Gönderen Konu: SAVAŞ UÇAĞIMIZ DÜŞÜRÜLDÜ !  (Okunma sayısı 32741 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Ynt: SAVAŞ UÇAĞIMIZ DÜŞÜRÜLDÜ !
« Yanıtla #40 : 24 Haziran 2012 »
Alıntı
               Suriye tarihi bir hata yaparak ,tasmayi tutan elllere istedikleri kozu verdi . Bunun geri dönüsü yok . CHP zaten dünden razi . MHP nin rengi henüz belli olmamasina ragmen , ucagimizi düsüren Suriyeyi savunmaya cesaret edemez . Simdi biz Suriyeye dalarizda Rusya seyirmi eder ,yoksa bize karsi savasirmi ? Suriyedeki savas gemilerini üslerde balik tutmak icin konuslandirmadigina göre ,büyük ihtimalle bize karsi savasir . Öyle bir durumda Nato ve tasmamizin sahibi bize destek verirmi vermezmi ? Asil can alici nokta bu . Sahsen bizi Suriye ve Rusya ile basbasa birakip siyasi destek vermekle yetineceklerini düsünüyorum . Öyle görünüyorki müttefiklerimiz bizi Rusyaya ihale etti . Yiyin birbirinizi altta kalanin cani ciksin . Sonrada ganimete Rusya ile birlikte ortak olup ,masa basinda idam fermanimizi imzalarlar . Iste bu tuzaga düsmemek icin , düsen ucagimizi sineye cekip daha büyük belalarin tuzagina düsmemeliyiz diye düsünüyorum .

Nato Türkiye için kılını dahi oynatmaz. Abd'de seçim var zaten; Avrupa'yı solcular yönetiyor; ruslara ve çinlilere pozitif bakıyorlar.
Müslümanlardan genel olarak nefret ediyorlar birde.

Ruslar savaşa girebilir.. Girmeselerde, alenen Suriye'ye silah vermeye devam ederler. Pkk'yı azdırırlar. Tabii ırak-iran hattındaki cübbeli, molla kılıklı komünistlerde boş durmaz.
Suriye'yi ele geçiririz zirâ içten çökmüş durumda. Ordu ülkenin tamamına hakim olamıyor Suriye'de. Tsk girerse, Hama veya Humus gibi Sünni Arap kentlerde kahraman olarak karşılanır ancak durum vahim olur öbür taraftan.
şangay bloku + iran bunu Türkiye'nin yanına bırakmaz.

Kafkaslarda durumun çıkmazda olmasıda yine Ruslar yüzünden.
Azerbaycan cesaret edip Ermenistan'a dalamıyor zirâ ruslar açıkça tehdit ettiler; şayet güney kafkasya'daki tek müttefikimize dokunursan (ermenistan), bizde sana dalarız diye.

Durum berbat.

İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #41 : 24 Haziran 2012 »
Benim kanaatim Suriyeyle dalaşmak velevki girmek olsun bizim zararımıza olacaktır kendi iç sorunlarımız varken anlamsız maceraya atılmak felaket olur aklı başında insanların kanaati bu, başımızda terör gibi güncel mesele varken suriye konusunda diretmek ne anlama geliyor.

Suriyenin uçagı düşürmesi konusu kabul edilemez lakin bilerek yapılmış kurgunun parçası gibi geliyor bana düşürme işini suriye üstlendi fakat rusyada yapmış olabilir sonra bizim uçagın yanında bir başka uçakda vardı iddaları ve f4 lerin modernizesini israil yaptı görüşleride var yani pilotların kontrolü dışında bir anlık girilmiş olabilir zaten bir km'lik mesafeyi uçak saniyeler içinde alır emperyalist güçlerin hiç bir gülümsemesine güvenilmez senaryoyu uygulamak için israil ve rusya düşürme işini birlikte tezgahlamışda olabilirler(buda benim görüşüm)

Yetkililerin suriyeye girme sevdasını bir türlü anlamış değiliz yoksa ortada bizim bilmediğimiz  şeylermi var

Natonun dördüncü maddesiymiş yıllardan beri müddefik ülkene başıboş bölgeden terörist saldırı yapılıyor destek olmayı bırak resmen köstekliyorsun teröristin hamiligini yapıyorsun hangi sırt sıvazlamana inanalım şer güçlerin zihniyetini biliyoruz biliyoruzda söyleyecek adam yok.

