Gönderen Konu: MHP MİTİNGLERİYLE MORALİMİZ YERİNE GELDİ!  (Okunma sayısı 32555 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Akp'nin  engellemesine, yalaka basının görmezden gelmesine rağmen, Bursada 350 bin kişi Vatanın ve

Milletin bekası için Toplandı. Diyarbakırdaki tepinmeye çanak tutan Hükümet Bursaya dışardan gelenleri

engellemek için vapur seferlerini iptal etti, bir mitingden korkan çekinenler bizi yönetiyor. olaya

partisel bakmıyorum bir Türk olarak gururlandık hepsi bu! MHP' yi övmek değil kastım.

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı

olaya partisel bakmıyorum bir Türk olarak gururlandık hepsi bu! MHP' yi övmek değil kastım.

MHP'nin Bursa'da düzenlediği açık hava toplantısı eminim ki birilerinin dudaklarını uçuklatırken, birilerinin de uykularını kaçıracaktır.
Varsın kastınız MHP'yi övmek olsun sevgili Antebin yiğit Bozkurdu kardeşim.
Bizler yanlışı yerdiğimiz gibi Türkün yararına yapılan her hareketi de övmekte ve alkışlamaktayız.

Üçbuçuk soysuz ve bu üçbuçuk soysuza hamilik yapanlar hesaplarını yeni baştan gözden geçirmek zorunda kalacaktır.
Büyük Türk milleti bu vatana, Uluğ Bilge Atsız Ata'nın;

Şehitlerden elli milyon bekçisi olan,
Aşılmaz bir kaledir bu ebedi vatan

Mısralarında ifade ettiği gibi bu gün bu topraklar üzerinde vatan bilinciyle yaşayan her bir Türk için bir şehit verilmiştir.
Böylesine ağır bedeller ödenerek sahip olunan vatan rum-gürcü kırmasının başında bulunduğu hainler orkestrasının çaldığı bozgun havalarıyla parçalanacak değil herhalde.

İmza olarak kullandığım:

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Sözünü yineleyerek MHP'yi alkışlıyor ve kutluyorum!

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
Bende Saygılar sunarak hürmetle ellerinizden öpüyorum Genel Başkanım. Bu konuyu paylaşmadan önce  değerli Tien san ağabeyimle istişare ettik MHPyi övüyorsun diye demogoji yapanlar olur dedi. Bende bugünkü mitingden her Türkün gururlandığını söyledim hem fikir olduk.

MHP'yi eleştirsek'de,kızsak'da teşkilat ve potansiyel, Vatan Millet için canını verecek milyonlar var, Bahçeli beyin bir cümlesiyle yer yerinden oynar, işaret ettiğiniz gibi bu ülke birilerinin atası dedesi sayesinde kazanılmadı Türk'ün kanı canı sayesinde bugünlere geldi hep susacak sineye çekecek değiliz, başıboş sahipsiz'mi sanıyor devşirmeler ülkeyi? öyle kolay değil! TÜRK MİLLETİ HENÜZ SON SÖZÜNÜ SÖYLEMEDİ. SÖYLEYİNCE NEREYE KAÇACAKSINIZ HAİN SÜRÜLERİ.

Diyarbakırdaki tepinmeyi saatlerce  ağızlarından bal akıtarak sunan satılmış yalaka basın, Bursadaki Türk Milletinin haykırmasını 3-5 dakikada geçiştirdi. Teşekkürler BENGÜTÜRK'E Bir sen varsın.

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=81hDpKbeBmI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=81hDpKbeBmI</a>

Yıllardır artan bir tempoyla her önüne gelen kafası estiğince Türk milleti, Türk devleti ve Türk yurdu üzerinde konuştu, esti-gürledi, böldü, sınır çizdi vs. vs.... Ve hatta bu esme gürleme birilerinin fren balatalarını sıyırarak işi "eceli gelen it" hesabından Atatürk'e, laikliğe ve cumhuriyete saldırmaya kadar vardırdılar.
Bu işlerin Hasan'ın böreğini yağmalar gibi olmadığını göstermek bakımından MHP'nin Bursa mitingini önemli ve yerinde yapılmış bir çıkış olarak görüyorum.
Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı TANRIKUT

• Türkçüler mutlak kurulacak olan, "Turan İmparatorluğunun" mimarlarıdır.
  • Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Türkçüler Derneği
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
Olay artık ben, sen, o, olayı değil, onun için ayrıntılara takılmadan olayı değerlendirmeli ve Hep birlikte Türk'ün tokadını hainlerin suratlarında hissettirmeliyiz, nasıl ki; memleketi parçalamak için bütün hainler el birliği ile mücadele ediyorsa, vatansever ve milliyetçi duyarlılığa sahip bizlerde el birliği ile mücadele etmeliyiz, Sayın Devlet BAHÇELİ'yi ve Ülkücü camiayı duyarlılıklarından dolayı kutluyor ve bu mitinglerin devamının gelmesini diliyorum...

