TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRKÇÜLÜK

SAMUT İCRAATLAR İÇİN BİRLEŞİLMELİ

(1/1)

sivasli:
Arkadaşlar Huntürk otağına yeni üye olmama rağmen hemen hemen her yerdeki sözleri burada da duydum. Okudum. Şunu idrak etmeliyiz. Buradan istediğimiz kadar bağıralım çığıralım bir şey ifade etmiyor. Somut şeyler yaptığımız zaman sesimiz daha da çıkacaktır. Bir çok örnek olabilir. En azından elden çıkan Üniversiteleri yeniden kazanalım. Eğitime öğrenime önem verelim. Arkadaşlarımız geldiği zaman "Bana burada yurt ayarla geliyorum" diyebilsin.
Esenlikler.

adembeg:

--- Alıntı yapılan: sivasli ---Arkadaşlar Huntürk otağına yeni üye olmama rağmen hemen hemen her yerdeki sözleri burada da duydum. Okudum. Şunu idrak etmeliyiz. Buradan istediğimiz kadar bağıralım çığıralım bir şey ifade etmiyor. Somut şeyler yaptığımız zaman sesimiz daha da çıkacaktır. Bir çok örnek olabilir. En azından elden çıkan Üniversiteleri yeniden kazanalım. Eğitime öğrenime önem verelim. Arkadaşlarımız geldiği zaman "Bana burada yurt ayarla geliyorum" diyebilsin.
Esenlikler.
--- Alıntı sonu ---

 
SOYDAŞ ŞUANKİ DÜŞÜNCE YAPIMIZ DAHİ BİRÇOK İNSANIN UMRUNDA OLMAYAN ŞEYLERLE DOLU, BU AZ ŞEY DEĞİLDİR. ÇEVREMİZDEKİ İLİŞKİLERİMİZ BİLE BANA GÖRE BÜYÜK BİR POTANSİYEL OLUŞTURUYOR DÜŞÜNCESİNDYİM. TANRI TÜRK'Ü KORUSUN.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git