Anket

MHP Türkçü bir parti midir?

Evet
30 (52.6%)
Hayır
27 (47.4%)

Toplam Oy Verenler: 31

Oylama kapandı: 23 Ocak 2006

Gönderen Konu: MHP gerçeği  (Okunma sayısı 38500 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KURTSOYLU

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #40 : 10 Şubat 2006 »
Sayın otağ yöneticisi; Sanırım bu sitede fikir tartışamayacağız.Fikrini söylediği için HuN kandaşımın üyeliğini iptal ettiniz."Bütün Türkler bir ordu" fikrini nasıl inşa edeceğiz anlamadım."Beğenmiyorsanız başka sitelere" diye kışlandıkça ordu nerde kalır?Hoşunuza gider veya gitmez,fikirlerimi söyleyemeyeceksem,benim burada ne işim var?ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ TALEP EDİYORUM.
   Bütün değerli kandaşlarıma saygılarımı yolluyorum,başarılar diliyorum.
   BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU,KATILMAYAN ALÇAKTIR!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #41 : 10 Şubat 2006 »
"Hun" Türkçülük ve ırkçılığın farklı olduğunu söyledi..Fikrini söyleyebilir tartışabilir anlaşıyla herhangi bir şey yazmadık. Ama kalkıpta "site farklı Türkçülük farklı" derse bana söver gibi yazmış olur.. Ben defalarca yazdım.Üye iptal etmekten haz duymuyorum..Ama sınırlar aşılırsa iptalide gelir..
Siteyi yaparken saf Türk gençlerin bilinçlenmesi için bazı durumlara imtiyazlı davranıyorum..

Tabiki üyeliğinizin iptaline veya sistemden tamamen silinmesini isteyebilirsizin.

Her üye üyeliğin iptalini veya silinmesini istiyebilir..Aynı zamanda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan üyelik iptallerini kaldırabilirim..

İletişim menüsünden benimle irtibata geçmeniz yeterli.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #42 : 10 Şubat 2006 »
ben ögrenciligimden ötürü yurt disindayim.burda farkettimki türklerin kendilerine özgü karakter ve kisilikleri var..

Çevrimdışı Dengizik Borçu

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #43 : 10 Şubat 2006 »
Alıntı
"Hun" Türkçülük ve ırkçılığın farklı olduğunu söyledi..Fikrini söyleyebilir tartışabilir anlaşıyla herhangi bir şey yazmadık. Ama kalkıpta "site farklı Türkçülük farklı" derse bana söver gibi yazmış olur.. Ben defalarca yazdım.Üye iptal etmekten haz duymuyorum..Ama sınırlar aşılırsa iptalide gelir..

ELİNE SAĞLIK KANDAŞIM...
Büyük Hun Kağanı İdil'in (Attila) oğlu...

Çevrimdışı MUKAN

• Yeni Üye
  • *
MHP gerçeği
« Yanıtla #44 : 17 Şubat 2006 »
hiç düşünmeden 3 hilalin altına basarım.madem eleştiriyoruz el atın partiye.muhsin gibi dönmektense mücadele edin.girin parti içine dvayı güün.bana göre Türkçülüğün gereklini yapmaktadır...
ne mutlu TÜRK'üm diyene...

Çevrimdışı AtillaKaan

• Üyeliği İptal Edilmiş
  • Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #45 : 19 Şubat 2006 »
Bütün komunistlerin ve bölücülerin istedigide sizin yaptiginiz kardesler. MHP bir Milliyetci Partisidir, ve kim o düzeni bozmak istiyorsa, ona karsi cikmamiz lazim. Yani MHP üyesi olun, faaliyetlere katilin, simdiye kadar MHP'nin ne kötülügünü gördünüz? Türke Müslümanlik yakisir.

TÜRK DÜSMANIN ISTEDIGI, TÜRKÜN DAGILMASI. BUNLARIDA YANLIS INFORMASYON DAGITMAK ILE GERCEKLESTIRIR. HEPIMIZ BIR IPTEN TUTALIM.

TÜRKLÜK GURURUMZ, ISLAMIYET SUURUMUZDUR!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #46 : 19 Şubat 2006 »
Alıntı yapılan: AtillaKaan
Bütün komunistlerin ve bölücülerin istedigide sizin yaptiginiz kardesler. MHP bir Milliyetci Partisidir, ve kim o düzeni bozmak istiyorsa, ona karsi cikmamiz lazim. Yani MHP üyesi olun, faaliyetlere katilin, simdiye kadar MHP'nin ne kötülügünü gördünüz? Türke Müslümanlik yakisir.

TÜRK DÜSMANIN ISTEDIGI, TÜRKÜN DAGILMASI. BUNLARIDA YANLIS INFORMASYON DAGITMAK ILE GERCEKLESTIRIR. HEPIMIZ BIR IPTEN TUTALIM.

