Son İletiler

Sayfa: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10
81
GÜNCEL / Türk Erkeklerindeki Maskülenite Eksikliği
« Son İleti Gönderen: Araz Tekkanat 29 Aralık 2023 »
Öncelikle herkese esenlikler diliyorum, otağa bugün katıldım ve bu benim ilk konum. Adım Araz...

Yeni nesil Türk erkeklerinde göze batan ilk olumsuzluk ciddi maskülenite eksikliği ve züppeleşme. Bu durum ırkımızın geleceği için çok ciddi bir sorun teşkil ediyor çünkü:

    Maskülen genç erkekler bir ulusun en önemli gücüdür. Maskülen genç erkekler, istilacıların bertaraf edilmesinde birincil derecede sorumludurlar. Bir ulusun erkekleri feminenleşmeye başladığı zaman içeride ve dışarıdaki düşmanları cesaret bulacak ve her türlü aşağılamayı, kötülüğü alenen gerçekleştireceklerdir. Böyle bir durumda ulusumuzun istilaya açık hale gelebilir ve tarihte birçok ulusun başına geldiği gibi imha edilebilir.

    Ülkemiz bulunduğu zorlu coğrafya sebebiyle sürekli farklı ulusların iştahını kabartmıştır. Bu uluslardan biri de biz Türkleriz atalarımız bozkırlardan gelen sert savaşçılar olarak bu bölgedeki zayıf halkları domine edip, itaatleri altına almışlar ve bu toprakları bize bırakmışlardır. Anadoluda bulunduğumuz bin senede birçok savaş verip, çile çekip bu coğrafyada tutunmayı başardık. Anadolu coğrafyası medeniyetler mezarlığıdır, birçok ulusa ev sahipliği ve kabristanlık yapmıştır. Bu uluslara katılmamak istiyorsak eğer ırkımızın genç erkeklerini önemsememiz oldukça önemlidir. Tarih kanıtlamıştır ki zayıflığa, özellikle bu coğrafyada yaşam şansı yoktur.

   Ülkemiz son 10 senede önce suriyeliler daha sonra ise afganlar tarafından istilaya uğramışlardır. Hiç şüphesiz küreselcilerin bu göç oyunlarının altında Türk ırkını anadoludan silme gayretleri yatmaktadır. ileri ki yıllarda patlak verecek olası bir iç kargaşa ve kaos ortamında gençlerimizin bu istilacıları defetme kudretine sahip olduklarından emin olmak zorundayız.

    Geçenlerde bir yazar keşfettim, kendisi amerikalı, babasız büyümüş ve bu sebepten dolayı hayatı boyunca feminen bir erkek olarak yaşamış 30lu yaşlarında karısı tarafından aldatılınca masküleniteye merak sarmış ve incelemelerime göre en doğru maskülenite yorumunu geliştirmiş. Amerikalı olmasına rağmen saygıyı hakeden biri olduğunu söylemeliyim. Bu adamın eserlerinden faydalanmann ırkımız adına elzem olduğunu düşünüyorum.

 https://twitter.com/jerr_rrej kendisinin twitter hesabı tüm kandaşlarımın incelemesini şiddetle tavsiye ediyorum. Yazdığı birçok kitap var ancak ilk ve en önemli kitabı, kendi hikayesi ile birlikte erkeklik (maskülen çerçeve) kurmayı anlattığı "The Wall Speaks"   https://www.amazon.com/dp/B08VRFY94V mutlaka her Türk tarafından okunmalıdır.

  Not: Irkımızın birlik ve beraberliğe en çok böyle günlerde ihtiyacı var bu yüzden kitabı okuyup yazarı tanıdıktan sonra lütfen daha çok Türk'ün faydalanması için önce evlatlarınızla, kardeşlerinizle, arkadaşlarınızla daha sonra da diğer ırktaşlarınızla bu başyapıt eseri paylaşın. Ben burada sizinle paylaşarak üzerimie düşeni yapmış bulunmaktayım.
82
Tarihte Bugün / Ynt: Mehmet Akif Ersoy'u anıyoruz
« Son İleti Gönderen: turania_25 28 Aralık 2023 »
İstiklal'in şairi, büyük şair; Akif Ersoy'u rahmetle anıyorum.  :prbay
83
Bizim akıl fukarası siyasal İslâmcılar Starbucks basıp milletin kahve bardaklarını ve büfeden satın aldıkları Coca-Colaları yerlere dökerken, uğruna öldükleri akp iktidarı, 12 Kasım 2023 tarihli resmi gazetede yer alan, cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle, Coca-Cola'ya, 590 milyon TL, yatırım teşviki veriyor, Arap kardeşlerimiz(!) Kabe ve Mescid-i Nebevi'nin yanı başında yer alan, yüzlerce, Starbucks cafede, keyifle kahvelerin yudumluyorlardı.

Bizim, perhiz ve lahana turşusu, hikayemiz vardı.

Güzel hikayedir...

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
84
Kurtuluşa giden yolun en önemli duraklarından olan, Gâzi Gâzi Başbuğ ATATÜRK'ün Ankara'ya gelişinin, 104. Yılı, KIZILCA GÜN, Altay Dağlarından Macaristan'a kadar, bütün Türk Budunu'na; uğurlu, kutlu ve beñgü olsun!

Millî Mücadelenin karargahı olan, kutlu şehir, Ankara'ya selâm olsun!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!

 
85
Tarihte Bugün / Ynt: Mehmet Akif Ersoy'u anıyoruz
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 27 Aralık 2023 »

Uçmağa varışının 87. Yılında, istiklâl şairimiz, Mehmet Akif Ersoy'a; rahmet, minnet ve saygıyla...

Ruhu şad, durağı; Uçmak olsun!
86
Tarihte Bugün / Ynt: Sarıkamış Şehitlerimizi anıyoruz
« Son İleti Gönderen: turania_25 22 Aralık 2023 »
Vatan toprağı için donarak şehadete ermek...
Tarifi imkansız bir duruş ve destansı bir oluş...
Şehitlerimizi rahmetle anıyor, bu vatanın her bir karışında ceddimizin ayak izlerinin var oluşu bizleri güçlü kılıyor.
Bu şuur ve özlemle... :prbay
87
Tarihte Bugün / Ynt: Sarıkamış Şehitlerimizi anıyoruz
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 22 Aralık 2023 »
Şehadetlerinin 109. Yılında, Sarıkamış'da, Allahuekber Dağlarında, kardan yataklarda, sonsuzluk uykusuna dalan aziz şehitlerimizi; rahmet, minnet ve saygıyla anarım.

Kutlu ruhları şad, durakları; Uçmak olsun!

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
88
Tarihte Bugün / Ynt: Sarıkamış Şehitlerimizi anıyoruz
« Son İleti Gönderen: [Hun Türk] 22 Aralık 2023 »
ALLAH RAHMET EYLESİN

TÜRK IRKI SAĞOLSUN
89
Dayanılmaz olsada ATSIZ'lığın acısı,
Ulu Tanrı'ya şükür yine soy var, Turan var!


N. Yıldırım GENÇOSMANOĞLU


Türkçülük Ülküsünün yol başçısı ATSIZ Beğ’i, Türk Uçmağı ve Tañrı Dağlarına varışının 48. Yılında; özlem, minnet ve saygıyla anarım!

Ruhlarımız buluşur elbet Tañrı Dağında...

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
90
Yarım asır öncesinde var olan ATSIZ, yarım asır sonra da var ve var olacak. Tarih onu en güzel yere not etti, mirası ve davası olan Türklük, bize yadigar...
Sayfa: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10