Gönderen Konu: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!  (Okunma sayısı 327988 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Böri

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 1084
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #50 : 21 Kasım 2011 »
Petrol Şirketleri:

Petrol şirketleri de Yahudilerin kontrolündedir! Petrol amaç mıdır, yoksa araç mıdır? Bence araçtır. Elbette petrol ve enerji kaynaklarına sahip olmayı amaçlıyorlar ama bu "Yahudi-Mason Dünya Egemenliği" için sadece bir araçtır.

En önemli petrol şirketleri:

1) Standard Oil Company of New Jersey > Exxon (Esso): ABD
2) Standard Oil Company of New York (Socony) > Socony-Vacuum > Mobil > Exxon-Mobil: ABD
3) Standard Oil Company of California (Socal) > Chevron: ABD
4) Texaco > Chevron-Texaco > Chevron: ABD
5) Royal Dutch Shell: Hollanda-İngiltere
6) Anglo-Persian Oil Company > Anglo-Iranian Oil Company > British Petroleum (BP): İngiltere
7) Gulf > Chevron'un içinde: ABD

diğer petrol şirketleri:

Standard Oil of Indiana > Amoco > BP-Amoco > BP'ye katıldı.
Standard Oil of Ohio (Sohio) > BP'ye katıldı.
Total (Fransa)
Elf Aquitaine (Fransa) > Total'a katıldı.
Eni (İtalya)
Sun (ABD)
ARCO (Atlantic Richfield Company) > BP'ye katıldı.
Saudi ARAMCO (S.Arabistan)
Gazprom (Rusya)
Yukos (Rusya) kapandı!
Petrobras (Brezilya)
PDVSA (Venezuela)
Petronas (Malezya)
CNPC (Çin Halk Cum.)
İran Ulusal Petrol Şirketi


Petrol üreten belli başlı ülkeler: S.Arabistan, Rusya, ABD, Irak, Kuveyt, İran, Meksika, Venezuela, Çin H.C., Kanada, B. Arap EM., Libya, İndonezya, Norveç, Nijerya, Cezayir, İngiltere
_______________________________________

Petrol sahaları Osmanlı Devleti'nin elindeydi... Ancak biz petrolden hiç yararlanamadık! I.Dünya Savaşı ile bu sahalar İngiltere'nin eline geçti.

Ortadoğu'daki gelmiş geçmiş bütün olayların arkasında bu petrol şirketleri vardır!
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

 • Otağ Yöneticisi
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2246
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #51 : 21 Kasım 2011 »

Petrol sahaları Osmanlı Devleti'nin elindeydi... Ancak biz petrolden hiç yararlanamadık! I.Dünya Savaşı ile bu sahalar İngiltere'nin eline geçti.

İngilterenin bundan ikiyüz yıl önce dillendirdiği "Şark Sorunu" aslında İngilterenin petrol bölgelerini Osmanlının elinden nasıl alıp kendi sömürgesi haline getireceği sorunu ve projesiydi.
Bu proje bu günde devam etmektedir.

Bütün savaşların altında yatan gerçek sebep enerji kaynaklarına hakim olma çekişmesidir.


Ortadoğu'daki gelmiş geçmiş bütün olayların arkasında bu petrol şirketleri vardır!
Bu konuda Raif KARADAĞ'ın kendi hayatına mal olan- ki  kitabını yayımladıktan kısa bir süre sonra kaldığı otel odasında ölü bulunmuştur- "PETROL FIRTINASI" adlı eseri önemli bir kaynaktır.
Rahmetlik Raif KARADAĞın  "PETROL FIRTINASI" adlı kitabının giriş cümlesi "bir damla petrol= bir damla kan" sözleriyle başlamaktadır.

Bu vesileyle Raif KARADAĞ'ı rahmetle yad ederim. Ruhu şad, durağı uçmak olsun!

TTK
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Böri

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 1084
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #52 : 22 Kasım 2011 »
Kadın Masonlar:

"Tutucu" Masonluğa (İngiliz güdümlü masonluk) göre kadınlar mason olamaz! Ancak bu 1700'lerde geçerli olan bir görüştür...

Daha sonraki dönemlerde Fransızlar, kadınların da mason olabildiği localar açmışlardır.

