Anket

TURANDA KARŞIMIZA KİM ÇIKABİLİR

BATIDA AVRUPA BİRLİĞİ
1 (14.3%)
BATIDA BALKAN PAKTI VE RUSYA FRANSA İTALYA
0 (0%)
BATIDA HEM AVRUPA BİRLİĞİ HEM RUSYA
1 (14.3%)
DOĞUDA ÇİN RUSYA  UZAK DOĞU PAKTI VE GÜNEY ASYA ÜLKELERİ
0 (0%)
ORTADOĞUDA ABD İSRAİL İRAN VE ARAP BİRLİĞİ ÜLKELERİ
2 (28.6%)
KENDİMİZE GELDİKTEN SONRA HİÇ BİR GÜÇ KARŞIMIZA ÇIKAMAZ.
3 (42.9%)

Toplam Oy Verenler: 0

Oylama kapandı: 23 Mart 2006

Gönderen Konu: TURANDA ÖNÜMÜZE ÇIKMAYA CESARET EDEBİLECEK OLAN KİM  (Okunma sayısı 7633 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KARTALBALKAN

 • Ziyaretçi
AÇMIŞ OLDUĞUNUZ ANKETTEKİ ŞIKLAR YETERSİZ.BİZ BU HALDE TURAN YOLLARINA ÇIKARSAK KARŞIMIZDA ELBETTE PEK ÇOK ENGEL OLACAKTIR.ÜLKELERİ TEK ŞIK OLARAK VERMİŞ BU BİR HATADIR.TEK BAŞINA BİR ÜLKE OLARAK KARŞIMIZA ÇIKMAYACAKLARI KESİNDİR.İRAN VE RUSYA DOĞUYA GİTMEMİZE MANİ OLMAYA ÇALIŞIR.FAKAT ZORDA KALIRLARSA BATIDA ONLARA DESTEK OLUR UZAK DOĞUDA GÜNEY ASYADA.TUNAYA KOSOVAYA GİTMEYE KALKARSAK RUSYA İTALYA FRANSA ANINDA KARŞI ÇIKACAKTIR.BUNUN İÇİN BALKAN DEVLETÇİKLERİNİ İLK OLARAK BİRLEŞİK BALKAN PAKTI ADI ALTINDA TOPLARLAR ÜSTÜNE BİDE HAÇLARI SEFERLERİ BAŞLATIRLAR.TÜRKİYE ŞU ANDA BU KADAR BELA İLE BAŞ EDECEK GÜCE SAHİP DEĞİLDİR.

ANCAK İLLEGAL ÖRGÜTLER KURMALI VE SINIRLARIMIZ ETRAFINI ETNİK TEMİZLİK İLE AÇMALIYIZ.ÖNERİM BALKANLARDA BATKO(BALKAN TÜRKLERİ KURTULUŞ ORDUSU) KUZEY IRAKTA ITC(IRAK TÜRKMEN CEPHESİ) KAFKASLARDA KATKO(KAFKAS TÜRKLERİ KURTULUŞ ORDUSUDUR.

BALKANLARDA TÜRK DİRENİŞ HAREKETLERİ MEVCUTTUR.UCK(KOSOVA KURTULU ORDUSU) PEK ÇOK TÜRK BU ÖRGÜTTE SİLAHLI DİRENİŞ GÖSTERMEKTEDİR.FAKAT BU ÖRGÜT KARMA YAPIDADIR.ARNAVUTLAR VE TÜRKLER BİRLİKTE SIRPLARA VE MAKEDONLARA KARŞI GERİLLA SAVAŞI SÜRDÜKMEKTEDİRLER.UCK DAKİ TÜRKLER BATKO ÇATISI ALTINDA TOPLANABİLİR.BU ÇOK ZOR OLMAYACAKTIR.UFAK BİR ARNAVUT TÜRK KAVGASI BUNU TETİKLEYECEK ÖRGÜT OTAMATİK OLARAK KUTUPLARA AYRILACAKTIR.BATKO NUN İLK AYAĞI KURULMUŞ OLACAKTIR.ÖRGÜT MENSUPLARINA FAŞİST KİTAPLAR OKUTULMALI VE AJİTASYONLAR İLE ETKİ ALTINA ALINMALIDIR.BUDA PEK ZOR OLMAYACAK 90 YILDIR SIKIŞMIŞ OLAN TÜRKÇÜ POTANSİYELİN PATLAMASINA YOL AÇACAKTIR.

