Gönderen Konu: Türkleri Diri Diri Yaktık  (Okunma sayısı 6115 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
Türkleri Diri Diri Yaktık
« : 16 Haziran 2006 »
 Çanakkale'ye anzak birlikleriyle gelen Avusturyalı gazeteci Charles Bean'ın 68 sene sansürlü tutulan kitabından bir kaç hatıra.Bakın  ne diyor;

Tarih 29 Nisan 1915

"Her gün kampa Türk esirler getiriliyor.Avusturyalıların esirlere hayli kötü gözle baktığı kesin...Bu yüzden bizim Avusturyalılar eğer ellerinden geliyorsa esir almayıp yaralıları öldürme yoluna gidiyor."

2 Mayıs 1915

"Nevison ile birlikte İmroz adasında  Panağia köyüne gittik.W'nin emir eri X bize yolda son derece şaşırtıcı şeyler anlattı.Bunlardan biri şu...

Anlattığına göre 2 mayıs gecesi Türkler Munster hattını yarmışlar.Hattak askerlerle subayların pek çogu bunu bilmiyormuş.Türkler hatı yarıp Munster karagahını darma duman etmişler.Hattaki askerler arkalarından gelen insan sesilerini duyunca takviye zannetmiş ama  biraz huylanmış.Bunun üzerine bir el "ateş "emri verilmiş.Ateşin açılmasıyla hemen ardından "Allah Allah" sesleri yükselmiş.Ön hattakiler derhal ateş açmışlar ve Türkleri komuta eden Alman subayla birlikte 15 kişiyi yaralamışlar.Ertsi günü bütün yaralıları Alman subayda dahil öldürmüşler."

8 Ağustos 1915

"Bugün pazar.Bu topraklara ayak bastık basalı tam 15 hafta oldu...Bugün hayatımda gördüğüm en alçakça davranışlardan birine şahit oldum.Sığınağın hemen karşısında 100 kadar Türk ile 2 Alman esirinin barındığı yerin çevresini benzin döküp ateşe verdiler...Türklere çok yakın dev alevler karşısında esir evinin ucuna kaçıştılar ama acı akıbetten kurtulamadılar...Bu olayı seyredip gülüşenler arasında İngiliz  Avusturyalılar ve Yeni Zelandalılar vardı.Bu işi yapanların ağzını burnunu kıracak biri yok muydu acaba?Çünkü aynı şey dünde yapılmıştı...

Bu esirlere yapılan muamele insanın yüzünü kızartıyor.Oysaki bildiğimiz kadarıyla Türkler esirlere olagan üstü iyi davranıyor...."

Başbuğ'un sözünü yanlış tarafa çevirenlere bir cevaptır bu.

Her sene Çanakkale'ye gelip Ecdadımızın Ruhu üzerinde fuhuş yapan,içki içen pis Anzakların "onların bir suçu yok İngilizler getirdi onları" diyerek güzel karşılayan ve hiç umursamayan beyinsizlere bir cevaptır bu.

Bileğimizle kazandığımızı,masa başında kaybettik.İşte şimdi o  anzakların dedeleri böyle yapmışlar bize.Onların gelişini hala güzel bir olaymış gibi genç beyinlere yansıtan medyaya lanet okuyorum hergün.

Bakın elin Anzağı bile kendi Irkdaşının yaptığını onaylamıyor.Belkide çok az bir kısmını yazdı.Daha belki neler neler yapıldı.

NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı Deli Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Türkleri Diri Diri Yaktık
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2006 »
Deli kandaşım çok güzel bir konuya değinmişsin.Bizim medyamıza ne yazıkki batıdan eşşek getirsek sevinecekler batıdan geldi diye,neymiş efendim çağdaş Türkiye,medyada her seferinde Çanakkale savaşı esnasında anzak askerleriyle bizim askerlerimiz arasındaki dostluktan bahsedilir,Türk askerine yapılanlar konuşulmaz işte buda medyanın ne kadar güçlü bir unsur olduğunu gösterir,ne yazıkki kendi vatanımızda sefilleri oynuyoruz elin kanı bozukları ise sefasını sürüyo kimsenin umrunda değil bile Türk askerine yapılanlardan en basiti şundan 2 sene öncesine kadar arap kralının Osmanlı eserlerine yaptığı kültürel soykırımı doğru düzgün hangi kanal verdi.
Biz ki Ustasıyız Vatan Sevmenin...

Çevrimdışı Deli

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2006 »
 Haklısın Deli Kurt Irkdaşım.