Ne diyecekler:BENİM KANAYAN YARAM VARKEN SURİYEDE NE İŞİM VAR İKİ YÜZLÜ SAHTEKARLAR HADİ LAN KUZEY IRAKDAKİ BÜTÜN KAMPLARI YERLE BİR EDİYORUM ÇIKARMA YAPIYORUM KÖKÜNÜ KAZIYANA KADAR ORDAYIM ERKEKSENİZ KARŞIMA DURUN DİYECEKLER(!) Kim diyecek bunları !!! hani varmı  MOTUN YABGU gibi cesaretli adam
abdli uzman uyarıyor işte felaketi önceden haber veriyor Türkiye bölünme parçalanma sürecine girer diyor.Akletmek için daha ne olması lazım?

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #42 : 25 Haziran 2012 »
'Suriye neden vurdu?'
Güneş çoktan batmış!..
Tarih boyunca savaşlar, siyasi gerilimin doruk noktaya çıkmasından sonra bir kibritin ateşi ile başlamıştır. Siyasi gerginlik ayyuka çıkmadan, bir uçağın düşürülmesi, bir hücumbotun batırılması, bir karasınırı tecavüzü hiçbir zaman savaşa sebep olmamıştır..
Türk keşif uçağının Suriye tarafından vurulma sebebi, kesinlikle mevcut hükümetin bir yılı aşkın süredir her vesile ile Suriyeye karşı savaş çığlıkları atması, müdahale tehditleriyle karşı tarafın sinir sistemlerini zorlamasından kaynaklanmaktadır. Çok kısa bir süre önce de Genelkurmayın “ hükümet karar verirse biz uygulamaya hazırız” sözü siyasi tırmanışın üzerine tuz biber ekmiştir. Eğer bundan bir kaç yıl önce uzun süreli dahi deniz ve kara sınırlarının ihlali ve ihlali sanılan bir durum olsaydı, asla böyle bir olayla karşı karşıya kalınmazdı..
Amatör kameralardan çekilen görüntülerden kumsaldaki Suriye vatandaşlarının hadiseyi izlerken gösterdikleri sevinç ve uçaksavar silahlarının atış sesleri, Samandağdan uçakların kendi üzerlerinden güneye gidişini izleyen, patlama sesini duyan, geçen iki uçaktan birinin geri döndüğünü de gören vatandaşlarımızın söylemlerinden çok şey açık seçik ortadadır..
Suriyenin hava sahasının radarlar ve havasavunma sistemleriyle çok iyi korunduğu SSCB dönemlerinden beri bilinen bir konudur. Suriye diplomatik ağızlarla ne derse desin, doğrusu; yanında bir avcı uçağıda bulunan bizim keşif uçağımızın Lazkiye bölgesindeki askeri tesislerinin havadan fotoğrafını çektiğini düşündüğü için vurmuşdur.. Bilinen diğer bir husus ise Suriye hava savunma füze bataryaları Rus silahlarıdır ve Rus teknisyenler halen bu sistemlerde teknik danışmanlık yapmaktadır.
Şubat 2012’de Parti sitesinde bir makale yayınlamıştım: “Ortadoğu Yanacak” diye.. Hızla gidilen yol işte bu yoldur.. Başıbozukluğa sürüklenen Suriye, parçalanmış Irak, son aşamalara getirilen Kürt devleti, Malatya Kürecik Radar sistemleri nedeniyle’de her fırsatta Türkiye’ye diş bileyen İran..
Mızrak çuvala sığmaz, delecektir!. Kedinin üzerine çok gider ve sıkıştırırsan kedi, kedi olmaktan çıkar kaplan kesilir.. Suriyenin’de durumu budur..
Mevcut hükümet ve düzen partilerinin çapsızlıklarından hala bir ışıklı yol bulabileceğini umanlar, boşuna heveslenmesinler..
Her geçen zaman, meydana gelecek olaylar ve koşullar ne kadar haklı olduğumuzu gösterecektir.. Bu günler bile aranır olacaktır..
Güneş çoktan batmış!..
Osman PAMUKOĞLU[/size][/font]