MAKEDONYADAKİ TÜRK DEMOKRATİK BİRLİĞİ YERYER SİLAHLI EYLEMLER YAPMAKTADIR.GENELLİKLE BAŞARILI SONUÇLAR ALMAKTADIR.MAKEDONYA SINIRLARI İÇERİSİNDE YÜCEL TEŞKİLATINDAN ESİNLENMİŞ BİR OTOKONTROL SİSTEMLERİ OLUŞU ONLARIN İÇİNE KARŞI SIZMALAR OLMASINI ÖNLEMEKTEDİR.BU OLUŞUM TÜRKİYEDEKİ RUMELİ TÜRKLERİ DERNEĞİ İLE TEMAS HALİNDEDİR.BU OLUŞUM KOLAYLIKLA FAŞİZMİ BENİMSEYEBİLECEK BİR TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİNE SAHİPTİR.AYRICA MAKEDONYADA BİRDE TÜRK PARTİSİ VARDIR.ADI MAKEDONYA TÜRK PARTİSİDİR.


YUNANİSTANDA BATI TRAKYA TÜRK ÖRGÜTLENMELERİ VARDIR.BU ÖRGÜTLER TÜRK MİLLİYETÇİSİDİR.FAKAT SİLAHLI EYLEM GÜÇLERİ YOKTUR.SİLAH VE MÜHİMMAT TEMİNİ İLE FAŞİST SAFLARIMIZA KATILACAKLARDIR.

BULGARİSTANDA İSE MEVCUT BİR TÜRK PARTİSİ VARDIR.BU PARTİ SİLAHLI EYLEMLERDEN UZAKTIR.FAKAT ÜYELERİ SALDIRGAN TÜRKÇÜ BİR POTANSİYEL TAŞIMAKTADIRLAR.FAŞİST BİR EĞİTİMİN ARDINDAN ÇOK ETKİLİ OLACKLARINDAN EMİNİM.SİLAH VE MÜHİMMAT TEMİNİ YAPMAMIZ LAZIMDIR.

KAFKASLARDA AHISKA TÜRKLERİ YILLARDIR KİMLİKLERİNİ KORUMAK İÇİN DEMOKRATİK YOLLAR ARAMKTADIRLAR.FAKAT ARTIK SON ÇARENİN SİLAHLI HAREKET OLDUĞUNUN FAKINA VARMIŞ BULUNMAKTADIRLAR.AHISKA TÜRKLERİ BAŞTA OLMAK ÜZERE DİĞER TÜRKLER SİLAHLANDIRILARAK FAŞİST BİR EĞİTİMİN ARDINDAN GÜRCİSTANIN TAMAMI İLE KIRIM DOLAYLARINDA ETKİ ALANI OLUŞTARACAKLARDIR.

KUZEY IRAKTA IRAK TÜRKMEN CEPHESİ AZ SAYIDA SİLAH VE DONANIMA SAHİPTİRLER.BU SİLAHLAR BARZANİYE TALABANİYE BAŞKALDIRMAYI TEŞVİK EDİCİ SİLAHLAR DEĞİLDİR.SİLAH VE MÜHİMMAT TEMİNİ YAPILDIĞI TAKDİRDE ÇOK ETKİLİ OLABİLİRLER.


BİZE DÜŞEN İSE İLK ÖNCE KENDİMİZİ ÖRGÜTLEMEKTİR.DEVLET YÖNETİMİNDE OLABİLDİĞİNCE SÖZ SAHİBİ OLMAYA ÇALIŞMALIYIZ.TÜRKİYE SINIRLARI İÇİNDE TÜRKÇÜ TURAN TUGAYLARINI KURARAK KÜRT NÜFUSU BAŞTA OLMAK ÜZERE DİĞER TÜRK OLMAYAN NÜFUSLARI ORTADAN KALDIRMAYA BAŞLAMALIYIZ.SINIR GÜVENLİĞİMİZİN SAĞLANDIĞINDAN EMİN OLDUKTAN SONRA YA HALK İHTİLALİ İLE YA SEÇİM İLE YÖNETİME GELMELİYİZ.ONDAN SONRA ZATEN NE YAPMAMIZ GEREKTİĞİ BELLİDİR. HER ALANDA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE YARATMAY AYÖNELMELİYİZ.BU SIRADA BİZ BALKANLARDA VE KUZEY IRAKTA BAĞIMSIZ TÜRK DEVLETLERİ KURMUŞ OLACAĞIZ.SANAYİ DEVRİMİNİ TAMAMLADIKTAN VE EKONOMİK BAĞIMSIZLIĞI KAZANDIKTAN SONRA TURAN ELLERE KOŞABİLİRİZ.O ZAMAN KARŞIMIZA HİÇ BİRSİDE ÇIKMAYA CESARET EDEMEZ.EDENLERDE BEDELİNİ EN AĞIR ŞEKİLDE ÖDER.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 237
 • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
BENCE TÜM TÜRK DÜNYASI UYANIRDA BOZKURT'UN PEŞİNE YİNE DÜŞERSE ÖNÜMÜZE ÇIKABİLECEK HİÇBİR GÜÇ TANIMIYORUM!
KANIM CANIM TURAN SEVDASINA FEDA OLSUN!

