Gönderen Konu: Bizkendimizi hâlâ saf saf,bu ülkenin asli sahipleriSanıyoruz  (Okunma sayısı 8341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
Van?da Bölücübaşı Öcalan?ın resimleri, PKK?nın sözde bayrakları ellerde, Nevruz kutlamaları yapıldı.

Diyarbakır?da ilk kez piyasaya bir ?ortak bayrak? sürüldü:

- Türk bayrağı, AB bayrağı ve sözde Kürt Federasyonu bayrağı.

Apo?nun, avukatları aracılığıyla gönderdiği mesaj okundu her yerde.

DTP Kars İl Başkanı Mahmut Alınak konuştu:

- Alın demokrasinizi, kardeşliğinizi başınıza çalın. İmralı çarmıhında bir insan, göz göre göre katlediliyor.

........

DTP?nin Van İl Başkan Vekili İbrahim Sungur da ?Şemdinli İddianamesi?ni hazırlayan savcıya destek vermeliyiz? dedi.

Hakkari Belediye Başkanı Metin Tekçe ?PKK terör örgütü değildir. Ben de Türk değilim ki Türklüğümle gurur duyayım? demişti zaten!.

DTP?nin eşbaşkanı Ahmet Türk de çıkıp ?Başkan Tekçe?nin arkasında olduklarını? söyleyip ekledi:

- Nevruz direniştir, bir destandır. Destanın bugün de sahibi vardır.

Böylece herkes Nevruz?un ne olduğunu öğrendi!

Nevruz gösterileri sırasında İzmir-Kordon?da polis taşlandı.

Apo?nun kız kardeşi Fatma Öcalan İstanbul-Kazlıçeşme?deki mitinge, diğer kardeşi Mehmet Öcalan da Şanlıurfa?daki törenlere katıldı.

İstanbul?da binlerce kişi yüzlerini kapattı da niçin kapattıkları anlaşılmadı!

Bütün gösterilerde Apo posterleri ayakta alkışlandı.

Bu arada şu türden sloganlarla çınladı meydanlar:

- Dişe diş, kana kan, seninleyiz Öcalan!

- Şerefsizler nerede, Apocular burada!

- PKK halktır, halk burada! TC şaşırma, bizi dağa kaçırma!

İstanbul?da tam anlamıyla ?gövde gösterisi? yapıldı 19 Mart tarihinde.

Doyulmadı, tekrar tekrar yapıldı; polise saldırıldı, yakıldı, yıkıldı ortalık.

DTP?nin Diyarbakır Belediye Başkanı İstanbul?daki mitinge katılanlara sordu:

- ?Sayın? Öcalan?ı siyasi irade olarak kabul ediyor musunuz?

Tabii ki ?peşmerge kılıklı, PKK bayraklı, Apo posterli? kişiler ?eveeet? karşılığı verdiler.

Bütün bunlar olduktan sonra, medyanın bir bölümü ?Nevruz, olaysız kutlandı? yorumunu getirdi.

?Olay?dan anladıkları neyse!

..........

Yukarıda sıraladığımız konular hakkında bizi yönetenlerden ses çıkmadı.

?Susma haklarını? kullanıp ?olaysızlığı? kutlamış olmalılar zahir!

Onlar suskunluklarını sürdüredursun; biz nutkumuz tutuk, yürek soğutacak bir açıklama bekliyoruz.

Suskunluk, bir utancın sonucu mudur?

Yoksa bu bir ?teslimiyet? midir?

?Acziyet? midir?

?Yenilgi? midir?

Hangisidir, söyler misiniz?

Yoksa Türkiye, Türkiye olmaktan çıktı da...

Biz kendimizi hâlâ saf saf, bu ülkenin asli sahipleri mi sanıyoruz?
ATSIZIN ÇERİSİ

KARTALBALKAN

• Ziyaretçi
DİYECEK LAF BULAMIYORUM.ARTIK İÇ SAVAŞ PROVALARI BAŞLADI BİZE DÜŞEN ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ İÇİN KAN OLUP AKMAK.

kerim

• Ziyaretçi
turk gencleri savasa hazirlanin geliyoruz yine tarih yazmaya hazirlanin seref sizlerin hepsini temizliyecegiz sunuda soyliymeden gecemem su kurtler cok fazla olduuuuu arrrtttikkk

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
BU ÇAPULÇULARA İZİN VERENLER UTANSIN.YAKINDA GELİYORUZ BU o****u ANALI AMERİKAN YALTAKÇISI PİÇLERİ YOKETMEYE!HİÇ KİMSE KAÇMASIN ÇÜNKÜ HEPİNİZİN SONU YAĞLI URGANLARDA,SATIRLARDA,KURŞUNLARDA OLACAK.AMA BİR NOKTA VARKİ ODA SİZİN ACINACAK HALİNİZİN RESMİDİR YESİL KIRMIZI SARI GÖT BEZİ ÇAPUTLU İBNELER:
KUTLADIĞINIZ NEVRUZ SİZİN DEĞİL BİZİM BAYRAMIMIZDIR.TÜRKLERİN ERGENEKONDAN ÇIKIŞIDIR A PİÇLER!AMA SİZ BİZİM BAYRAMIMIZIDA ELİMİZDEN ALMAYA CALIŞIYORSUNUZ.NE BU VATAN SİZE KALIR NE DE BU BAYRAMLAR SİZE KALACAK.HEPİNİZİ YOKETMEYE GELİYORUZ!TURAN YAKINDA!