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #43 : 25 Haziran 2012 »
Paylasim icin tesekkürler degerli Antepli andam . Osman pasa müthis tespitlerde bulunmus . Bunun yaninda asiri karamsar bir tavir takinmasinida dogru bulmuyorum. Türkiye mevcut partilerden ibaret degilki . En ümitsiz zamanlarda bile bir cikis yolu bulup mucizeler yaratan yüce milletimiz elbette kendini savunmak zorunda kaldiginda asil kanini akitmaktan cekinmeyecektir .

Isbirlikci vatan ve millet haini AKP yurt icinde savas kamuoyu yaratmak icin bir ucagimizla iki pilotumuzu bilerek feda etmistir . Osman pasaninda zikrettigi gibi bir sene boyunca Suriyeyi tehdit eedip tahrik etmesine ragmen ,karsi tarafin düsmanlgini sagliyacak basariyi elde edememistir . Hatta Suriye disisleri bakani gazeteciye verdigi ropörtajda , bakin sizin hükümetiniz bizi her firsatta tehdit ederken biz susmayi tercih edip sert söylemlerde bulunmuyoruz demistir.

Türkiyede örgütleyip Suriyeye saldigi teröristlerden istedigi randimani alamayacagi kanaatine varan AKP , B planini devreye sokarak bir ucagimizla iki pilotumuzu kasten ölüme gönderip ,Suriye ile savasin alt yapisini hazirlamayi  büyük ölcüde basarmistir . Bundan sonra kamuoyununda destegini arkalarina alarak savas tamtamlari calmaya devam edeceklerdir .

Devletimiz asla Suriye batagina saplanmamalidir . Biz eger savasacaksak Suriyeye karsi degil , bizi Suriyeye karsi kiskirtanlara karsi savasmaliyiz . Bogulacaksakta derede degil ,okyanusta bogulalim . Kar olmazsa nam olsun . Tarih Suriye ile savastida yok oldu yazacagina Amerika ile savastida yok oldu yazsin . Illada Suriyeyi isgal etmek istiyorlarsa ,kimsenin elini kolunuda baglamiyoruz ,buyursun gelsinler ,Irakta nasil savastilarsa Suriyedede öyle savassinlar .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #44 : 25 Haziran 2012 »
Benim kanaatim Suriyeyle dalaşmak velevki girmek olsun bizim zararımıza olacaktır kendi iç sorunlarımız varken anlamsız maceraya atılmak felaket olur aklı başında insanların kanaati bu, başımızda terör gibi güncel mesele varken suriye konusunda diretmek ne anlama geliyor.

Suriyenin uçagı düşürmesi konusu kabul edilemez lakin bilerek yapılmış kurgunun parçası gibi geliyor bana düşürme işini suriye üstlendi fakat rusyada yapmış olabilir sonra bizim uçagın yanında bir başka uçakda vardı iddaları ve f4 lerin modernizesini israil yaptı görüşleride var yani pilotların kontrolü dışında bir anlık girilmiş olabilir zaten bir km'lik mesafeyi uçak saniyeler içinde alır emperyalist güçlerin hiç bir gülümsemesine güvenilmez senaryoyu uygulamak için israil ve rusya düşürme işini birlikte tezgahlamışda olabilirler(buda benim görüşüm)

Yetkililerin suriyeye girme sevdasını bir türlü anlamış değiliz yoksa ortada bizim bilmediğimiz  şeylermi var

Natonun dördüncü maddesiymiş yıllardan beri müddefik ülkene başıboş bölgeden terörist saldırı yapılıyor destek olmayı bırak resmen köstekliyorsun teröristin hamiligini yapıyorsun hangi sırt sıvazlamana inanalım şer güçlerin zihniyetini biliyoruz biliyoruzda söyleyecek adam yok.

