Gönderen Konu: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!  (Okunma sayısı 255899 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

  • Türkçü-Turancı
  • *****
  • İleti: 2381
  • TTK
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #320 : 12 Mayıs 2021 »
Bozkurt42 andamız bahsetmiş DİN! İşin temeli teoliojide bitiyor. Aztek, Maya uygarlığına bakalım. Dünyanın eski ve Mısır'dan daha fazla piramiti bu bölgede.  Tarihçi değilim belki çok net bilgiler değil ama bu primatlar "Güneş Tutulması" olayında Ay Tanrısının bir cezası olarak görmekteler. Bu esnada kıtlık v.b durumlar oluşmasın diye esir insanları vahşice kurban ediyorlardı. Bunlarla ilgili bir çok belgesel mevcut..... Şimdi bu primatlar DİN adına yaptıkları bu vahşilik Ay'ın 4 dakika sonra ayrılıp Güneş'i görmeleri sonucu olayları bitiyor. 4 dakikalık bir inanış, tapınma.... sadece...

Yahudi ırkı da benzer durumlara sahip. Bu arada "Musevilik" farklı Yahudilik farklıdır malum. Onlara göre de farklıdır. Musevi herkes olabilir ama vadedilmiş topraklara sadece Yahudiler sahip olabilir.

Yahudiler bu benzer vahşiliğini illa ki top tüfek olarak görmemek gerekli. Bu primat ırk, özellikle ticarette ciddi yön vermiş durumdalar. Kapitelist çarkı bunlar idare ediyor resmen. Tarih dersi vermeye gerek yok ama tarih bunun en büyük cevabı.

Burada ki amaç yine tabii vadedilmiş topraklar. Bunların ciddi Türk korkuları mevcut. Haritaya bakın çevresindeki bütün ülkecikler diz çökmüş durumda. Öyle ya da böyle Batı'nın etkisinde olayan İran hariç ülkeleri uydu devlet yapmışlar. Habire nabız denemesi yapmaktalar. (Sayın okuyucular, konuyu en baştan okumaları tavsiye ediyoruz)

Bizim sözde vatandaşlarımız da olayı sadece DİN bakışı ile baktıkları için ya da kanlarının gereği öyle baktıkları için resmin tamamını görmek ya da gördürmek istemiyorlar.

Haritayı alıp bakalım, çevremizde bir tane dost ülke olmadığı gibi, hepsi ile de ciddi düşmanlık içindeler. Akıllı olmaz isek, güçlü olmaz isek çok daha büyük problemlere gebedir durum. Libya'da, Doğu Akdeniz'de ne işimiz var, Yunanlar ile kardeş olalım, Kıbrıs'ta biz yaşıyoruz Türkiye'nin işi yok diyen zihniyet ve primat topluluklarıda aynı Yahudi muamelesi yapılması, aynı kazana atılmalıdır!

Yahudiler kurutulması gereken bir topluluktur!

Muhtemelen 3. intifida gelebelir. Bu şekilde anca dünyanın biraz daha dikkatini verebilir. Sonuçta değişen olmaz Aynı soydan gelen Arap Prensleri ancak p*rn* yıldızlarıyla vakit geçirsin, sınırısız kokain partileri yapsınlar. S..Arabistan gibi mal ülkelere daha fiziki olarak sahip olmadığı silahları satsınlar....
...
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız


TÜRK IRKI SAĞOLSUN !