Gönderen Konu: KANDİLE TAŞINAN ÖLÜM TALİMATLARI  (Okunma sayısı 3381 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 540
İmralıdaki apoşun gözaltına alınan avukatları aracılıgıyla pkk ve kck ya onlarca kanlı eylemin talimatı verdiği ortaya çıktı 2010 mart ayından itibaren 130 talimatı örgüte aktaran avukatların bazılarının kandil dağında silahlı eğitim resimleride basına yansıdı
işte talimatların bazıalrı:

132 güvenlik görevlisinin(Asker,Polisin)  şehit edilmesi,mayınlı roketatarlı silahlı bombalı eylemler

Ev işyerleri,bankaların arabaların ateşe verilmesiyle sokak eylemleri

Bdp tarafından seçimleri protesto etmek meclis boykotu

Demokratik özerligin ilan edilmesi

İç savaşı tetikleme eylemlerinin yapılması

Kuş sütüyle besle çakalı oda gariban Mehmed'in kanını akıtma Vatandaşın canını yakma talimatı versin Anaların gönlünde kapanmayan yara açılsın
 
Bunlar bir yıl içerisindeki mahkum birisinin hapisten verdiği talimatlar Dünyada böyle bir dangalak gaflet hiyanet  içinde yönetim varmı.

Çevrimdışı ER

  • Türkçü-Turancı
  • **
  • İleti: 31
    • ELÇİBEY
Ynt: KANDİLE TAŞINAN ÖLÜM TALİMATLARI
« Yanıtla #1 : 26 Kasım 2011 »
Burada suçun tamamı devlete ait. Bırakın avukatların Kandil'e emir taşımasını üç santimetrelik oda boyu yüzünden yaygara kopardılar. Zehirleniyor dendi, saçı kesildi dendi Avrupa'dan denetlemeye İmralı'ya geldiler. Avrupa kimdir ki Türkiye'nin bir hapishanesinde yatan bir mahkumun sağlık durumunu denetlesin.  Devlet yöneticilerimiz neden imzaladıkları anlaşmaların metinlerini okumaz da bilgisayar programı kurar gibi next next tuşuna basarak imza kısmına bakarlar?
Bir yandan devlet teröristle pazarlık yapmaz deyip, diğer yandan bir acizlik sergileyerek Mit Müsteşarını itin ayağına gönderiyorlar. Olay meydana çıkınca biz yapmadık devlet yaptı deniyor. Yollar, köprüler, inşaatlar, fabrikalar yapılırken A. K. Partisi yaptı deyip seçim malzemesi olarak kullanılıyor, teröristle görüşülünce devlet yaptı deniliyor. Devlet dediğiniz soyut bir kavramdır ve geçmiş yıllarda çıkan bir kaymakamlık sınavı sorusuna göre yürütme organıdır.
Cezası hem iç hukukta, hem de uluslarası hukukta kesinleşmiş bir suçlunun avukatla ne işi olur? Devlet üfürükten davalarla bu şahsı neden muhatap alır?
Taş kırılır tunç erir ama Türklük ebedidir.