Ne diyecekler:BENİM KANAYAN YARAM VARKEN SURİYEDE NE İŞİM VAR İKİ YÜZLÜ SAHTEKARLAR HADİ LAN KUZEY IRAKDAKİ BÜTÜN KAMPLARI YERLE BİR EDİYORUM ÇIKARMA YAPIYORUM KÖKÜNÜ KAZIYANA KADAR ORDAYIM ERKEKSENİZ KARŞIMA DURUN DİYECEKLER(!) Kim diyecek bunları !!! hani varmı  MOTUN YABGU gibi cesaretli adam
abdli uzman uyarıyor işte felaketi önceden haber veriyor Türkiye bölünme parçalanma sürecine girer diyor.Akletmek için daha ne olması lazım?

Olay   bölgesinden ayrılan başka uçakta var.Uçağımızı düşürenlerde Suriyedeki,Rus üssündeki askerler.Adamlar,Suriyenin hava savunma sistemini yapmışlar.Denemekte,Türk jet ine nasip oldu.Çalışıyormuş....Adamlar,amerika için keşif yapan uçağımızı,düşürdüler.Zaten o bölgede tatbikatlarıda vardı.Şimdi Bizim hükumetin asık suratına bakıp bakıp gülüyorlardır.Bu rusya nın Türkiye ye yağtığı uyarı ateşidir.Müttefikimiz Amerika nın bizim için yapacağı fedakarane atılımları milletçe beklemekten başka çaremiz malesef yok...

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #45 : 25 Haziran 2012 »
Gazeteci Murat İDE'nin konu ve gündem ile ilgili bakış açısı. Daha da doğrusu bugünkü programının özeti..

Uzun bir aradan sonra, ACI GÜNDEME kaldığımız yerden devam..

-Bağıra bağıra gelen Suriye meselesi. Bu kadar gevezeliğin arasında hiçbirşey, İKİ KARTALIMIZIN hayatından daha önemli değil.. Hiçbir siyasi yorum, hiçbir stratejik analiz,hiçbir yaptırım-indirim-kaldırım iki aslan parçasının hayatı kadar kıymetli değil..

-Ancaaaak, nihayet bir mesele ile ilgili de olsa MİLLİ kelimesinin iktidarın aklına gelmesi güzel.. Güzel ama,, BÜYÜK ortadoğu VİZYONU (!) cortlayınca akla gelmesi en basitinden kurnazlık..

-Evet hiçbirşey İKİ KARTALIMIZIN hayatından daha önemli değil.. Ama dış-ilişkileri, dış-kılarla dolduran bir anlayışı sorgulamanın önünde engel de değil..

-İKTİDARIN MİHALEFETİ davet etmesine farklı bir pencereden bakıp, yarına dair notlar bırakacağız.. Not edin efendim, çünkü yarın kuvvetle muhtemel ki şu cümleleri duyacağız; KARDEŞİM, DÜNYA HAKLILIĞIMIZI KABUL EDERKEN, MİLLİ BİR MESELEDE BİZ KENDİ MUHALEFETİMİZİ İKNA İLE UĞRAŞMAK ZORUNDA KALDIK.. AMERİKASI, AVRUPASI ANLADI BİZİ, İÇİMİZDEKİLER ANLAMADI".. Dolayısıyla, bu muhalefet davetine dikkat !

-Memlekette tüm taşlar yerinden oynarken aklına muhalefet gelmeyen bir iktidar,, DAVUTOĞLU vitrininde sürdürdüğü muhteşem politikası başımıza iş açınca muhalefeti hatırlıyorsa bizim de sorma hakkımız var elbette..

-Ve Başbakan'ın grup toplantısında yapacağı açıklama; MUHALEFETİ BİLE ÇAĞIRACAK KADAR MİLLİ BİR MESELE İLE KARŞI KARŞIYAYSAK,, BAŞBAKAN KONUYLA İLGİLİ AYRINTILI AÇIKLAMAYI NEDEN BAŞBAKANLIKTA DEĞİL DE PARTİ GRUP TOPLANTISINDA YAPAR.. Milli mesele ile ilgili konuşalacak yer MİLLİ KURUMLAR ve konuşulacak kimlik de MİLLİ KİMLİKTİR.. Dolayısıyla Başbakan konuşacaksa TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK BİNASI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIĞI KİMLİĞİ MEVCUTTUR.. Mavi Marmara'da da aynı hata yapıldı.. Ama Murat İde bunun bir hata olmadığını bilenlerden.. MİLLİ BİR MESELEDE BİLE PARTİYİ VİTRİNE KOYMA KURNAZLIĞI, ittirip-kaktırıp bir yerlere oturtulabilecek bir hareket değil..

