Kullanım Şartlarımız

Yasal UYARI!
"hunturk.net" HunTürk Türk Otağı Türkçü,Ülkücü yani Türk Milliyetçisi çizgisinde 2005 yılından beri yayın yapmakta olan ve bu çizgiye uygun içerik ürete/paylaşan/yorumlayan bir ağdır. Bu yayın çizgisi size uymayabilir, sizin fikirlerinize ters düşebilir. Rahatsız içeriklerden dolayı sitemizden hemen çıkabilirsiniz.

HunTürk Türk Otağı zaman milliyetçi oluşum, dernek,vakıf gibi toplulukların haberini,ürününü, reklâmını yapabilir. Bu hunturk.net'i hukuken hiçbir şekilde bağlamaz. Bu oluşumların yaptıkları ya da yapacakları ile bizi bağdaştırılmaz. Bu oluşumların varsa ürünleri için hunturk.net sorumlu tutulamaz. hunturk.net burda sadece "haber" niteliğinde içerik girebilir ya da ilgili duyuruyu yayma amaçlı haber yapabilir.hunturk.net hali hazırda sadece bir sanal ağdır. İster Ülkü Ocaklarının haberi/içeriği/ürünü olsun ister Türkçü Derneklerin. Bu oluşumların içeriklerinin girilmesi ile hunturk.net hukuken sorumlu değildir.

hunturk.net'te yer alan haber ya da içeriklerin hukuken tüm sorumluluğu içeriği yazan yazara aittir. Bundan dolayı hunturk.net sorumlu değildir.
Bu ağda Türk Ceza Kanunun 20.ci madde ve 5651 sayılı kanunun 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre yazılan yazıların sorumluluğu yazı sahibine aittir. Ülkemizin anayasal hukuk kuralları çerçevesince kişiler kendi görüşlerini beyan etmişlerdir. Uygunsuz/Aykırı içerikleri lütfen bildirmekten çekinmeyin. İlgili hukukçu arkadaşlarımız bildirimlerinizi inceleyip 5 (beş) iş günü içerisinde sonuçlandıracaktır. İçerik sahibi olarak uygunsuz içerikleri kaldırmayı taahhüt ediyoruz.
Uygunsuz içik için lütfen; ulak [[@} hunturk [nokta} net adresine eposta atmanız yeterli olacaktır.