19 MAYIS 1919 TÜRK BUDUNUNA KUTLU OLSUN!

19 MAYIS 1919 TÜRK BUDUNUNA KUTLU OLSUN!

Türklüğün 20. yüzyıldaki Ergenekondan çıkış günü olan 19 Mayıs 1919, aynı zamanda başlatılan Milli Mücadeleyle Türklüğün kötü kaderinin sona ermeye başladığı gündür de.

Ulu Başbuğumuz Atatürk'ün Türklüğün yeniden dirilişi için Samsun'a çıkış gününün ve yine Gazi Başbuğumuz Atatürk'ün ad gününün kutlu olsun!


Bu vesileyle Gazi Başbuğumuz Atatürk ve bütün şehit ve cümle kahramanlarımızı saygıyla, minnetle, özlemle yad ederiz.


Türk Milletini karanlıktan aydınlığa, tutsaklıktan özgürlüğe kavuşturan Ulu başbuğumuz Atatürk'ün manevi huzurunda saygıyla eğiliriz.

Kutlu ruhu şad olsun!


Ad günün kutlu olsun Ulu Başbuğumuz Atatürk!

Türklüğün, 20. yüzyılda, Ergenekondan bir daha çıkışı olan;

19 MAYIS BAYRAMI TÜRK IRKINA UĞURLU OLSUN!


19 MAYIS 1919
YENİDEN DİRİLİŞİN DESTANI


Bastığı yerleri toprak sanarak, bilinçsiz, Milli ve Tarih Şuurundan yoksun ve kimliksiz gezenlere hatırlatma; 

19 Mayıs 1919 Damarlarında ASİL TÜRK KANINI ve TÜRKLÜK gururunu yüreğinde her daim taşıyanların bir milat olarak kabul edeceği mühim bir tarihtir.

IRKIMIZIN SON BAŞBUĞU MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve Silah Arkadaşları Samsun’a ayak basarak öncelikle Osmanlı Devleti’nin yıkılma sürecinde parçalanan topraklarını iç ve dış düşmanlarımızın işgallerinden kurtarmak sonrasında da TÜRK IRKININ Kayıtsız Şartsız egemenliğine dayanan bir devlet kurmak için mücadelesine bu kutlu günde başlamıştır. 

Bölgesel direniş örgütlerini bir tek amaç doğrultusunda birleştiren Başbuğumuzu ve desteğini ondan esirgemeyip onun Başbuğluğuna biat eden IRKIMIZI; ne düşmanlar ne de onların işbirlikçisi olan kanı bozuk devşirmeler durduramadı.

TÜRKLÜĞÜN mukadderatını elinde tuttuğunun farkında olan BAŞBUĞ ATATÜRK, daha evvelden tasarladığı düşünceleri birer birer uygulama safhasına geçirerek İSTİKLÂL Harbimizin temellerini attı.
Zafere olan inancını yitirmeden TÜRKLÜĞÜN VAROLMA KAVGASINI yönetti. 

Bu mücadelede, düşman bir değildi bugünde olduğu gibi... 
Vatanın ne demek olduğunu bilmeyen, vatan toprağına kan akıtmamış, canından can katmamış devşirmeler, “din elden gidiyor” diyerek Milli birliği bozmaya çalışan yobaz din istismarcıları, şahsi menfaatleri için devletin ve vatanın yönetimini gâvura terk etmeye hazır kansız ve soysuz mandacılar, TÜRK olduğu halde TÜRKLÜKLERİNİ aşağılamaya ve kendini aydın diye yutturmaya kalkan kozmopolit yaşam tarzını savunan hippi özentilerini, 
Hümanizm palavrasıyla TÜRK IRKINI uyutup onun sert tepkisini yumuşatabileceğini sanan budalalar her zaman oldu ve her zaman da olacaktır. 


Ama TÜRKLÜK Şuuru ve gururu her geçen gün Milletimizin ruhunda serpilip güçlenmektedir.
Taşıdığı kanın gereğini günü geldiğinde, tarihte defalarca yaptığı gibi bir sel gibi önüne gelecek bentleri teker teker yıkacağı aşikârdır. 


Gâvurun sahte vaatlerine kanarak Türk Kanı üzerine vatan kurabileceğini sanan hain azınlıklar, yüzyıllarca Türk Bayrağı altında, 
huzur içinde çakal'a yem olmadan yaşayabilmiş ve yıllarca bu topraklar üzerinde yaşayıp bu ülkenin bütün nimetlerinden yararlanmış fırsat buldukları anda bir takım hak iddia etmekten çekinmeyen, şehit kanlarıyla sulanmış olan topraklarımızı üzerinde hak isteyen, arap, kürt, arnavut, boşnak, zaza, rum, çerkez, gürcü, laz, yahudi, çingene, pomak, abaza, ermeni, kırmalar ve diğer soy özürlüler;
YA TÜRK IRKINA İTAAT ETMESİNİ BİLECEKLER YA DA BU VATANDAN DEFOLUP GİTMESİNİ BİLECEKLERDİR…


Bugün sokaklarımızda istediğimiz gibi yürüyorsak, kendi dilimizi konuşup, kültürümüzü yaşatıyorsak, camilerden hâlâ ezan sesleri arşa kadar yükselebiliyorsa, ülkemiz dünyada bağımsız bir devlet olarak tanınıyor ve herkesin gıpta ile baktığı kahraman bir ordumuz varsa ve daha sayamayacağımız hatta farkında dahi olmadığımız TÜRKLÜĞÜMÜZÜN bekası her şeye rağmen sürüyorsa bu kutlu gün sayesindedir. 


Biz TÜRKLER bunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayalım, bu hayat kavgasında bizler için kendilerini feda eden ŞEHİT ATALARIMIZI ve ayrıca bizlere kendileri esaret altında olsalar da maddi manevi yardımlarını gönderen TÜRK DEVLETLERİNDEKİ IRKDAŞLARIMIZI unutmayalım. ÇÜNKÜ, UNUTMAK TÜKENMEKTİR.


ATAM, DÜŞMAN HALA AYNI.  
SEN UÇMAĞA VARDIN,  SENİN ZAMANINDA İNLERİNDEN ÇIKAMAYANLAR,  BUGÜN YİNE AYNI FİKİRLERLE (!) SALDIRMAYA BAŞLADILAR. 


BİZ YİNE BİR BAKMAKTA DÜŞMAN GÖRMEKTEYİZ.  

AMA SEN RAHAT UYU.  BU VATANI EMANET ETTİĞİN TÜRKÇÜLER, EMANETE HIYANET ETMEYECEK VE EDİLMESİNE İZİN VERMEYECEK. 


BÜTÜN TÜRKLÜK DÜŞMANLARININ KARŞISINA SENİN ÖĞRETTİĞİN GİBİ DİKİLECEĞİZ.!


IRKIMIZIN ATSIZ KAHRAMANLARININ BİRÇOK KEZ YAPTIĞI GİBİ, BİZ ER’CE ÖLMEYİ HERKESTEN İYİ BİLİRİZ.


Tanrı Türk'ü Korusun!

 

 


345-4825 Güncelleme: 19/05/2024
Dosya Tipi: image/jpg
İndirilen Dosya:19-mayis-1919-turk-budununa-kutlu-olsun.peg İndirme: 5
MD5 Hash:dbca496a5bfc92d0d3b2a3e198367437

Konuyla ilgili başlıklar