Herkese saygılar...

Çevrimdışı KÜR ŞAD 2023

• Türkçü-Turancı
Ben de konuyu açmaya niyetlendim, sonrasında ülküdaşlığımızı sıkıntıya sokacak tartışmalar oluşabilir diyerek konuyu açmaktan vazgeçtim. Bütün Türk düşmanları kudurmuşlardır. Meydanda çok dolu, çok kaliteli bir kalabalık vardı. Devlet Bahçeli basını selamladığında yuhlayarak ne kadar öfkeli olduklarını gösterdiler. Benim koptuğum, dirildiğim, rahatladığım, mutlu olduğum an "Vur de vuralım, öl de ölelim!" kısmıydı. Bu slogan bugüne kadar bu derece anlamlı bir şekilde söylenmemiştir. Bütün vatan haini medya seve seve olmayan bir şekilde mitingi canlı yayınlamak zorunda kaldı.
UMARIM BOZKURTLARIN DİRİLİŞİ manasını taşır. MHP, biz 200 ile giderken arkamızdan 20 km hızla gelen bir taşıta benziyor. Ancak AKP-CHP-BDP bir taraftayken Türk'ün partisi MHP'dir. Bu da tartışılmayacak başka bir gerçek.
Saygılar. :prbay
TÜRK'E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!

Çevrimdışı TANRIKUT

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
Ayrıca bu mitingi "çözümü protesto" manşetiyle yayınlayan yazılı ve görsel basın organlarını kınıyorum...!

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Ayrıca bu mitingi "çözümü protesto" manşetiyle yayınlayan yazılı ve görsel basın organlarını kınıyorum...!

Sayın TANRIKUT Bey,
Siz nezaket ve taşıdığınız yönetici sıfatı gereği kınıyorsunuz ama ben bu kanı kırık piçleri kınamıyor ve direk olarak analarının, bacılarının ve yedi sülalerinin hal ve hatırlarını soruyorum. Onlar beni anlarlar!
Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı KÜR ŞAD 2023

• Türkçü-Turancı
Medya o kadar kancıkça hareket etti ki, akıllara durgunluk verecek noktadaydı. Nasıl olsa mitingi internetten izlerim diye düşünerek haber kanalları arasında dolaştım. NTV ve Habertürk daha geniş bir biçimde, CNN TÜRK daha az olmak üzere 3 sözüm ona haber kanalı da mitingi 20 - 40 dk aralığında yayınladılar. Başlangıçta Çözüm süreci vs. gibi salakça yazılar kullandılar. Sonra da Bahçeli Bursa'da, MHP'nin Bursa mitingi demek zorunda kaldılar... Akşam haberlerinde ise çoğu kanal bir ağızdan ellerine tutuşturulan haberleri servis ederek MHP'yi çözümü protesto etmekle itham ettiler. Ancak farklı görüşlerimize rağmen hepimiz bir aradayız; hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. Gerçekten öfkemiz bizi yiyip bitiriyordu, şimdi bütün vatan hainleri ayağını denk alacak. Meydan çok şey söyledi bu anlamda. Bu çözüm süreci birilerinin dizinin bağını çözmekten başka bir şey olmayacak. Türk uyanıyor, bozkurtlar diriliyor.
TÜRK'E KEFEN BİÇENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!

Çevrimdışı TANRIKUT

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
    • TÜRKÇÜ GELECEK BİRLİĞİ
Ancak farklı görüşlerimize rağmen hepimiz bir aradayız; hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. Gerçekten öfkemiz bizi yiyip bitiriyordu, şimdi bütün vatan hainleri ayağını denk alacak. Meydan çok şey söyledi bu anlamda. Bu çözüm süreci birilerinin dizinin bağını çözmekten başka bir şey olmayacak. Türk uyanıyor, bozkurtlar diriliyor.

Hem fikiriz kardeşim,

Irkımıza yapılan ihanetler artıkça; her gün ihanet sayfasına bir satır daha ekliyor, intikam gününü sabırla bekliyoruz...