Ve finalde tekrar edelim, HİÇBİR ŞEY İKİ KARTALIMIZIN HAYATINDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL.. Hiçbirşey, Suriyel'nin kime satıldığı belli olmayan askerlerinin uçağımıza ateş açmasının ALÇAKLIK olduğu gerçeğini gizleyemez..

KATILIYORUM / KATILMIYORUM

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #46 : 25 Haziran 2012 »
Murat ide nin daha önceki konuşmalarıda var, konu ile alakalı, özetle bizim görüşümüzü paylaşıyor  uçak düşmesi ile aşagı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık konumuna geldik  zaten hakim güçlerinde istediği bu değilmi? uçak düşmesi savaş sebebi olmaması lazım yarın telafisi zor belkide imkansız yaralar açılacagı için ben koskoca hayır diyorum

Çevrimdışı YALNIZKURTKARAGÜLLE

• GÖKBÖRÜ SİNOP
  • Türkçü-Turancı
  • Mekanı Uçmağda!
« Yanıtla #47 : 25 Haziran 2012 »
uçak düşmesi savaş sebebi olmaması lazım yarın telafisi zor belkide imkansız yaralar açılacagı için ben koskoca hayır diyorum

Ağabey aynen katılıyorum, bence de koskoca hayır.

Emperyal güçler çok güzel kafa karışıklığı yaratıyorlar. Aşağıda ki haberde  hem Suriye'nin acz içinde olduğu, hem de Suriyelilerin Türkiyeye güven duyduğu mesajı veriliyor.

Alıntı yapılan: BBC Türkçe
Suriye ordusundan Türkiye'ye toplu firar
Suriye ordusundan aralarında yüksek rütbeli subayların da bulunduğu çok sayıda asker Türkiye'ye sığındı.

Türk medyasının bildirdiğine göre, Suriye ordusundan firar eden 1 general, 2 albay, 2 binbaşı, 1 üsteğmen ve 33 asker, gece sınırı geçerek Hatay'ın Reyhanlı ilçesine bağlı Kavalcık, Kuşaklı ve Bükülmez köylerine ulaştı.
Askerlerle birlikte Türkiye'ye geçen, aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu toplam 199 kişinin, sınırda işlemlerinin yapıldığı kaydedildi.
Ardından kimliği açıklanmayan general ile diğer subay ve askerler, Apaydın Köyü'ndeki kampa gönderildi.
Sivillerinse Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'ndeki kampa götürüldüğü öğrenildi.

Oyunun parçası olmak istemiyoruz diye bas bas bağırıyor adamlar.

Alıntı yapılan: Hürriyet
Suriye'den Türkiye'ye cevap

Suriye Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Cihad Makdissi, geçtiğimiz Cuma günü düşürülen Türk jetinin radar güdümlü füzeyle değil, uçaksavarla vurulduğunu söyledi. Makdissi, 100 metre irtifada uçan Türk uçağının, "Suriye'nin egemenliğini" ihlal ettiğini iddia etti.
   Türk jetinin düşürülmesiyle ilgili Şam'da basın toplantısı düzenleyen Suriye Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Makdissi, "Türk uçağı Suriye hava sahasını ihlal etti. Biz de ateş açarak karşılık verdik ve uçak Suriye karasularına düştü" dedi.
"Acilen bir tepki vermeliydik. Suriye uçağı da olsa düşürürdük" diyen Makdissi, yaşananlara rağmen Türkiye ile komşuluk ilişkilerini sürdüreceklerini belirtti.
Türk keşif uçağının 100 metre irtifada düşürüldüğünü öne süren Suriyeli sözcü, "Türk jeti radar güdümlü füzeyle değil, uçaksavarla vuruldu" diye konuştu.
"Bu olup biten, Suriye'nin egemenliğinin büyük bir ihlalidir" diyen Makdissi, kayıp pilotların aranmasına yönelik çalışmaların devam ettiğini sözlerine eklerken, uçağın enkazının bulunduğunu teyit etti.
NATO'nun yarın Brüksel'de gerçekleştirileceği acil durum toplantısıyla ilgili de konuşan Makdissi, "Bu toplantının amacı durumu sakinleştirmek ve istikrarı sağlamaksa, başarılı olmasını isteriz. Ama eğer amaç saldırganlıksa, bizim de şunu belirtmemiz lazım: Suriye hava sahası, toprakları ve karasuları Suriye ordusu için kutsaldır. Türk hava sahası, toprakları ve karasularının Türk ordusu için kutsal olduğu gibi" dedi.