TÜRKLÜK GURURUMZ, ISLAMIYET SUURUMUZDUR!
AtillaKaan bizler insanları soyuna göre ayırırız.Dinine göre değil.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı pepeoktay

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #47 : 27 Şubat 2006 »
TÜRKEŞ in vevatından sonra MHP bitmiştir Şerefsizler bayrağımızı ben Türküm diyen herkezin yüreği yanıyor devlet bahçeli denilen koyun bütün partiler olayı kınadıktan sonra olayı tatlı bir dile ve önüne konulan konuşma metninden kafasını bir saniye bile kaldırmadan orada yazanı okuyor bu ne biçim Türkçülük ne biçim milliyetçiliktir Böyle bir hareketin başkanı nasıl olurda kağıda bakmadan bir tek söz bile söyleyemez .Hiçmi ruh yok bu adamda .BENCE MHP Türkçü bir partidir ama bahçeli ne Türkçüdür ne turancıdır

Çevrimdışı Yavuz Han

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #48 : 27 Şubat 2006 »
Alıntı yapılan: pepeoktay
TÜRKEŞ in vevatından sonra MHP bitmiştir Şerefsizler bayrağımızı ben Türküm diyen herkezin yüreği yanıyor devlet bahçeli denilen koyun bütün partiler olayı kınadıktan sonra olayı tatlı bir dile ve önüne konulan konuşma metninden kafasını bir saniye bile kaldırmadan orada yazanı okuyor bu ne biçim Türkçülük ne biçim milliyetçiliktir Böyle bir hareketin başkanı nasıl olurda kağıda bakmadan bir tek söz bile söyleyemez .Hiçmi ruh yok bu adamda .BENCE MHP Türkçü bir partidir ama bahçeli ne Türkçüdür ne turancıdır

Trabzon olaylarını hatırlarsınız...kürdleri Linç eden ve olaydan sonra bozkurt işareti yapan Türk çocuğu için ''Onu getirin,cezasını ben vereceğim,ocaktaysa ilişkisini derhal kesin'' diyen bir adam'dan ne bekliyorlar hala!

Neymiş lider eleştirilmezmiş!Yahu lider Tanrımı eleştirilmiyor?Sonuçta seçimle başa gelmedimi bu adam?Yoksa gökten zembillemi indi?

Lider Başbuğ ATATÜRK gibi olsun eleştirmeyin,ATSIZ gibi sabit fikirli,asla taviz vermeyen bir Türkçü olsun kimse eleştirmesin  fakat böyle bir adamı eleştirmemekteki gaye nedir aklım mantığım almıyor!
Türk tarihi; azınlıkların bir kaç hizmetine karşılık binlerce ihanetiyle dolu bir ibret vesikasıdır.

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #49 : 27 Şubat 2006 »
İŞTE BU ŞEKİLDE DAVRANMAK MI SİZE YAKIŞIYOR
BU SİTEDE HERKEZ SABİT FİKİRLİ OLMAYABİLİR BUNLARDA KENDİLERİNİ BİLİYOR
AYRICA ALBAY FAZLA ETKİ YAPIYORSUN İNSANLARA  KANIMCA FİKRİN DOĞRU YALNIZ SEN DE DE ANLATIM YANLIŞLIĞI VAR
KABULUM ADAM MHP Lİ OLABİLİR
AMA SORUN ŞU Kİ MHP DEN BİR TANE DAHİ  TÜRKÇÜ YOK MU
İŞTE BURAD YANLIŞSIN
BEN MHP GENEL MERKEZİNE GİTMİŞ BİR İNSANIM TANIDIKLARIM VAR
VE GÖRÜŞLERİ ASIL OLAN MHP GÖRÜNTÜSÜNDEN FARKLI OLANLARDA VAR
YANİ TÜM MHP LİLERİ ZAN ALTINDA BIRAKMA BU SENİN HATAN OLUR
BANA SOR BEN MHP LİYİM
HAYIR AMA OYUMU ONLARA VERİYORUM
NEDEN PEKİ
BAŞKA PARTİ YOK
AYRICA İNSANLARIN DİNSEL İNANÇLARINI BURADA KİMSE SORGULAYAMAZ
SENİNDE SORGULAMA VEYA KÖTÜLEME HAKKIN YOK(YANLIŞ ANLAMA BUNU YAPTIN DEMEDİM )
BU SİTEDE IRKÇI ARKADAŞLARIM VAR
BEN IRKÇI DEĞİLİM TÜRKÜM
AMA IRKDAŞLARIM BENİM İÇİN DÜNYADAN ÖNEMLİDİR
AYRICA TÜRK İSLAM SENTEZİ OLAYINI ATSIZ ATAMIZ AÇIKLAMIŞTIR
BİZİM BU OTAĞDA TEK ORTAK NOKTAMIZ VAR O DA TÜRK OLUŞUMUZDUR
BUNUN İÇİN SENİ

BEN SABİT FİKİRLİYİM BU SİTEDE TÜRKÇÜLÜK ÖNEMLİDİR ŞUNUDA UNUTMA ALBAY İNSANLARIN YAŞADIĞI SOSYAL KOŞULLAR FARKLI YANİ KAFANDAKİ HER İNSAN İÇİN AYNI SABİT FİKRİ YÜRÜTME
AYRICA BÜTÜN TÜRKLER BİRLEŞMELİ
İSTERSEN GEL BUNU ANKARADA İLTERİŞ DERNEĞİNDE SANA DAHA AÇIK VE NET ANLATAYIM
BU USLUBUMDA Bİ REST DEĞİLDİR
YANLIŞ ALGILAMA
BEN TÜRK OĞLU TÜRKÜM
BİR TÜRK EVLADIYIM
AYRICA YAPACAĞIN HER POLEMİK BURAYA DAHADA ZARAR VERİR
HUNTURK SENDEN BİR İSTEĞİM VAR ŞU ŞİFRE VE ÜYELİK OLAYINI ADMİNLİ YAPSAN DAHA İYİ OLUR
BEN ŞUNU SÖLEMEKTEN ÇEKİNMEM
BEN TÜRK EVLADIYIM
BU KELİME DAMARIMDA AKAN KANDA BİLE GEÇER
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