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

KARTALBALKAN

 • Ziyaretçi
ÖYLEYSE SENİ YAZDIKLARIMLA HEMFİKİR KABUL EDİYORUM SOYDAŞ.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 237
 • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
Bazı noktalarda ayrılsakta Türkçü tavrımız tamamen aynıdır soydaş.Senle aynı saftayız..
BOZKURT ATSIZ REHBERİMİZDİR!

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

KARTALBALKAN

 • Ziyaretçi
AYRILDIĞIMIZ NOKTALAR NEDİR SOYDAŞ SÖYLERSEN TARTIŞIRIZ.

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 237
 • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
MESELA SEN DİYORSUNKİ FAŞİST EĞİTİM VERELİM;
BEN DİYORUMKİ TAMAM IRK BİRLİĞİ OLSUN AMA FAŞİST DEĞİL ATSIZ USTANIN YOLUYLA YAPALIM BU İŞİ...

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

KARTALBALKAN

 • Ziyaretçi
ATSIZ USTANIN MAHKEME SAVUNMALARI SİTEMİZDE MEVCUTTUR OKUMANI ÖNERİRİM.BAK NE DİYOR DEVLET KIBRISA ÇIKMAKLA IRKÇI HATAYI İLHAK ETMEKLEDE TURANCIDIR.ATSIZ ATA IRKÇILIK ÖNERİYOR.ONU SADECE BU SÖZLE DEĞERLENDİRME.ESERLERİNİ OKUMANI TAVSİYE EDERİM.

KARTALBALKAN

 • Ziyaretçi
DEVLETİ YIKMAKLA YÖNETİME EL KOYMAK ARASINDA FARK VAR ALBAY.BU ORDU BİZE SİLAH DOĞRULTAMAZ ÇÜNKÜ BU ORDU TÜRKLERİN ASKERLİK YAPTIĞI BİR ORDU.BU ORDUNUN ÇOĞU TÜRK.  ARTIK CAHİLİYE DÖNEMİNDEN ÇIKIP TURAN DÖNEMİNE GİRMENİN ZAMANI GELMİŞTİR VE ORDU BUNU FARK ETMİŞTİR. BENİM YAZDIKLARIMDA EKSİK YAHUT YANLIŞ BULDUĞUN YER VARSA BELİRTMENİ İSTERİM.YİNE SÖYLÜYORUM ASKERDE BENİM POLİSTE BENİM BU ÜLKENİN HER KURUMU İYİSİ KÖTÜSÜ İLE HERŞEYİ İLE BENİM.YANLIŞLARI BİRLİKTE DÜZELTECEĞİZ AMA YIKICILIKLA DEĞİL YAPICILIKLA.

KARTALBALKAN

 • Ziyaretçi
ELBETTE SUNARIM SEN İSTE ALBAY: ORDU KUZEY IRAK OPERASYONUNU YAPAN ORDU PKK YI TÜKETEN FAKAT ŞU AN BEKLE GÖR POLİTİKASI İZLEYEN ORDU. BÜYÜKANIT PAŞA MİLLİYETÇİ BİR İSİM YANİ VATANSEVER BİRİ DEMEKKİ ORDU TURANI BAŞTACI ETMEYE HAZIRLANIYOR.ORDU KIBRISA SAHİP ÇIKMAKLA VATANA BAĞLILIĞINI VE TURANA KARŞI DUYDUĞU HASSASİYETİ ORTAYA KOYMAMIŞMIDIR.ORDU MUSUL KERKÜK KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZ DEMİŞTİR.FAKAT MECLİSİN ŞEREFSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KUZEY IRAK ELİMİZDEN ÇIKMIŞTIR.ORDU KOSOVAYA KOŞARAK GİTMİŞ VE BÜYÜK COŞKU İLE KARŞILANMIŞTIR.PEKİ ORDU ORAYA TATİL AMAÇLIMI GİTMİŞTİR.ZATEN KAN DURULMUŞTU PEKİ ORDU NİYE GİTTİ.BEN BURDAYIM BAK BURDA BENİM SOYDAŞLARIM VAR AKLINI BAŞINA TOPLA SIRP DEDİ.BU YAZDIKLARIMDA HEMFİKİRİZ UMARIM ORDU  HAİN DEĞİL ORDU TÜRK ORDU TURANCI.

hercey_vatanicin

 • Ziyaretçi
sevgili soydas kardeslerim haklisiniz ama Türkiye asla devrilems
ülkemisin adi turan deyil
Türkiye
bu isimi degsdirmeye salisan hayin dir