Gönderen Konu: Arkadaslar Yardiminizi bekliyorum,.  (Okunma sayısı 3525 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MilliYetci

• Yeni Üye
  • *
Arkadaslar Yardiminizi bekliyorum,.
« : 29 Temmuz 2006 »
Arkadaslar Bugun Tesadufen Girmis Oldugum Bir Forum Sitesinde Atatuırk kosesinin Cok İyi Dolduruldugunu Gordum Ancak Forum yeni Oldugundan Mi Yoksa Foruma Takilanlarin Ataturkcu Olmadigindan Mi Bilmiyorum ama Gereken ilgi Gosteerilmediginide Gordum Simdi Sizden İstegim Sayin Adminimde Kizmazsa Bu Sitede Ataturk Kosesine Destek Olmanizi İstiyorum.

Site bu ********

Ne Mutlu TURKUM Diyene !!!!!!!
                         M.Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
Ynt: Arkadaslar Yardiminizi bekliyorum,.
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2006 »
Şöyle bir gözattım bu sitenin ATATÜRK ile ne ilgisi var anlamadım, ben mi kör oldum ,siz mi yolunuzu şaşırdınız

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2006 »
NEDEN HER YOLU BİZDEN FARKLI OLAN BU MECZUPLAR OLDUĞUMUZ ORTAMLARA GELİRLER???

(((((((((((( Atatuırk)))))))))))) ATATÜRK  ,,,BAK DOSDOĞRU YAZILA BİLİYOR???????

GANDAŞLARIM,,bu değerli arkadaş kim ki daha gelir gelmez yardım dileniyor?site yöneticimize yazmayı düşünmüyor! GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK!ün daha şanlı ismini adam gibi yazamıyor!birde kalmış başka sitelere davette bulunuyor? ALLAH ALLAH ??? TÜRKÇEYİ YAZDI YAZI DA ELEMAN TAM MANASI İLE KATLETMİŞ!!!!

BE ADAM GELDİN HOŞ GELDİN,,EYVALLAH..DURDA BURDAKİ ADAMLAR NE YAPIYOR, NE KONUŞUYOR OKU, ANLA ,KAVRA VE ÖYLE GEL...BİZLER Kİ !! BU VATANDA  SENİN KATLETTİĞİN TÜRKÇEYİ VE TÜRKLÜĞÜ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLKELERİNİ MUHAFAZA EDEREK MİSAK_I MİLLİ 'MİZİ ŞEREFİMİZİ MUHAFAZAYLA ONURLANDIRMAK İSTEĞİ İLE YANAN VATAN EVLATLARIYIZ...
    LAF   EBESİ DEĞİL......
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı blsahin2005

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2006 »
Be kardeşim 5-10 örümcek beyinli aptalın geyik muhabbeti yaptığı bir sitenin reklamını yapıyorsun, daha Türkçe konuşmayı yazmayı bilmiyorlar, tavsiye ettiğin siteye bak! "..geyik.. forum", üye toplamak mı istiyorsunuz?

Siz şu anda bulunduğunuz forumdan bir fikir edinebildiniz mi?

Site yönetimi acilen tavsiye edilen sitenin ismini  silerse iyi olur başkalarının siniri bozulmaz.    Saygılar
ÖZGÜRLÜK TÜRKÜN RUHUNDA VARDIR

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2006 »
VAY BE NE SALAKLAR VAR SU DÜNYADA.ORDAKILERIN HEPSININ TÜRKCESI BOZUK.
TÜRKLÜK ICIN ZERRE KADAR BIRSEY YAPMIYORLAR.
BEN BURDA SIZIN SAYENIZDE TÜRKCEMI DÜZELTIRKEN O SAYFANIN SAYESINDE TÜRKCEM BOZULACAK.TANRI'YA SÜKÜRLER OLSUNKI HUNTÜRK SAYFASI VAR.

TANRI TÜRKLERI KORUSUN,AKILSIZLARADA AKIL VERSIN

BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