Türkiye'de de 1980'li yıllardan itibaren Kadın Masonlar faaliyettedir! Önce "Çağdaş Kardeşlik Dayanışma Derneği" kurulmuştur.

1989-1991 yılları arasında "Kadın Büyük Mason Locası" kurulmuştur. (Daha sonra adı Kadın Mason Büyük Locası olmuştur.)

Bu loca, Fransa'ya bağlı (Tepebaşı) Özgür Masonlar Büyük Locası'nın yan dalı gibidir. İngiltere'ye bağlı (Nuru Ziya) Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası üyesi masonların eşleri de Kadın Mason Locası'na girebilmektedir! (Hani kadınlar mason olmuyordu?)
_____________________________________

Türkiye'de televizyon ve gazetelerde yer alan kadınların büyük bir bölümünün "Kadın Mason" olduğunu iddia ediyorum!

O kadınların büyük bir bölümü de "Yahudidir"! (Türk olmadıkları kesin!)

_____________________________________

Geçmişteki Kadın Masonlar üzerine ilginç bir kitap: "Gizli Kadın Cemiyetleri" (Marianne Monastier / tercüme: Matilda Sakar)
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı İL TEGİN

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 171
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #53 : 22 Kasım 2011 »
MUSA'NIN NECİP(!) EVLATLARI BİLSİNLER Kİ


HÜSEYİN NİHAL ATSIZ

Yahudi denilen mahluku dünyada Yahudiden ve sütü bozuklardan başka hiç kimse sevmez. Çünkü insanlık daima kuvvete, kahramanlığa ve iyiliğe tapındığı halde Yahudi zilletin, korkaklığın, kötülüğün ve seciyesizliğin örneği olmuştur. Dilimizdeki "Yahudi gibi", "çıfıtlık etme", "çıfıt çarşısı", "havraya benzemek", "Yahudiden yumurta alan içinde sarısını bulamaz" gibi sözler bu alçak millete ırkımızın verdiği değeri gösterir. Almanyadan kovulan Yahudileri kabul etmek misafirperverliğinde bulunan Fransada bile Yahudiler hakkındaki en basit iltifatın "pis Yahudi" terkibi olduğunu o memlekete gitmiş olan arkadaslarımız söylüyor.

Almanya, Lehistan, Macaristan, Romanya gibi bazı memleketlerde ise Yahudi aleyhtarlığının nasıl yırtıcı bir şekil aldığını ve birgün bu memleketlerdeki Yahudilerin muhakkak kapı dışarı edileceğini hepimiz biliyoruz. Yahudi meselesini ilk halleden memleket Almanya olmuştur. Başka milletler bundan ders alacaklardır. İsveç gibi kendi halinde bir milletin bile Yahudi düşmanı olması bu menfur milletin bütün dünyada nasıl telakki olunduğunu ispat etse gerek.

İstanbul'da çıkmaya başlayan Milli İnkilap mecmuasının Yahudilerin hakiki mahiyetlerini meydana koyan neşriyatı üzerine Yahudilerin arasında galeyan olduğunu, hatta onların Beyoğlunda gizli bir toplantı yaparak Milli İnkilap mecmuasına karşı mukabil cephe almak için bazı kararlar verdiklerini işittik. Yalnız bu hareketleri bile onların Türkiye'ye karşı besledikleri duyguları gösterir. Bir defa hükümetten gizli olarak toplantı yapmak kanuni bir cürümdür. Müddei umumiliğin dikkatini celbederiz. Saniyen kendi aleyhlerinde neşriyat yapılmamasını istiyorlarsa bu vatana sadık kalmağa mecburdurlar. Onlar her hareketleriyle ve çıfıt yaygaralarıyla bizden ayrı olduklarını daima bize anlatırlarken biz de herhalde onlara methiye yazacak değiliz. Biz Yahudilerin memleketti meş'um iktisadi ve ahlaki rölünü biliyoruz. Hatta mütareke yıllarında İstanbul'u süsleyen(!) İngiliz, Fransiz, Amerikan, İtalyan, Yunan ve Ermeni bayrakları arasında bir de Yahudi bayrağı olduğunu unutmadık. Eliza Niyego adındaki Yahudi kızının cenaze merasiminde yaptığı edepsizliği de kendileri unutmamışlardır. Bir maliye memuruna rüşvet teklif ederken Ankara'da yakalanan iki Yahudi avukatla, Türklüğü tahir yüzünden tevkif olunan Yahudi kızı meseleleri de onların namussuzluklarının son perdesini teşkil ediyor. Öyle, ikide bir Yahudileri Türkleştirme cemiyetleri kurarak bizi kandırmağa çalişacaklarına namuslu Türk tebaası olarak kalsınlar yetişir.