Alıntı yapılan: Hürriyet
Suriye'den Türkiye'ye ortak askeri komisyon önerisi

Suriye'den Türkiye'ye flaş öneri
Hava sahasını ihlal ettiği gerekçesiyle Türk jetini düşüren Suriye, olay yeri incelemeleri için Türkiye'yle ortak bir askeri komisyon kurulmasını önerdiğini ancak Ankara'dan yanıt alamadığını iddia etti. Uçağın, üzerinde mermi izleri bulunduğu öne sürülen kuyruk kısmının da Türkiye'ye teslim edildiği belirtildi.

BİZİMKİLER UTANMASA TÜRK YILDIZLARINI GÖNDERİP GÖK YÜZÜNE " ONE MUNİTE" YAZDIRACAKLAR...!

:testere

TTK.
10 EYLÜL 2022'DE UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Dört yanım soru, Tanrı'm
Hepsi en zoru Tanrı'm
Soruların zorundan
Soyumu koru Tanrı'm

Sen Tanrı değil misin, adını yargılatma
Sana Tanrı deyince, dinimi sorgulatma
Ya adam et bunları, ya beraber yaşatma
Kanı bozuk olanlar "Türk'üm" diyemesinler
Ve Türk'ün dik başını yere eğemesinler.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #48 : 25 Haziran 2012 »
Türkiyenin ölüsü Suriye gibi birkac devletin dirisini her zaman iyi eder . Osmanli dönemi buna örnek . Kaldiki Türk ordusu tarihinin en güclü dönemini yasiyor . Siyasi olarak ,Tasmali necdet pasa dönemimiz karanlik dehlizlerde dolassada Türk ordusu TÜRK ORDUSUDUR ,üstündür tartisilmazdir.

Yüce ordumuz icimizdeki islamci hainlere ve emmperyalist Türk düsmanlarina karsi tehdit unsuru olmaya devam etmektedir . Icten yapilan Ergenekon ve Balyoz benzeri operasyonlar ,teoride basarili olsada ,pratikte arzu edilen cöküsü saglamaktan uzaktir . O nedenle mutlaka bir batakligin icine saplanmasini saglayip nihai darbenin vurulmasi gerekmektedir . Bunun icinde Suriye Iran bicilmis kaftandir.

Türk ordusu zayiflatilmak icin mutlaka savastirilmalidir . Tasmali Necdet pasa ve Tasmasindan tutan ellere ragmen bu tuzaga düsülmemelidir .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #49 : 25 Haziran 2012 »
  Suriye hikayesinden öyle çekiniyorumki aklıma Milli mücadele yıları geliyor tarihin tekerrür etmesinden endişe duyuyorum.

Bir şekilde başımıza çorap ördüklerini düşünelim suriye bişey değil  elimizin tersiyle bile yıkarız da kurgulanan bir oyunla kargalar üzerimize üşüşürlerse o felaket olur işte bir yandan ermeni toprak talebiyle bir yandan yunanlı bir yandan rusya, içimizde kürtleri ayaklandırıp fırsattan istifade(yıllar sonranın planı şimdi işler) abd (israil) genel koordinatör hatta iran bile bişeylerden pay koparmak isteyebilir çokmu karamsarız?

Bence Değil biraz geriye gidelim aynısını yaşamadıkmı Kurtuluş savaşında.