Gönderen Konu: utanç tablosunu görün  (Okunma sayısı 10394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yamtar

• Yeni Üye
  • *
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2006 »
Alıntı yapılan: KARTALBALKAN
HATUN SOYDAŞ ADRESİ BULMA GÖREVİ SENDEDİR.SOYDAŞ AL ER TUGA SİLAHLARI BEN TEMİN EDERİM ELİMDE BİR KAÇ ADET AKREP VAR BİR KAÇTANEDE FAŞİST ARKADAŞIM VAR GİDER BASARIZ EVELALLAH.

bu nedir.okur okumaz bi çoçuğun yazdığı belli.elinde bir kaç tane akrep varmış.kaç tane olduğunu bilmiyormusun.bu tür yazılar yazarak Türkçüleri küçük düşürüyosun.bişey yapcaksak git suriyeye yap.eğer sende bir Türkçüysen faşistlerle,koministlerle,siyonistlerle kısacası Türk düşüncesinden,Türk ülküsünden uzak insanlarla arkadaşlık yapma.
Gökte Tanrı yerde biz

TTK

kerim

• Ziyaretçi
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #11 : 24 Mart 2006 »
YAMATARIN   dedigi dogurudur  ne byole ya koministen bize ne siyonisten bize ne fasistten bize ne ya  biz turkuz kendi atalarimizin ciz digi yolu iyi biliri  kendi atalarimizin yolu vardir atalarimiz kendi yolunu kendisi ciz mistir  biz  sadece ve sadece kendi atalarimizin  ciz digi cizginin disina cikmamamiz lazim  oyle yaptigimiz zaman turk milletine layik  gercek bir turk genci olabiliriz  neymis kominizm fasizim siyonits  onlardan bize ne !!!!!!!!!!!!!

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
ama her şeyin bir zamanı var kandaşlar
« Yanıtla #12 : 24 Mart 2006 »
Orası suriye kandaşlar huntürk'ün dediğiği gibi adres falan bulamazsınız.
hırsınızı Türkçülüğü yaymada kullanın.
düşünmeden hareket etmek felaketten başka bir şey getirmez bölücülere zarar verecek bir sürü yol var .
ama her şeyin bir zamanı var kandaşlar
ATSIZIN ÇERİSİ

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #13 : 24 Mart 2006 »
bazı arkadaşlar kafayı takımş akrpe  ben silahlanalım diye bas bas bağırıyorum.su tabanasıylamı gitcez.elbet her Türkün evinde bir kaç silah vardır. ben silahlara ilgi duyan biriyim.bir kaç tane demem toplam 3 adet akrep var.2 de ırkçı arkadaş daha var.kişi başı birer tane almıştık 3 ay falaln oldu.gidip alabilirsiniz.meraklısına özel mesajdan adres verebilirim.ayrıca içinizde müneccim olan mı var.bu yazıyı yazmam gerektiğinin farkındayım ama yalancı çıkmak istemediğim için yazıyorum.mereklısı özel mesaj atabilir.site yönetici soydaş kusra bakma.umarım seni zor durumda bırakmış olmayız.

kerim

• Ziyaretçi
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #14 : 24 Mart 2006 »
KARTALBALKAN  tamam da ak rebe taktikta  su akrep  meselesi  nasil birsey ne u silah markasimi   ya acik  bir sey soyle yav bizede lazim olur

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #15 : 24 Mart 2006 »
7 MM LİK VE 9 MM LİK İKİ MODELİ VAR.SERİ MAKİNALI TÜKEK.EBAT OLARAK BİRAZ UFAKTIR DİĞER SERİ SİLAHLARA NAZARAN .KALEŞTEN 10 CM. KADAR KISA.

Çevrimdışı baybars

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #16 : 24 Mart 2006 »
YA ARKADAŞLAR BURASI TÜRKİYE'DE DEĞİL DEDİM..
BU ŞEKİLDE BİR YERLERE VARAMAYIZ DİREKT BİRBİRİMİZİ GAZLAYIP ŞİDDET DÜŞÜNMEKTEN ÖNCE  KAFAMIZI KULLANIP HUKUKİ SİYASAL OLARAK YAPILANMAMIZ LAZIM...
 KIRIP DÖKMEK BİZE BAKIŞ AÇISINI OLUMSUZ ŞEKİLDE ETKİLEMEKTEDİR !!!!

ELBET HESAP GÜNÜ GELECEKTİR...............

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #17 : 24 Mart 2006 »
SEVGİLİ SOYDAŞ KARTALBALKAN;
EĞER BANA TEKLİFİN ADRES BULUP BU KÖPEK LEŞİ MEZARLIĞINI SİLAHLARLA DAĞITMAKSA CEVABIM HER TÜRKÇÜ GİBİ EVET OLACAKTIR.SİLAHLARIN ZATEN HAZIRMIŞ.BANA YAZABİLİRSİN PLANLARINI ÖZEL MESAJLA.

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #18 : 24 Mart 2006 »
SOYDAŞ ÖZEL MESAJI OKUYABİLİRSİN.

hasta_kurt

• Ziyaretçi
utanç tablosunu görün
« Yanıtla #19 : 24 Mart 2006 »
arkadaşlar konuyu kilitliyorum selametle...hasta_kurt