbanı büyük şehit Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey bu Taha Akyol'un özbeöz amcası olan Hulusi Efendinin verdiği yalan ifadeyle idam edildi.
Dün Hulusi Efendi, bugün Taha ile mahdumu!
Dedik ya soya çekim!

Kaynak: Sabahattin ÖNKİBAR - YENİÇAĞ GAZETESİ
--- Alıntı sonu ---


--- Alıntı yapılan: Fatih - 20 Nisan 2011 ---Katrandan olur mu şeker, cinsini ....... cinsine çeker denir ya Taha Akyol denen kanı kırık da cinsine çekmiş.
Öteden beri bu Taha denen yanar döner fırıldaktan hep huylanır ve kendi kendime bu adamda bir arıza var deyip dururdum.
Meğersem adamın hem kanı bozuk ve hem de soyu tescilli hainmiş.
Doğrusu hiç şaşırmadım. Çünkü böylesine yavşaklar, kanında ve soyunda bir kirlilik olduğunu yaptıklarıyla zaten belli ediyorlardı.

Şehitler ve kahramanlar alkış, minnet ve şükranla; hainler ve kahpelerse karğış, lanet ve sövgüyle anılırlar.

Tanrının laneti hainlerin, esenliği de Türklerin üzerine olsun!

--- Alıntı sonu ---

Taha  Akyol namlı erkek kılıklı o..... da genetiği bozuk kaşarlar listesinin kadim demirbaşı olmaya yıllar önce hak kazanmış olup; kendileri bir bakıma, genetiği bozuk kaşarların piri ve üstadı mertebesindedir.
Tanrının laneti hainlerin, esenliği de Türklerin üzerine olsun!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git