Benim en ağırıma giden o it enikleri "dedemizin mezarına geliyoruz" diyerekten gelip Ecdadımızın kemikleri üzerinde zina yapmaları,içki içmeler.Artık dediğin gibi öyle bir hal aldıki sanki Çanakkale'de Anzaklar hiç kurşun sıkmadı,kardeş kardeş pişti oynadık sanki.

NE AMERİKA , NE RUSYA , NE ÇİN ,
HERŞEY MİLLİYETÇİ TÜRKİYE İÇİN ...

Çevrimdışı nil

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2006 »
Yakın zamanda Çanakkale'ye gittim ve çok üzüdüm.Daha otobüsde tartışmaya başladım.Çanakkale maalesef sıkma başların ,din bezirganlarının yuvası haline gelmiş.Türk askerlerinin kahramanlığı ,yazmış olduğu destan gözardı edilerek, savaşı gökten inen yeşil sarıklı ne üdüğü belirsiz adamların kazandığı söyleniyor.
Her taraf arap kılıklı kadın ve erkeklerle dolu , öz vatanımda ,öz şehitlerimin önünde
BAŞBUĞ'umuzdan özür diledim,uyuduk Atam ,uyutulduk,benliğimizden uzaklaştırılıyoruz ama güçleri yetmeyecek

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2006 »
Yakın zamanda Çanakkale'ye gittim ve çok üzüdüm.Daha otobüsde tartışmaya başladım.Çanakkale maalesef sıkma başların ,din bezirganlarının yuvası haline gelmiş.Türk askerlerinin kahramanlığı ,yazmış olduğu destan gözardı edilerek, savaşı gökten inen yeşil sarıklı ne üdüğü belirsiz adamların kazandığı söyleniyor.
Her taraf arap kılıklı kadın ve erkeklerle dolu , öz vatanımda ,öz şehitlerimin önünde
BAŞBUĞ'umuzdan özür diledim,uyuduk Atam ,uyutulduk,benliğimizden uzaklaştırılıyoruz ama güçleri yetmeyecek

çok doğru bir konuya değinmişsiniz.gerçekten bu ümmet özlemindeki dinci tayfanın Çanakkale Savaşları'nı bir sahiplenmesi vardır ki evlere şenlik. Geçenlerde çizgifilm yapmışlardı çocuklar izlesin diye, öyle bir senaryo öyle bir anlatım var ki bilmeden izleyen Çanakkale değil bedir,uhut veya hendek savaşı'nı izliyor zanneder kendini.bu zihniyettir ki aynı şekilde Çanakkale Savaşları'na dem vurarak kürt Türk kardeşliği hamaseti parçalarlar. lakin çelişkiye bakınız ki bu "vatansever" dinciler, Türk Kurtuluş Savaşı'nın Ankara merkezli cephelerini anmazlar, bir İnönü Zaferi'ni, bir İzmir'in kurtuluşu'nu katiyen bu şekilde sahiplenmezler.

Ülkemizin başındaki en büyük tehlike irticadır.bu tehlike milli değerlere de dem tutarak aynı kürtlerin dini değerleri sahiplenmesi gibi sinsice ilerlemektedir.

TENGRİ TÜRK'Ü KORUSUN

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2006 »

çok doğru bir konuya değinmişsiniz.gerçekten bu ümmet özlemindeki dinci tayfanın Çanakkale Savaşları'nı bir sahiplenmesi vardır ki evlere şenlik. Geçenlerde çizgifilm yapmışlardı çocuklar izlesin diye, öyle bir senaryo öyle bir anlatım var ki bilmeden izleyen Çanakkale değil bedir,uhut veya hendek savaşı'nı izliyor zanneder kendini.bu zihniyettir ki aynı şekilde Çanakkale Savaşları'na dem vurarak kürt Türk kardeşliği hamaseti parçalarlar. lakin çelişkiye bakınız ki bu "vatansever" dinciler, Türk Kurtuluş Savaşı'nın Ankara merkezli cephelerini anmazlar, bir İnönü Zaferi'ni, bir İzmir'in kurtuluşu'nu katiyen bu şekilde sahiplenmezler.

Ülkemizin başındaki en büyük tehlike irticadır.bu tehlike milli değerlere de dem tutarak aynı kürtlerin dini değerleri sahiplenmesi gibi sinsice ilerlemektedir.

TENGRİ TÜRK'Ü KORUSUN
Ağzınıza sağlık.Derdime tercüman olmuşsunuz.Sizleri okudukça içim umut doluyor.İrticacıların başınıda fettullahostopolosun çektiğini unutmayalım.Fetocular Türk tarihinin en sinsi,en namert,en çakal ve tehlikeli gurubudur.Çünkü şerlerini gül demetleri arasında sokuştururlar.