Gönderen Konu: Kahramanmaraş Depremi; Türk Milletinin Başı Sağ Olsun.  (Okunma sayısı 5163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çebi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Bugün erken saatlerde Doğu Anadolu illeri başta olmak üzere birçok bölgeden hissedilen depremle uyandık. Ben kuş uçuşu yaklaşık 500 km uzakta olmama rağmen çok şiddetli bir şekilde hissettim. Birçok can ve mal kaybının yaşandığı felakette insanlar çok zor duruma düştüler. Eğer yardım edilecek bir durum varsa herkesin resmi yardım kuruluşlarına yardım etmesi gerekir çünkü milliyetçilik bunu gerektirir. Sağlıcakla kalın.
Türkiye'nin en soylu ailelerinden Göktürklerin kurucu soyu aşina soyundan geliyorum.

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
Başımız sağolsun!

Sıradan vatandaşın yapabileceği en iyi hareket; maddi anlamda bulunduğu bölgelerdeki kamu kuruluşlarının (belediye gibi) yardm organizasyonlarna başvurmak. İlkyardım ve özellikle arama kurtarma bilgisi olanların gönüllü olması.

Bu ölçekte bir felakette organizasyon önemli. Az çok bu beceri gelişmiş bizde. Büyük devletin özelliği ama bunu önleme de büyük devletin özelliği.

Herkesin başı sağolsun.

TTK
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
Her geçen gün daha da durum ağırlaşıyor. Çoğu da yeni bina.

TTK
Tanri Türk'ü Korusun

Çevrimdışı turania_25

• Türkçü-Turancı
Tekrar tekrar milletimizin başı sağolsun.
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
Milletin başı sağolsun tekrardan..

TTK
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimdışı turania_25

• Türkçü-Turancı
Çok büyük bir felaketti, tekrar yaşanmaması dileğiyle...
Bayrak benliğimdir bayrak kimliğim,
Bayrak; öz yurduma öz hakimliğim.

Bahtiyar VAHAPZADE