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
evet ne yazikkki Tütkün ülkesi Türkiye birkac kürdün elinde oyuncak olmustur.düsmanlarimiz bellidir.disardakiler abd avrupa israil..icerdekiler ise en basta kürdler ve hemen bütün diger azinliklar..aslinda bu beyinsiz ilkel yaratiklari tekbaslarina biraksan bisey yapamazlar bu hayvan sürüleri disardan ve icerden kürt olmayan fakat kürtlari kullananlar tarafindan örgütleniyor..irkdaslarim devlete bakiyoruz basta basiretsiz pisirik halktan ve realiteden kopuk bi cumhurbaskani ondan sonra yari cingene yari gürcü bi basbakan ve kürd karisi..sorarim bakanlar kurulunda kac tane Türk bakan var diye..meclisimizin durumu bana osmanlinin son dönem parlementosunu hatirlatiyor yazik..aslinda is bu kürtlerle kalsa kolay bin defa baslarini ezdik gine ezeriz..bunlarin arkasinda sinsice oyunlarina devam eden yahudiler rumlar ermeniler ve süryaniler var ve tabiki bunlarin büyük abileri..Türkiye ic savasa sürükleniyor..amac belli icerden zayif düsürülmüs Türkiye muhtemel bir bati abd israil isgaline zemin hazirlaniyor..evet belki bir avuc türkcü olabiliz ama bütün inancim ve benligimle inaniyorumki sahip oldugumuz kutsal inanc ve damarlarizdaki asil Türk kani bize kafi gelecektir..ciddi bir örgütlenmenin zamani gelmistir..saygilarimla..TTK.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
ÖRGÜTLENME ZAMANI GELMİŞTİR SANA KATILIYORUM SOYDAŞ

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
Sayin kandaslarim! Yeter artik bu kürtlerden cektiklerimiz! Ne bicim is bu? Bu adi karaktersizlerin defterini dürelim artik! Alp-Er-Tunga soydasimin yazdigi gibi örgütlenmin zamani geldi gecti bile! Bizim güzel memeleketi bu hainlere birakmayalim! Adiler ayaga dikilip: "Ben kürdüm falan" diye hava atiyor, kimse de bunlara engel olmuyor!
Inanin sayin soydaslarim, Atsizcerisi soydasimin yazdiklarini okudukca sinirinmden titredim! Yeter artik! Biz TÜRKLER bir gövde olup bunlara karsi bir cephe kuralim. Düsmanlarimizi affetmeyelim!
TÜRKIYE TÜRKLERINDIR! HEDEF TURAN!

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
GELİP BİRLEŞEK DEDİK BİZ SİZE AYRICA BİR ÇOK DERNEKTE VAR BU KONULARADA SİYASİ PROJE ÜRETEN MESELA İLTERİŞ FİLAN ANKARAD OLANLAR VARSA KIZILAYDA ÖNLERİNDE DURUYOR
ÖRGÜTLENME İÇİN BİR DERNEK OLACAK YADA VAKIF
DAHA SONRA PARTİ
DAHA SONRA TÜM TÜRKİYE
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ

Çevrimdışı AKHUN

• Türkçü-Turancı
  • **
Efendiler,artik bir meselede ANT icelim ve birlik ve beraber olarak .her konuda bizim ve bizden olabilecek her vatandasi IYILIKLE GÜZELIKLE INSANLIKLA ikna edip tarafimiza cekerekden kalplerini kazanalim! ilk hedefde vurduk kirdikla degil TÜRKLÜGÜMÜZE yakisir sekilde bu meselleye bize yakisir ve layik bir cözüm bulalim!!!

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
Sayin irkdaslarim! Sizlerin almanya´da bildiginiz türkcü dernekler var mi? Bu konuda bana bilgi verseniz cok memnun olurum! Inanin ki, burda türkcü bulmak imkansiz gibi geliyor bana! Hepsi MHP´li! Ben Türkcüyüm dersen hemen dislaniyorsan! Ben kendi arkadas cevremde Türkcülügü savunup, milleti ikna etmeye calissam bile, kimse kulak asmiyor! Hep ayni konular aciliyor! Yok neymis efendim, bir Türk müslüman olmazsa, Türk sayilmazmis´da! Bu konuda bana yardimci olsaniz cok sevinirim!
Esen kalin, sayin irkdaslarim!