Çünkü biz onların Türkleşeceklerini asla ummadığımız gibi bunu istemeyiz de. Çamur ne kadar fırına verilse demir olmuyacağı gibi Yahudi de ne kadar yırtınsa Türk olamaz. Türklük bir imtiyazdır, her kula, bilhassa Yahudi gibi kullara nasip olmaz.

Onlara yapılacak ihtar şudur: Hadlerini bilsinler. Sonra biz kızarsak Almanlar gibi Yahudileri imha etmekle kalmaz, daha ileri giderek onları korkuturuz. Malum ya ataların sözüne göre Yahudiyi öldürmektense korkutmak yektir.

Orhun, 1934, Sayi: 7 Hüseyin Nihal Atsız

Çevrimdışı Böri

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 1084
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #54 : 23 Kasım 2011 »
Büyük bir öngürü ile yazılmış bir yazıdır. 1934 yılında İsrail Devleti mevcut değildi ve o dönemde Yahudi toplumu diğer ülkeler tarafından (Almanya hariç!) bir "tehdit" olarak algılanmıyordu.

Alıntı
Hatta mütareke yıllarında İstanbul'u süsleyen(!) İngiliz, Fransiz, Amerikan, İtalyan, Yunan ve Ermeni bayrakları arasında bir de Yahudi bayrağı olduğunu unutmadık.

Bu konu da Türkiye genelinde "sessizlikle geçiştirilir"!
______________________________________

1770'lerden itibaren bütün önemli savaşlarin perde arkasında Yahudi-Masonlar vardır! Amerikan Bağımsızlık Savaşı, Fransız İhtilali Savaşları, Napoleon Savaşları, I.Dünya Savaşı, II.Dünya Savaşı, Kore Savaşı, Vietnam Savaşı, Körfez Savaşı (1991), Yugoslavya-NATO Savaşı, Irak Savaşı (2003), Libya Savaşı

Utanmadan "Masonluk siyasete karışmaz." derler... (Bir de karışsa ne olacaktı?  :wink: )
________________________________________

Burada, "1770'lerden itibaren bütün önemli savaşlarin perde arkasında Yahudi-Masonlar vardır!" derken tarih boyunca savaşların varolduğu gerçeğini gözardı etmemeliyiz! (Ülkeler arasında savaşlar, iç savaşlar, bağımsızlık savaşları, din savaşları, mezhep savaşları, taht kavgaları, hanedan savaşları, az sayıda da olsa sınıf savaşları...)

M.Ö.200'lerde Hunlar Çinlilerle savaşıyorlardı... O dönemde o bölgede Yahudi mi vardı, mason mu vardı? Bütün savaşlar, Yahudiler ve Masonlardan kaynaklanmıyor! Bütün yazı boyunca Yahudileri ve Masonları eleştirmekle birlikte: Hayat, Yahudi ve Masonlardan ibaret değildir!

Bu gerçeği teslim ediyorum. Ancak Yahudi ve Masonlar hakkında bu yazılanların hangisi gerçek dışı? Bu konular yok sayılamaz!
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Almıla

 • Türkçü-Turancı
 • ****
 • İleti: 186
 • Gökbörü Asena Gençlik
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #55 : 23 Kasım 2011 »

1770'lerden itibaren bütün önemli savaşlarin perde arkasında Yahudi-Masonlar vardır!
Hayat, Yahudi ve Masonlardan ibaret değildir!

Bu gerçeği teslim ediyorum. Ancak Yahudi ve Masonlar hakkında bu yazılanların hangisi gerçek dışı? Bu konular yok sayılamaz!
Saptamalarınıza katılıyor ve otağda işlediğiniz konuları ilgiyle izliyorum.
"Her taşın altından yahudi çıkar" anlayışı bilinç altına özellikle şırınga edilmiş bir yahudi taktiğidir.
Yahudiler çoğu kere doğrudan veya dolaylı olarak kendilerinin proğramı dışında cereyan eden önemli olay ve gelişmelerin arkasında da yahudiler olduğu şaiyasını özellikle yayarak "yahudiye rağmen" kimsenin bir şey yapamayacağını bilinç altına kodlamak suretiyle kişi ve toplumları yahudilere karşı daha işin başında "psikolojik olarak mağlup" duruma düşürmektedirler.
Bütün önemli sanatçı, yazar, bilim adamı vb. gibi kişi ve tarihi şahsiyetlerin de gerçekte birer "gizli yahudi" oldukları da yine yahudilerin toplumun bilinç altını "dünyayı ancak yahudiler yönetebilir" kodlamasına yönelik psikolojik propoganda yöntemidir.

TTKvY.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı Böri

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 1084
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #56 : 23 Kasım 2011 »
Teşekkürler!

Yazımın başlarında

Alıntı
Yahudilerin ve Masonların tarih boyunca yaptıklarından bahsetmem "Yahudi-Mason Propagandası" gibi görünebilir... Ama bu yazdıklarımın hangisi gerçek değil? Tam tersine, düşmanın yaptıkları iyi bilinmelidir.

da demiştim...

_____________________________________

Alıntı
"Her taşın altından yahudi çıkar" anlayışı bilinç altına özellikle şırınga edilmiş bir yahudi taktiğidir.


Bu da doğru ama kendi yaşadıklarımızdan da görüyoruz ki her taşın altından Yahudiler çıkıyor!   :wink:

Psikolojik savaş tuzağına düşmeyelim diyerek, Yahudilerin yaptıklarını yok mu varsayalım?
______________________________________

Osmanlı Devleti, İngiltere ve Fransa'yı "kâfir" olarak görüyordu ve "Onların yaptıklarından bize ne?" zihniyeti ne yazık ki geçerliydi... Bu nedenle Türkiye "Avrupa'nın Hasta Adamı" konumuna düşmüştür!

_______________________________________

Alıntı
Bütün önemli sanatçı, yazar, bilim adamı vb. gibi kişi ve tarihi şahsiyetlerin de gerçekte birer "gizli yahudi" oldukları da yine yahudilerin toplumun bilinç altını "dünyayı ancak yahudiler yönetebilir" kodlamasına yönelik psikolojik propoganda yöntemidir.

Buna tam katılmıyorum.

Evet, bütün önemli sanatçı, yazar, bilim adamı vb. gibi kişi ve tarihi şahsiyetler gerçekte birer "Gizli Yahudi" dir! Aynen Öyledir!

Yukarıda ünlü Masonların listesini yazdım.

Mason = "Yahudileşmiş Haçlıdır"!


Yahudiliğe çalışmıyorlar da, Türklüğe mi çalışıyorlar? Hepsi "Gizli Yahudidir"!
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Böri

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 1084
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #57 : 23 Kasım 2011 »
Yahudi-Ermeni bağlantısı:

Ermenistan eski Devlet başkanı Levon Ter Petrosyan'ın eşi Yahudi asıllı

http://en.wikipedia.org/wiki/Lyudmila_Ter-Petrossian


"Lyudmila Ter-Petrossian was born in Leningrad, USSR, she is of Jewish descent." deniliyor...

_____________________________________

Türkmenbaşı'nın eşi Yahudi asıllıdır. (adı: Muza Sokolova)

______________________________________

Roza Otunbayeva (Kırgızistan)

Hiç "Roza" diye Türk adı olur mu? Babasının adı Isaac mı?

Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinde kimler Yahudidir?
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!

Çevrimdışı Çağrıbey

 • [GÖKBÖRÜ ANKARA]
 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 2149
 • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #58 : 23 Kasım 2011 »


kendi yaşadıklarımızdan da görüyoruz ki her taşın altından Yahudiler çıkıyor!   :wink:

Psikolojik savaş tuzağına düşmeyelim diyerek, Yahudilerin yaptıklarını yok mu varsayalım?


Sayın Böri Anda,
Ne demek istediğinizi gayet iyi anlamakta ve önemsemekteyim.
Lakin farkında olmadan yahudi denilen sürüngeni "ne yaparsan yap baş edilemez bir güç ve kudret" olarak görmek ve algılamak yanılgısına düşmüyor muyuz?
Zaten yahudinin yapmak istediği de bu değil mi?
Öte yandan tarihi gerçekler yahudilerin onca kurnazlık, yer altı faaliyeti ve komploculuklarına rağmen öyle pekte başarılı olmadıklarını, en azından ortalıkta dolaşan yahudilerle ilgili efsaneleri dikkate alarak meydana çıkan büyük resme bakıldığında, daha net olarak gözükmüyor mu?
Lafım meclisten dışarı, kıçı boklu bir devleti bile güç bela ayakta tutabiliyorlar ki İsrail devletinin varlığı bile başlı başına yahudi başarısının göstergedir ve yahudi başarısıda ancak bu kadardır.
Yahudilerin böyle sürekli "her taşın altındaki yılan" olarak görülmeleri ve değerlendirilmelerinin önemli nedenlerinden bir tanesi de İslam'ın kutsal kitabı Kur'an ve İslam Peygamberinin yahudiler aleyhine söylemiş olduğu sözler (hadisler)dir.
Müslümanlar için yahudiyi tel'in etmek (lanetlemek, kötülemek) ibadet mesabesinde bir eylemdir.
Bu noktadaki ince çizgiye ve durumun hassasiyetine dikkat ederek yahudiyi ne yok sayma ne de işi paronaya derecesinde görmek hatasına düşmemek gerekir.
Yahudilerin dünya finansına hakim olduklarını bende biliyor ve kabul ediyorum ama iş bir noktaya geldiğinde para filan sökmüyor. Şayet para her şeyi halleden bir kudret olsaydı bu gün arz-ı mevdud denilen Siyon dağı merkezli Babil Kırallığı kurulmuş ve Tevratta zikredildiği şekilde "Tanrıyla pazarlık eden" yahudi efendi diğer bütün insanlarda onların hizmetkarı ve kölesi durumunda olurlardı.
Tanrıyla pazarlık eden bir topluluk tarihin hiç bir dönem ve kesitinde vatansız ve devletsiz kalmak zilletine düşmezdi. Gerçi yahudinin Tanrı dediği şey ne menem bir şey bilmiyoruz ya!
Bunlar ütopik şeyler.

Atsız Ata'nın Mussolini'ye cevaben:

Tarihteki eski Roma hoş bir hayaldir,
Hayal bütün insanlarda olan bir haldir.


dediği gibi hayalden ibarettir.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!

Saygılarımla..

Çağrıbey


Çevrimdışı Böri

 • Türkçü-Turancı
 • *****
 • İleti: 1084
Ynt: Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!
« Yanıtla #59 : 24 Kasım 2011 »
Yalnız bu yazıda bahsettiğim konular ne televizyonlarda ne de gazetelerde hiçbir zaman doğru düzgün konuşulmamıştır!

TV'lerde ve gazetelerde "çok hızlı Mason karşıtı" geçinenlerin açıklamaları genelde din eksenlidir ve bu kişilerin kendileri de masondur! Onların değindikleri konular çocukların bile zaten bildiği konulardır. Masonların siyasi planlarından, tarih boyunca çevirdikleri entrikalardan katiyen bahsetmezler!
____________________________________

Evet, Yahudileri "ne yaparsan yap baş edilemez bir güç ve kudret" olarak görmemeliyiz...

Ancak onlarla başedebilmek için önce "tarih boyunca ne yaptıklarını" öğrenmeli ve kavramalıyız.

Bilenler biliyorlar (sözlerim onları kapsamıyor) ama Türk halkının büyük bir bölümü Yahudilik-Masonluk konusunda pek birşey bilmemektedir!

Türkiye yeniden "Türkleştirilmeli", Yahudi kontrolünden çıkarılmalıdır!
_______________________________________

Tapınak Şövalyeleri tarih boyunca "başarısız" olmuşlardır! Yahudiler ve Masonlar ise hep hile sayesinde başarılı olmuşlardır. Onların başarılı olma nedeni "Yahudi olmayan milletlerin" onların ne yaptıklarından pek haberdar olmamalarıdır!
________________________________________

"Türk" Basını, tarih boyunca Yahudilerin ve Masonların kontrolünde olmuştur. Basın, Türk halkının beynini "zehirlemiştir"!

Gazetelerin patronları kimdir? Hangi amaca hizmet etmişlerdir?

Osmanlı'dan günümüze "Türk" Basınına da değineceğim...
Türkiye'ye ihanet edenler cezalandırılmalıdır!